Silik cizgi Acil bakiiiin

Arastirdim onu kimyasal gebeliktir her ay o zamanlarda bu dongu oluyomus sperm tutunma asamasinda oldugu icin cift cizgi oluyomus kimyasal yani benim hcg 2.30 yok yani adetimide beklemicem kafama takmicam ne kadar takarsam o kadar olmuyor vücut aliskin olmadigi bi pskolojiye giriyor ve cekiliyor buyuk ihtimalle rabbim buyuk ne zaman olacagini en hayirli zamani bilir su an tek istegim cevremde cocuk konusu hakkinda hic bisey duymamak
Canım merhaba bende bir şey danışmak istiyorm adetim duzensiz ilişkiden 48 gün sonra kan testi yaptım ve negtaif çıktı yanılma payı var mı geç döllenme olabilir mi sence bidaha test yapmalı mıyım sence

Canım merhaba bende bir şey danışmak istiyorm adetim duzensiz ilişkiden 48 gün sonra kan testi yaptım ve negtaif çıktı yanılma payı var mı geç döllenme olabilir mi sence bidaha test yapmalı mıyım sence
daha ne kadar geç döllenecek ki? negatiftir o kan testi de vermişsin

kanda en erken 10 gun sonra cikiyormuş tutunma yerlesme sonra kana geciyor doktor oyle demisti

Kanamamin oldugu gun sabah oylesine yaprimtest hatta arkadasima gelirken aldirmistim oda hamilemisin demisti ben fantazi demistim🤣 sonra aksamina lekelenmem oldu dedim herhalde hamileyim zaten uyuku basiyodu gunlerdir boyle gogus sismesi agrisi yok hic sadece kasigimda kalp atar gibi damar atiyor herhalde pit pit ama yariiiiin kan vereceeemmmmmm
Canm bndede gogus sismesi mide yanmasi kasik batmalari oluyor bende 5 gun once lekelenmem oldu. Simdide adetime 5 gun var test ypsam cikarmiki 😍

Canm bndede gogus sismesi mide yanmasi kasik batmalari oluyor bende 5 gun once lekelenmem oldu. Simdide adetime 5 gun var test ypsam cikarmiki 😍
Kuzum hic yapma bekle kendinide sitrese sokma varsa zateb adetin gelmez sonra cikmayinca bisey bosuna uzuluyor insan strese giriyor qma yinede kendin bilirsin

Sabah ypmayi dusunuyordum ypmasammi bugun adet sancisi gbi hafif sanci cektim olacam dedim busey yok oluyor arada sanci insallah olmam ya

X