Selülit Sıkılaştırma - Çatlak - Selülit

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
  • Konu Sahibi chantyclarie
amin canım aminn
bende diğer kremlerden birini kullanmaya başlıcam inş sonucuçları paylaşırız hep beraber

ampülünü doğumdan sonra bende kullandım 2 kutu canım hadi hayırlısı olsun senin için.. yalnız antibiyotik gibi saatinde yapacaksın etki için tatlım ok unutma..

nasıl etkılı oldumu canım dogumdan sonrakı ampul ,

eh işte canım ne diyim onu 7 ampul kala bırakıp lazere basladım o yüzden bişi diyemeyceğim.. ama arkadaşlarım çok güzel oldu diyor ne biliyim zaten herkes bişi diyor ya..

chantyclarie
ben bu konuda yaptığım araştırmalar neticesinde kesin çözüm olmadığı sonucuna ulaşmıştım
ancak geçenlerde tvde bir programda konu çatlak idi
ve bir uzman konuk olmuştu
ismi Şehnaz Kargı
çatlakları çok büyük oranda tedavi edebildiklerini söylemişti
önce bir bölgede deneme yapıyorlarmış
o bölgede işe yaradığını gösterip o şekilde başlıyorlarmış tedaviye
ve her gelir grubundan kişilerin rahatça katılabileceğini iletmişti
ben ismini googleda aratıp sitesini,güzellik merkezini bulmuştum,nereye kaydettim hatırlamıyorum
zaten burda site ismi de paylaşılmıyor sanırım

ben izmirdeyim,uygun zaman bulunca sırf bunun için istanbula gelmeyi düşünüyorum

ama istanbulda isen deneyebilirsin , tabi araştırdıktan sonra ? ya da gidip konuşabilirsin

bence denemeye değer,ben deneyeceğim.

acaba bunu okuyup da deneyenler gidenler var mıdır varsa bilgi verirlerse ben de teee izmirlerden kalkıp gelmiyimmmm de mi :)))

kızlar fındık yağının içine çilek buğday ve yosun yağı katın etkisini hemen göreceksiniz mucize gibi bişey kız kardeşimin göbeğide iki doğumdan sonra baya bi kötüydü zayıfladı spor yaptı her yeri forma girdi göbeği de gitti ama çatlakaları bu karışımdan sonra acayip bi şekilde düzeldi deneyin derim .

spor bence

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…