silik çizgilere artık inanayım mı bilmiyorum :(

senin kaç gün geçti ve daha önce hiç hamileliğin var mı:uhm:

Merhabalar...Silik çizgi sanırım biz aceleci bayanların hepsinin karşılaştığı sonuç.Bunun sebebi bence hcg hormonunun yeteri kadar artışını beklemediğimiz için oluyor.Bende aynısını yaşadım ama sabredemeyip kan testimi yaptırdım dün.Ve gebeliğin var olduğu fakat hcg hormonun şu an için çok düşük değerlerde olduğunu.bunun için 1hafta sonra tekrar kontrole gelmem gerektiğini söyledi doktor.Bence silik çizgi çıkan bayanlar anneliğe çok yakınsınız.a.s.(he unutmadan bu hcg hormonu yeteri kadar artış göstermezse eğer gebelik tamamlanamıyormuş)

vallahi benimkini gormek icin bayagi dikkatli bakman gerekiyordu hatta ikinciyi yaptim oda oyleydi simdi kizim dogduda 3ayi bile gecti

Unutmadan bu arada benim silik çizgide aynı hayalet gibiydi.ilk yaptığım testte test çubuğunu burun mesafeme getirince ancak görebiliyordum:1shok:Sonraki testi sabah saatlerinde yaptım o da çok uçuk bir pembeydi ama bütün belirtileri taşıdığım için ben emindim bebişimden...:1rolleyes:

hayirli olsun ilk bebek mi

yapıcam kızlarrr bekliyorum suda içmedim çünkü sonuç etkilenebiliyormuşş biraz idrar gelse yapıcam olmazsa yarın kan testi artıkkk !!!....

masallah umarim hamileliginde dogumundu kolay olur benim cok guzel gecmisti hele dogumum kizimin kordonunu babasi kesti nasil ozledim o gunu ya cok eglenceliydi benim dogumum gobek atarak dogurdum kina gecesi gibi gecmisti

masallah umarim hamileliginde dogumundu kolay olur benim cok guzel gecmisti hele dogumum kizimin kordonunu babasi kesti nasil ozledim o gunu ya cok eglenceliydi benim dogumum gobek atarak dogurdum kina gecesi gibi gecmisti

Maaşallah allah mutluluğunuzu daim etsin inş.:1hug:

Nerdesiiiiiiiiiinnnnnnnnnnn bizi unuttuğuna göre bebişine kavuştun galibagamyoncuiremsugamyoncuiremsugamyoncuiremsu

kızlarrrrrrrrr yazamadım amaa ağlamaktan telef oldumda ondan adetim gelmişşş...ben çişi beklerken ha geldi dedim bi gittim tuvalete damla damal başlamış test açık kalmıştı zaten paketinden çıkarmıştım onuda o halde yaptım negatif....yokmuş meğerseeee hemde silik çizgi görmüştüm artık hiç bişeye inanmıycam ama hissediyordum biliyordum adet ağrım vardıı hep demiştim ağrım var diyee Allahım nedir bu kadar olumsuzluk zaten eşimlede bazı problemlerimiz vardı bide bu üzerineee çıldırcamm yaaaaa senağlamasenağlamasenağlamabelki uzun süre giremem canlarım yanımda oldunuz hepinize çok tşklerrrrr :a015:

Canim uzme kendini bu kadar henüz vakti degilmis demekki..sen eşinle olan problemlerini çöz ve rahat ol..sadece rahat ol...inan ehrsey düzelecek..

Canım yaaaaa..:1hug:aynı duyguları geçen ay bende yaşamıştım...Ama inan hepsi geride kalıyor.Sen bişiyler hissetmeye başladıysan bebişin de seni hissedip gelecek emin ol.yeterli hep olumlu ol.sonuç olumsuz bile olsa asla olmayacak diye düşünme.Dularımız seninle canım.:Saruboceq:

canım ya bizlerde seninle birlikte okadar umutlanmıştık ki. Ama bunda da bir hayır vardır. demekki zamanı gelmedi daha güzelim. üzme kendini Allahım inşallah en yakın zamanda bebeğine kavuşmanı nasib eder sana

canım sakın üzülme deki vardır bundada bir hayır ve nitekimde öyledir demekki bu aya değil gelecek aya nasip oda olmadı diğer aya nasip sadece yürekten birgün olacağına inan yeter kendini toparla ve yeni umutlarla gelecek aya çalışmalara son hız devam et sen güçlüsün ben biliyorum

ay canlarım benm yaa sağolunn..senağlamagiremedim zaten uyumuşum nasıl bi sancı ölüyorum sandım sonra çıktım hüzünlü bi şekilde ped aldım senağlamaama napalım isyan etmekte günah bu arada benim daha önce adet düzensizliğin olduğunda bi doğum kontrol hapı vermişti dr onu aldım ve bugün içtim başladım böyle bu ay korunmak istiyorum çok yoruldum gerçekten adetiminde düzeni şaştı oda biraz düzene girsin bari !!..kararım bu kızlarrr hepinize çok tşk ederim güçlü olucam ama yinede bu ay düşünmek istemiyorum bunları bi tenefüs gibi bişey yapıyorum !!...sizleri çok seviyorum yine burda olurum büyük ihtimal ben hamiş değilim diye girmemezlik yapmam çünkü benim burda hamiş arkadaşlarım var onları okumak yorumlar yapmak çok güzelll !!...hepinizi çok seviyorummmm:asigim:a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…