Silik çizgi lütfen yardım

meldaaltuns

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2021
54
-29
26
Aynı soruyu dün sormuştum ancak yanıtlayan olmadığı için tekrar soruyorum. Yumurtlama gününde ilişki yaşadık. Adet tarihim de 25'i dün predictor test yaptım görseli koyacağım silik ama bariz belli 2ci çizgi 2-3 dakikadan belirdi. Evde kaset test de vardı regl geçsin öyle yapayım dedim ama bekleyemedim heyecandan onu da yaptım. Onda daha daha silik bir çizgi çıktı gözle biraz daha net gözüken. Efekt koydum daha anlaşılabilir olması için fotoğraflara. Bu şekilde gebeliğini öğrenen var mı? Regl günü tekrarlayacağım test ama yerimde duramıyorum. İnşallah hamileyimdir Testlere şimdi baktığımda çizgiler yok olmuş gibi çok az kalmış. Zaten 5 dakika içindeki sonuç önemli sanırım.. Yardım lütfen

Evet gözle de aşırı net gözükmüyor ama ilk 5 dakiada çok silikte olsa gördüğüme eminim. Bata 1 hafta var belki de normal testte o yüzden çıkmamıştır erken de bariz belli çünkü

Bende ilk resimde net gorebildim ama ikincide pek anlayamadim açikçasi. Allah gönlünüze göre versin hamilesinizdir inşallah

Merhaba hayırlı olsun ilk 10 15dk da çıkan çizgi doğruyu gösteriyor predictor güvenilir ben de onunla öğrenmiştim. Bence hamilesiniz kaset testte suan belli olması zor regli en azindan 2 3 gün geçmeli. Bence yarın bi beta hcg baktir hayirlisi

Canım tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eylesin İnşaAllah

Ne yaptınız kan testine gittiniz mi?

İlkinde görebildim ama ikincisinde hayali bir çizgi var. Rabbim gönlünüze göre nasip etsin.

Ben adetten 7 gün önce yaptım böyleydi baya silik sonradan koyulasti

Canım benim de bugün silik bir çizgim çıktı reglime 7 gün var sen bu testleri yumurtlamadan kaç gün sonra yapmıştın?

Merhabalar. Regl günümden 10 gün öncesinde kasık agrilarim karin ağrılarım basladı son 5 gun kala da bariz bir şekilde bel ağrısı kalça ağrısı ve sırt ağrısı ara ara mide bulantisi yaşadım pazarı pazartesiye gece sol kasigimda cok batma oldu uyutmadı beni gogsulerim dolgun ama ara ara agriyor ve damarlarım belirginlesti günlerdir aynı adet sancısıyla kalkıyorum kesin bu sefer oldum diye ama bisey yok reglim henuz 1 gün gecikti ama belirtilerden dolayi bu sabah test yaptım sizce ikinci cizgi silikte olsa varmı yoksa ben hayal mi görüyorum

Eklentiler

• 20220209_151213.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 218
Merhaba hamile misiniz acaba

Ikinci cizgi gayet iyi gorunuyor haydi hayirlisi insallah bebis gelmistir .ve saglikla kucagina alirsin canimgünün gectimi ve belirtiler yadadinmi
Insallahhhh sağ olun transfer oldum ben, testi yaptığım gün 6.günüydü, ve test predictordu. Bugün de labaquik yaptim; tek çizgi cıktı Ama labaquik uzun zamandır dolapta bekliyodu, bozuk ta olabilir, umutlu bekleyisdeyiz

Belki testi erken yaptin birkac gun daha bekle insallah positiv gorursun canim hayirli haberler alirsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…