sigara hamileliği engellermii

Çixgxdem

Guru
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
425
4
41
kızlar sigara kullanıyorum ve aynı zamanda bebekte istiyorum.tedavi oluyorum ilaç tedavisi.şuan için sigarayı bırakmak beni çokk yıpratıcak biliyorum.napıcam benn:çok üzgünüm:

ben sigara kullanmanın hamile kalma olasılığını düşürdüğünü biliyorum ayni doktorlar öyle söylüyor. ama birçok sigara içipde hamile kalan var. bende içerken hamile kaldım(test pozitif çıktığından beri içmiyorum)

bırakacaksın canımcım, sigara yıpranmadan bırakılmıyor ben de bebek çalışmalarına bu ay başladım ve ilk işim sigarayı bırakmak oldu, sağlıklı olsun istiyorsan hemen bırakmak zorundasın, 15 gündür içmiyorum ilk hafta zorlanıyorsun gerisi kolaylaşıyor, ben sigara.org. dan destek almıştım istersen sen de oraya bi bak

ben sigara kullanmanın hamile kalma olasılığını düşürdüğünü biliyorum ayni doktorlar öyle söylüyor. ama birçok sigara içipde hamile kalan var. bende içerken hamile kaldım(test pozitif çıktığından beri içmiyorum)

ne mutlu san tebessüm.sigaradan keyif almıyorum ki şuanda.hatta hoşuma gitmiyor diyebilirim.ama bu stresi kaldırmak çok zor geliyor.sigaraya kızdıkça bunaldıkça sarılır oldum.benimde senin gibi bi durumum olsa anında bırakıcam inşaallah.

bırakacaksın canımcım, sigara yıpranmadan bırakılmıyor ben de bebek çalışmalarına bu ay başladım ve ilk işim sigarayı bırakmak oldu, sağlıklı olsun istiyorsan hemen bırakmak zorundasın, 15 gündür içmiyorum ilk hafta zorlanıyorsun gerisi kolaylaşıyor, ben sigara.org. dan destek almıştım istersen sen de oraya bi bak

teşekkür ederim canım tavsiyeni dikkate alıcam ve hemen şu siteye bi bakıcam.

inşallah canım keşke bıraksan ben daha önceki bebeğimi kaybetmiştim çok sitresliydim bırakamamıştım. ama tabiki bırkamak en iyisi
inşallah bebek isteyen herkesin kucağı boş kalmasın

sperm ve yumurta kalitesini düşürüyor sigara. ama kesinlikle sigara içen hamile kalamaz diyemeyiz. ben çok içerken hamile kaldım. sadece bir sefer korunmamıştık. eşim günde nerdeyse 4 paket içer.
en güzeli hamile kalmayaı planladığında gebelikten 6 ay önce bırakmak sigarayı. ama sigara yüzünden hamile kalamıyorum diye de düşünme

ben de sigaranın hamile kalmayı geciktirdiğini okumuştum bi sitede..ama engellemiyo sadece sigara kullanan hanımlar içmeyenlere göre daha geç zamnda hamile kalmayı başarabiliyorlar

X