sık idrara çıkıp hamile kalan var mı arkadaşlar???

Tugbademir

aşkım, oğluşummm..iyi ki varsınız...
Kayıtlı Üye
28 Mart 2009
673
5
kızlar benim diğer belirtilerimden ziyade sık idrara çıkmam var..ve adetime 10 gün kala kasık ve karnım ağrımaya başladı..bulantı çok hafif yok gibi ama arada bulanyımın olduğunu hissediyorum..acaba hamilelik olabilr mi?? kızlar özellikle anormal sıklıkta idrara çıkma yanma yok acı yok sık sık idrar..gece uykumdan uyandıracak kadar...yorumlarınız bekliyorum arkadaşlar...sevgileropuyorumnanaktan

fazla sıvı tüketiminden de kaynaklanıyor olabilir adetine kaç gün var bilmiyorum ama eğer hamileysen sık idrara çıkma durumu bildiğim kadarıyla rahmin büyümesiyle alakalı rahimde 1. aydan yani 4 hafta 5 haftadan sonra tam anlamıyla büyümeye başlıyor bildiğim kadarıyla yanlışsa düzeltin lütfen

forumda geçmişi okudum da genelde hamilelerin sık sık idrara çıktığını okudum inş ya belim de ağrıyo kasıklarımda ağrı da var bi de gazım:)))inş hamileyimdir hamileyizdir..

inşallah sende bende tüm isteyen bekleyenler hayırlısıysa hamiledir. bende bi garibim bazen geceleri 2- 3 kere uyanıyorum bazende hiç yani anlamadım belim ağrıyor kasık ağrısı durumu bana yaramıyor kasık ağrım olduğunda genelde kist oluyor ve adet oluyorum:)) kişiden kişiye değişiyor işte hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

kızlar şimdi öyle bişeyi bende duymuştum hamileler sık idrara çıkarmış yalnız ben kendimi bildim bileli günde 15 20 kere idrara çıkarım ve tutma gibi şansımda yok ağlatacak kadar sıkıştırır benimde merak ettiğim şu acaba ben birde gebe olsam ne olurum gecem gündüzüm wc demi geçer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…