Selülit Sıkılaştırma - Çatlak - Selülit

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
C

chantyclarie

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi chantyclarie
kızlar araştırma yapıp bunları hazırlayıp kullanmayı düşünüyorum sıkılaştırma etkileri varmış bi de pürüzsüz görünüm sağlıyolarmış

buğday
portakal
limon
gül
yasemin
havuç

bütün bunların yağlarını alıp karıştırıp bacaklarıma sürmeyi düşünüyorum ardından streç filmle sarıp beklicem
bunları sıkılaşma yeni çatlak oluşumunu önleme ve selülit için kullanmayı düşünüyorum
bi kaç yağ daha katabilirim
bi de inşallah karboksiterapiye başlamayı düşünüyorum çatlaklarım için
umarım bu kadar zahmete değer
bi de dr muradın iki tane kremi var alabilirsem onları da alıcam
çok masraflı olucak ama napıyım başka çare yok:1no2:
istanbulda bildiğiniz bi merkez var mı karboksiterapi için?
bi de aktarlarda satılan yağların saf olmadığı idda ediliyo
bunların saf olanını nerden bulabilirim fikri olan var mı?

kızlarrr haftaya başlımak istiyorumm
yer bulamadım bi türlü
ist bildiğiniz bi merkez yok mu karboksiterapi için
özel hastanelerde falan yapmıyolar sanırım
estetik merkezleri mi yapıyo sadece

canım boşuna para harcamak istiyorsan yaptır zerre kadar geçmiyor... paradan çok ümitlerine yazık olacak ben lazer dahi hepsini yaptırdım sonuç aynı... ama karar senin..

hiç bi faydası olmaz mı:çok üzgünüm:
nolucak peki bu halim yaa
daha 19 yşımdayımm

canım benim bende 23 yaşındayım ama göbeğiim çok kötü tatlım ben napıyım güzellik düşkünü bir kocam var ona güzel göstermek için simler parlak kremler salak oluyorum.. true cover aldım hiç bir halta yaramadı.. bıktım artık ya eski halimi özlüyorum eski göbişimi istiyorum camdan çıkıp avazım çıktığı kadar bağırmak istiyorum eskisini istiyorum bende yaaaa

hiç bi faydası olmaz mı:çok üzgünüm:
nolucak peki bu halim yaa
daha 19 yşımdayımm

canım ya şuan piyasanın en iyi en popüler tüm sanatçıların doktoruna yaptırdım kaç bin ytl harcadım geçmiyor işte inan geçmiyor tatlım eger para bulup buluşturacaksan hiç üzme tatlı canını geçmeyecek bacaklarındakileri kalçandakileri kim görecek takma erkekler onların farkına bile varmıyor tatlım göremiyorlar bana inaN rahat ol tatlım..

off off
sağol canım tsk ederim
kalçalarımda var benimde zayıflıktan oldu
ya ben en çok ilerde evlenip çoluk çocuğa karışınca nası bi hal alırlar diye düşünüyorum
ve düşündükçe de kafayı yiyorum iştesenağlama

canım benim doğumda kalçalarım çatladı ama gözükmüyorlar bile esmer tenli misin? esmerlerin kalçalarındakiler çok belli oluyorda.. sana tavsiyem çatlakları cilt rengine çevirecek krem kullanman.. kalçan doğurunca pek değişmez çatlakları.. ama karnın belkide çatlamaz şans bu ama neyaparsan yap çatlayacaksa çatlayacak 6.5 aydan itibarende haftada tek tüp lierac bitirdim kutusu 52 ytl düşün 2. aydan itibaren başladım.. bu yolda harcadığım parayı anlatamam sana.. arkadasım tek tüpe para veremedi aman banane dedi eşim bu parayı vermez dedi tek çatlağı yok ne diyim sana canım ya düşündükçe çıldırıyorum..

şimdiden düşünüp üzme kendini tatlım

çok kötü bi durum olmalı yaa
o kadar para harcı off dünyanın parası ve sonuç sıfır
üstelik ark. hiç kullanmadığı halde de olmamış ayy ne kötü bi durum yaa insn çatlaklarına mı yansın parasına mı
benim tenim orta cnm çok koyu ya da çok açık değil

ama canım haftada tek tup liearac faydası olmazkı galıba hergun kullancaksın ama tabı hamıleyken para dayanmaz galıba bende aldım 8 hafta kullancam ıns işe yara ya off kalcamda var ,acaba senıunkıler cok mu derındı cok sey yaptırdın galıba canım

canım haftada tek tüpü karnıma boşaltmadım alemsin güldüm sabah sabah :))) yani sabah akşam öğlen sürmekten haftada tek tüp bitiyordu onu demek istedim... tatlım derin olanlar sezeryan kesimin oralarda birkaç tane yukardakiler ince ve okadar çok çatlağım yok tüm karnım kaplı değil bikininim üstünde 2 parmak falan bir dövme yaptırsam gözükmez aslında:))))) benimkiler çok işlem gördü renkleri beyaz değil cilt rengimle aynılar tatlım çok yakından bakmadıkça öyle gözükmüyorlarda ben mükemmeliyetçi bir insanım kusur istemiyorum lanet olası bir huyum var işte çok takıyorum canım ya.. şimdi bir krem daha duydum bir topikte arkadaşın 1 ayda silinmiş izleri birde onu deneyeceğim...

hani nerde nerdesırnaşık şey
nerde duydun canım
hangi kremmiş o

hııı pardon canım yaa aman nolcak okadar catlaktan sen benım kalcayı gorsen oturup aglarız :1no2:

aman kızlar poponuz arkanızda ama göbeğimiz ön tarafta heran açılabiliyor poponun açılma şansı var mı:))))))) yokkk canım dermadoc çatlak kremiymiş hemen bugün almaya gidiyorum:)) birde buna bakalım googledan arastır cnm 2 haftada etki baslıyormuş..

nur sen hangisini aldın lierac tüp mü? ampül mü?

evlenince kocanızdan çekiniyorsanız çekinmeyin.... siz dikkat çektirmedikçe onlar göremezler.. uyanık olun söylemeyin sakın.. heryerim pek güzel diye dirhem dirhem satarsınız kendinizi.. adamda napcağını size nasıl yeteceğini şaşırır valla..

:roflol: :roflol: :roflol:
çok hoşsun valla ya
evet biliyorum onu hatta bende almayı düşünüyorum
dermatolica nın ürünü
o markanın ürününü kullananlar memnun genelde ama çatlak kremi için bişey diyemicem
dr muradın var onu almayı düşünüyodum aslında

ampul benımkı canım ya ben senın ampulle tupu karıstırdım bende dıyorum bır tane ampul nasıl yetmıs bır hafta kafam ıyıce gıttı sıyırcam ama kızlar kalca sexsı bolge sagol canım ya morel verdın daha 4. gunumdeyım bakalım nolcak ,chantyclarie bacım kaderımız aynı ıns hepımızın ıstedıgı gıbı olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…