Silik çizgi - gebelik testi

Ben de ilk normal test yaptım silik çıktı ertesi gün erken gebelik testi yaptım silik çıktı ilk 5dk. Sonra kendimi kandırdığımı düşündüm öyle silik görerek psikolojik olarak gördüğümü düşündüm yani..aama baya bir sonra testi atmak üzereyken bir baktım iki çizgi olmuş :) ertesi günde kan testi yaptırdım 136 çıktı..çok inişli çıkışlı bir süreç yaşadım yani Silik çizgileri göz önüne alın derim

Hayırlı ugurlu olsun canm bende korkuyorum kan testi yaptırmaya bakalım

Slm kızlar yardiminiza ihtiyacim var silik cizgiyi gorup hamile oldugunu ogrenenleri gorunce daha bi umutlaniyorum ben adet olacagim gun test yaptim negatifti sonra aradan 3 saat filan gecti bi baktim cok cok silik 2. Cizgi olusmus ertesi gun tekrarladim ayni markaydi yine aynisi oldu 1 gun bekledim bugun yani 3. Gunu tekrar farkli bi marka testle denedim bu sefer 4,5 dakika icerisinde cok cok belirsiz 2. Cizgiyi gordum sizce hamilelk var midir heyecan ve meraktan ölmek üzereyim

Canlar testime bakınnn nolurrr :)) bu ne dememkk geliyor mu bebiiiişşş daha 4 gün var reglime

merhaba benimde bugün yaptığım idrar testi böyle silik çıktı umarım bende sizin gibi yarın pozitif sonucu görürüm

Merhaba,

Bence hamıle olma ıhtımalınız var. Cızgının cok cok sılık bebegın cok yenı olduğu anlamına gelebılır. Bence en ıyısı gununuz gectıgıne gore doktora gıtmenız olacaktır. Doktor sıze kan testı yaptıracak ve ultrasonla her ne kadar keseyı gormesı mumkun olmasa da rahımın kalınlaşması vb gıbı dıger onemlı belırtılerı de söyleyecek, sızı de rahatlayacaktır.

Sonucuzu bıze yazın ,

Yarin doktora gidicem canim umarim gelmistir bu sefer melegim Seninde hamileligin cok yeni gordugum kadariyla hayirli olsun allah saglikli bir hamilelik gecirmeyi ve saglikli bi sekilde kucagina almayi nasip etsin insallah

Amin kızlar teşekkür ederim. Allah cümlemizi, isteyen herkesi hayırlısıyla bebeklerimize kavuştursun...

Ben bugun kan verdim ve sonucumu ogrenemeden adet oldum hayirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…