Silik çizgi hamilemiyim lütfen yorum

Kuruma çizgisi bu şekilde olmaz gebelik war bnce yarın gidip kan verin pozitif olucak muhtemln 2 gn sonrası tekrar werin sağlıklı olup olmadgnı anlamak için

artimed mi markası canım ,artimed bana 5 dakikida pozitif çıkarmıştı sonradan kanda negatif çıktı, kan ver bence netleşsin canım
Kızlar günaydın yardıma ihtiyacım var kafam çok karıştı. Son ilişkim 28 şubattı ve prezervatifle korunmuştuk.Yumurtlama dönemim de değildi. O ilişkiden sonra günümde adet gördüm ve normaldi. Şimdi bu ayki adet tarihim bugün. Sabah adet olmamıştım 3 ay önceden kalma artımed test vardı yaptım silik çizgi çıktı. Şimdi ise kanamam başladı pembe kırmızı şekilde ve hani peçeteye affedersiniz baya geliyor lekelenme gibi değil. Eğer hamilelik varsa 8 hafta olcaktı testin kopkoyu çıkması lazım değil mi? Tekrar test yapmalı mıyım? Kafam çok karıştı

Merak etme canım yoktur adet görmüşsün artimet 2 çizgiyi hep çıkartıyor

Ay evet tekrar roll marka test yaptım ve negatifti silik bile yoktu.Kanamam da hala devam ediyor .Herhalde teste artık güvenebilirim değil mi? Bu artımed testleri de nasıl piyasaya sürüyorlar aklım almıyor.
Canım adet olmuşsun zaten sıkıntı yok yani ikinciye de olmuşsun evet maalesef artımed ile birkaç defa aldım yanıldım Bir daha da kullanmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…