Sigarayı birakmak için öneriler verir misiniz

glstn35

Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2016
152
47
28
Sigarayı birakmak icin öneriler verin. Hamileyim ama günde 3 4 tane de olsa ıciyorum. Bian bakıyorum elimde

Çok zor ama imkansız degil.
Sihirli formül yok maalesef bir anda artık bu is bitti diyin ve icmeyin.
3 günden sonra alışınız.
Bebeginizi düşünün onun yüzüne sigara dumanı uflemek gibi birsey sigara içmek

Hamilelikle ilgili bir sey izlemiştim. Sen o sigarayı içtiginde direkt bebegine geciyor. Yazık oyle bir rahatsız oluyordu ki kacacak bir yeri yoktu. Bebeginiz dogunca nikotin krizine girerse görürsünüz. Günlük 3 4 sigara ne demek ya yazık o bebege. Öyle bir icim acıdı ki sabah sabah.

Ben bebegime saglıksız sey yemeyim diye ugrasıyorum yazık daha ciğerleri ne ki onun cok üzüldüm su hamile halimle.

Ben bıraktım valla 8 aylık kızım içmiyorum hala süt emiyor diye düşüncesini at kafandan. Oluyor ben bırakabıldıysem herkes bırakır. Çok pis bağımlıydım.

Ben öyle bir tiryakiydim ki ben sigarayı bırakınca bi arkadaşım bıraktı o bıraktıysa ben de bırakırım diye. Günde 1-1,5 paket uzun winston içiyodum kamyoncu sigarası diyolar :KK70:
Uzun zaman bırakıcam içmicem dedim ve ben dedikçe güldüler sen bırakamazsın diye sonra birden bıraktım 5-6 sene oluyo. Ama senin uzun zamanın yok canım maalesef bebeğin nikotin bağımlısı olursa ki yüksek ihtimal olur senin sigara canın çektiğinden çok daha fazla acıyı çeker inan.

Sadece kendinizi bir güne sartlandirin bugün sigara icmicem deyin ve yarını olmuş hayal edin dün icmedim ve cok mutluyum bir günüm zehirsiz geçti üstelik agzimdaki kötü koku kayboldu bu mutluluğu bugünde yaşamak istiyorum hayalini kurun ve hayatiniza bunu yerleştirin

Ben öyle bir tiryakiydim ki ben sigarayı bırakınca bi arkadaşım bıraktı o bıraktıysa ben de bırakırım diye. Günde 1-1,5 paket uzun winston içiyodum kamyoncu sigarası diyolar :KK70:
Uzun zaman bırakıcam içmicem dedim ve ben dedikçe güldüler sen bırakamazsın diye sonra birden bıraktım 5-6 sene oluyo. Ama senin uzun zamanın yok canım maalesef bebeğin nikotin bağımlısı olursa ki yüksek ihtimal olur senin sigara canın çektiğinden çok daha fazla acıyı çeker inan.
Bebek bağımlı oluyor mu

Bebek bağımlı oluyor mu
Tabi ki de olabilir, bu sitede okumuştum yine çok ağlayan bebek için annesine endişelenme bu kadar nikotin krizine girmiş demişler ve nikotin bantı yapıştırmışlar yavrucağa. Korku filmi gibi anlatmış olmayım ama maalesef bu ihtimal var.

Bebek bağımlı oluyor mu
Bebek bağımlı oluyor tabi krize giriyor o küçücük yavru nasıl kıyarsınız ona? Onun saglıgının önemi yok mu sizin icin? Ben arkadasım içerken aman bebegime gitmesin diye gidiyorum hemen baska yere. Siz günlük 3 4 taneden bahsediyorsunuz.

Bende öyle idim, ama bu gün hiç içmedim. Bagimli olunca insana zor geliyor çünkü ben ilk azalttığım beş gün gece uyuyamadım ve zombi gibi gezdim çünkü vücudum yoksunluk hissine boguldu. Kesitirip atmalısın sende.

X