Sifon çekmeyen erkek? Mesaj mı veriyor

Su tasarrufu yapmak istiyorlarsa farklı bir yol bulsunlar. Tuvalete su dökmeyen insanlar sadece kendi evlerinin kötü kokmasına sebep olmuyorlar, komşularının evlerinin de kötü kokmasına sebep oluyorlar. Tuvalet ve banyo giderleri ortak ve ortak tesisattan kötü koku yayılmasına neden oluyorlar.
Kesinlikle sizinle aynı fikirdeyim ama böyle tanıdığım kisiler var maalesef, su tasarrufu yapacaksın diye ben senin cikartigin artıkları görmek zorunda mıyım ama değil mi 😤

Valla tam yazıyordum yorumunu gördüm,birkere misafirlikte basıma geldi 🙈 girdim wc bir baktım cisim orada duruyor.Çekiyorum sifonu yok yine çekiyorum yok.Suya meydan okudu adete.Ben yapmamısım tribe girdim yok etmeden de cıkamadım utancımdan🤣
Ben bu durumlar yüzünden yapmadan önce sifon gücünü kontrol ediyorum.

A Aysenimi Aklınızda nasıl bir görüntü canlandığını merak ettim. 🤔

Sifonda bir sorun varsa, bir kovaya su doldurup , klozetin kapağını kaldırıp suyu dökmek suretiyle atıkları uzaklaştırabilir, tuvaleti temizleyebilirsiniz.
Klozette gidiyor mu ya? Ben kaç defa denedim olmadı.alaturkayı mi kastediyorsunuz?

Su israfı olmasın diye bunu yapanlar var yorumunu okuyunca midem bulandı idrar hadi diyelim bir miktar steril de dışkı kokar ya o banyo ev kokar yani parfüm le havayimi mahfeder ki insan .İgrencmis
Maalesef var böyle insanlar ben de yadirgiyorum, su tasarrufu yapacaksan dışını fırçalarken musluğu kapatirsin mesela bu tasarruftur ama kirlettigin yeri temizlemeyerek tasarruf yapılmaz

Kovayla klozetteki gitmez ki.
gider.
Gidiyor.

Yaşadığım ya da kısa süreli kaldığım diyelim çok evde sifon sorunu oldu - çünkü foseptik meselesi. Vidanjörle gelinip boşaltılan, kanalizasyonu olmayan çoook yer var. böyle dandik giderlerde gitmiyor, sifon bozuk olmasa bile giderler iyi değil diye gitmiyor. ya da çok eski olan sifon tam basmıyor vs vs.

neyse çok şükür hiç bir evde ben yaşarken b.k basmadı ortalığı (çünkü böyle vakalar da oldu)
çünkü korkumdan hep klozet açıcılar, kovalarla sular, gözüm hep klozette olurdu.

hep yalniz yaşıyorsa demek ki adamin normali bu
asla degismez..benim arkadasimin kocasi da oyle. hatta kavga edince o da kiza bagiriyormus "asil sen zirt pirt sifona basiyorsun su faturasi senin yuzunden böyle" diye.
bir cumartesi davetliydik birkac arkadas..tuvalete girdigim saniye ciktim. bir sey de demedim. ama tek bk da yoktu. sicrata sicrata sicmis şerefsiz. misafir gelecegini de biliyor. cat kapi gitmedik. sonradan diğer arkadas girmis. o da utanmis kizi cagirip bok göstermeye. almis eline klozet fircasini bir guzel temizlemis. hatta dolaplari karıştırmış camasir suyu bulmus dökmüş falan. arkadasimiza soylemedik ama donerken arkasindan konustuk. cok igrenc cidden
arkadasinin 3 gram akli varsa sifona basmayan adamla devam etmez.
benim bir arap flortum varsi.cocuk tam johny bravo gibi ayna karşısında fönlenir, jölelenir, sacina sakalina asiri dikkat eder, temiz giyinir biriydi. hatta mahallesinde utucu vardi gömleklerini birkac kere beraber götürmüştük. jilet gibi utu sevdiği icin kumas pantolon gomlek falan adama yaptirirmis..boyle bir adam. ilgit ilgit parfum kokan. evine ilk gittim - cok ani oldu firtina bastirinca geçtik- klozete sanki zevkine sicratmis cisini. her yer sari sari sidik.
igrecti. ama iki arap arkadasi vardi evinde - simdilik evsizler diye mecburiyetten gelmislerdi birkac ayligina ev bulana kadar. onlara atti sucu- ben de oyle olduguna ikna oldum . tuvalete gitmeden once soyluyordum gidip kontrol ediyordu temiz mi diye , verdiğim islak mendille temizliyordu yine de :)
arkadasin neden uyarmamis ki? çağırsaydi ayi temizleseydi. utanirdi belki.
ben benim ayiyi biraktim:) kiz da biraksin valla..bu dünya birilerinin dişkisini gormek icin com kisa
Bu hikayede bir noktadan sonra o adamın kendinin pis olduğu anlaşıldı mı ya 😂 hoc tatmin olmadım, çok fena faka basma hikayesi bekliyordum😅

sifonda sorun vardır ama insan bunu mutlaka farkeder
bizimkinde vardı bi ara ama elbette farkettik ve müdahale ettik

benim eski sevgilim geçen sene bi eve taşınmıştı. bina yeni sayılırdı ama banyosunda lağım kokusu vardı
hani ilk kez giren bu tuvaletin kokusu ne böyle der sağa sola bakınırdı
ama gözüken bişey yoktu çünkü o katın giderinde sorun vardı
hatta evine usta bile gelmişti yaptılar bişiler ama düzelmedi falan
bazen böyle durumlar olabiliyor ama evin sahibi kişi bunun farkında oluyor
benimkinin daire dışında oluşup tesisattan gelen ağır kokuya bi çaresi yoktu kendi başına elbette, ustalar da halledememişti (galiba tespit bile edememişlerdi diye hatırlıyorum) ama sifon bozuksa bile ona çare bulabilir bence kuzenininki

Kızlar selam, konu çok sevdiğim bir kuzenimle alakalı. Kendisiyle şu an bu konuyu tartışıyoruz. 6 aylık bir ilişkisi var. Çocuk 33 yaşında, askeri okuldan ayrılmış mühendis. Yalnız yaşıyor.
Çocuğun evine üç dört kere gitti, çok özür dileyerek söylüyorum, 2 kez klozette büyük tuvaletini yapıp sifonu çekmediğini görmüş. Normalde evi çok temizmiş, zaten sık sık da kadın geliyormuş. Giyimi kuşamı da aynı şekilde.
Kuzenim utancından 2. Defa gördüğünde bile bir şey dememiş, dalgınlığından olduğunu iddia ediyor. Ama ben evime gelme ya da seni umursamıyorum anlamında bir mesaj verdiğini düşünüyorum. Ya da psikolojik sorunları mı var anlamadık.
Düpedüz temizlik sorunu olan biri. Ne mesajından bahsediyorsunuz?

X