Sıkıntılarımıza ilaç olacak zikir az sayılı 🤗

👉 C Chuck24681012 Niyetine kişi başı 100 toplam 1 kişiye günlük 1000 defa okunmuş olacak dua sahibi başlamadan önce 100 estağfurullah okusun

Okuduğumuz zikir ( LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYUL AZİM )

👉 C Chuck24681012 DUASI ( Rabbim okuduğumuz zikir Hayrına Serhat ve yesra çiftinin çocuk olmasını etkileyen tüm sıkıntılarını gider hayırlı Salih evlatlar nasip et amin el Fatiha salâvat 🤲 )

👉 C Chuck24681012

@Aktif Lora

M Morlale8

burcusami burcusami

Diloss1 Diloss1

@Ada-anne

Larka Larka

1 1lokum

@namaste21

@Umut_2019

Bildirim saati her akşam 21.00
@chcuk24681012 niyetine okudum Allah kabul etsin amin 🤲 Rabbim gönlüne göre bir evlat nasip etsin amin 🤲

Bir şey soracağım maruz görün🙏🏼 bunu okurken abdest almamız gerek mi ? Her hangi bir yerde de okuyabilir miyiz ? Yoksa namazın ardından okuyayım mı hemen ? Hak geçmesin diye ilk sıraya abdestli okudum allahım kabul etsin 🙏🏼

Bir şey soracağım maruz görün🙏🏼 bunu okurken abdest almamız gerek mi ? Her hangi bir yerde de okuyabilir miyiz ? Yoksa namazın ardından okuyayım mı hemen ? Hak geçmesin diye ilk sıraya abdestli okudum allahım kabul etsin 🙏🏼
Zikir olduğu için abdest gerek yok ama abdestli daha iyi olur tabiki okuyanlar için adet dönemlerinde çekilip dua niyetine okunabilir

Her yerde okunur kuzum ama sessiz bi ortamda okusak daha iyi olur okuduğumuz kişiye daha yürekten duamizi yapmış oluruz🤗

İkinci turda ekliyeyim olurmu kuzum senin çocuk varmı yoksa çocuk için zikir okuyacaz oraya ekliyeyim canım
Benim bebeğim var canım..Tamam olsun Bir sonraki tura ekle o zaman beni ☺️

Çocuk için okuyacağınız zikirlerde okuyamayan arkadaşlarımız olursa eksik kalırsa beni etkilersen destek olabilirim.. Joker gibi birşey olarak düşünebilirsin beni 😂

👉 C Chuck24681012 Niyetine kişi başı 100 toplam 1 kişiye günlük 1000 defa okunmuş olacak dua sahibi başlamadan önce 100 estağfurullah okusun

Okuduğumuz zikir ( LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYUL AZİM )

👉 C Chuck24681012 DUASI ( Rabbim okuduğumuz zikir Hayrına Serhat ve yesra çiftinin çocuk olmasını etkileyen tüm sıkıntılarını gider hayırlı Salih evlatlar nasip et amin el Fatiha salâvat 🤲 )

👉 C Chuck24681012

@Aktif Lora

M Morlale8

burcusami burcusami

Diloss1 Diloss1

@Ada-anne

Larka Larka

1 1lokum

@namaste21

@Umut_2019

Bildirim saati her akşam 21.00
Okudum Rabbim kabul etsin inşallah