Silik çizgi - gebelik testi

duygum

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2011
1.464
14
Canlar testime bakınnn nolurrr :)) bu ne dememkk geliyor mu bebiiiişşş daha 4 gün var reglime

Eklentiler

• image.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 3.422
Aiyyy ciddi misiniz kızlar çok teşekkür ederim ctesi kan vermeye gitcem silik çizginin negatif çıktığı oluyor mu eşime söylemicem şimdi, sora hüsrana uğramasın kocam

Inşallah hamilesindir canım ama adetine 3 gün kala silik çıkması için değerinin 100 ün üstünde olmasi lazim (ilk hamileligim de 147 de silikti) inşallah güzel haberler verirsin

Inşallah hamilesindir canım ama adetine 3 gün kala silik çıkması için değerinin 100 ün üstünde olmasi lazim (ilk hamileligim de 147 de silikti) inşallah güzel haberler verirsin
Cnm bugün doktora gittim kan testi için. 1 saate çıkacak sonuç. Umarım pozitiftir birde dün idrarınla birlikte pembe bir au geldi çok az ve sürekli idrarım var gibi hissediyorum ama gidiyorum lavaboya yok anlamıyorum neler oluyor

Maşallah canim Allah kucagina aldigin gunleri de göstersin..inşallah artik bize nasip dua eder misin lütfen...

slm arkadaslar bana yardimci olabilcek varmi benim adetim 28 temmuz bu durumda benim 25 avustosta adet olmam gerekiyor fakat ayin 19 adetimden 1 hafta once lavaboya gitigimde pembe bi akinti farketm bi defa geldi ve bir daha gelmedi daha sonra aksama dogru cok az belli belirsiz hahve akinti geldi ve iki gundur sadece belli belirsiz sarimsi kahve akinti geliyo sadece sabahlari sol kasigimda batma ve regli olcakmism gibi bel ve kasik agrisi oluyo gelip geciyo goguslerimde sizlama daha onceden dogim yapim ama bunlari hisetmedim boyle bi akinti yasmadim sizler ne dusunuyorsunuz arkadaslar bana yardimci olun lutfen

Benim de. Yumurtlama günümden 4 gün sonra pembe akıntı gelmişti. 2. Gün de kahveye döndü ve yok oldu. Belki gebelik olabilir cnm. Test yapasana?

Ben bugün regli oldum maalesef. Dr bugün test istedi. FSH ve TSH normal. Fsh: 5.02 Tsh 1.91 ama E2 50 civarı olması benim 33,67 . Hormon ilacı verdi ve denemeye devam dedi. Bakalım Rabbimden hayırlısı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…