Silik bir çizgi ama gebelik testi bozuk mu? Kafam karıştı

busrabusbusra

Umaykızım 💕
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2022
822
928
27
Kızlar yarım saat önce falan gebelik testi yaptım öylesine. Normalde reglime 5 gün var evde ovulasyon testinin yanında verdiklerinden deneyim dedim. Silik bir çizgi çıktı ama test bozuk gibi de geldi. Acaba gebelik var mıdır yoksa test bozuk mu sizce boşa mı heyecan yapıyorum? Telefonun çekebileceği en iyi şekilde çekmeye çalıştım ama tam çıkmıyor malesef

Eklentiler

• IMG_20230108_221257_439.jpg
    IMG_20230108_221257_439.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 828
  • IMG_20230108_221228_243.jpg
    IMG_20230108_221228_243.jpg
    42,5 KB · Görüntüleme: 796
Kızlar yarım saat önce falan gebelik testi yaptım öylesine. Normalde reglime 5 gün var evde ovulasyon testinin yanında verdiklerinden deneyim dedim. Silik bir çizgi çıktı ama test bozuk gibi de geldi. Acaba gebelik var mıdır yoksa test bozuk mu sizce boşa mı heyecan yapıyorum? Telefonun çekebileceği en iyi şekilde çekmeye çalıştım ama tam çıkmıyor malesef
Test dağılmış testi tekrarlayın

İlk fotoğrafda silik var çok dikkatli bakarsan belli oluyor benimde bugün öyle çıktı tam net görmek için kaç gün beklememiz lazım acaba günün geçtikten sonra yapsan daha iyi olur umarım Allah nasip eder 🙏😊

İlk fotoğrafda silik var çok dikkatli bakarsan belli oluyor benimde bugün öyle çıktı tam net görmek için kaç gün beklememiz lazım acaba günün geçtikten sonra yapsan daha iyi olur umarım Allah nasip eder 🙏😊
Amin canım isteyen herkese Rabbim nasip etsin inşallah.
Bende artık reglimi bekliycem çünkü çok düzenli regl oluyorum. Gecikirse teste devam :)
Zaten evde testim de bitti er meydanında cephanesi bitmiş savaşçı gibi hissediyorum 😂😂

Amin canım isteyen herkese Rabbim nasip etsin inşallah.
Bende artık reglimi bekliycem çünkü çok düzenli regl oluyorum. Gecikirse teste devam :)
Zaten evde testim de bitti er meydanında cephanesi bitmiş savaşçı gibi hissediyorum 😂😂
Amin inşallah 🙏 günün geçtikten sonra test yap artık insan negatifi gördükçe strese giriyor 😅

Evet kızlar dayanamayıp yine test yaptım ıslak olan sabah işe gitmeden yaptığım (kuruma çizgisi mi emin olamadığım için suya tuttum öyle bir şey okumuştum 🤔)
Diğeri de akşam yaptım onda da hiç bir şey çıkmadı
Kafam çok karışık 🤪

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-10-21-59-15-368_com.miui.mediaeditor.jpg
    Screenshot_2023-01-10-21-59-15-368_com.miui.mediaeditor.jpg
    25 KB · Görüntüleme: 622
  • IMG_20230110_215848.jpg
    IMG_20230110_215848.jpg
    21,9 KB · Görüntüleme: 655
Evet kızlar dayanamayıp yine test yaptım ıslak olan sabah işe gitmeden yaptığım (kuruma çizgisi mi emin olamadığım için suya tuttum öyle bir şey okumuştum 🤔)
Diğeri de akşam yaptım onda da hiç bir şey çıkmadı
Kafam çok karışık 🤪
Kızlar Testlerinizi akşam yapmayın evet akşam yaptıklarınızdada çıkabilir fakat gebelik varken sizi yanıltabilir yok gibi gösterebilir hcg sabah yapılan idrar testinde gebelik çok erkense yani adetinize 5 gün kala bile sabah yapılan erken gebelik testiyle öğrenebilirsiniz ben böyle öğrenmiştim şimdi 6.haftamızdayız😊

X