Şiddetli Mide Bulantısı

Gecmis olsun canim gecer Allahin izniyle. Bende simdi acilden geldim koca kiloluk serumu yiyince gozum acildi resmen cok sukur
9 ay sürecek diye çok korkuyorum ben de şimdiden bittim
ilk gebeliğimde ben de cok çektim bulantıdan anlık çözüm beyaz leblebi iyi geliyodu deneyin isterseniz kabak çekirdeği bi de kabuklu şekilde yiyince iyi geliyo

Bir gün iyi gelen ertesi gün geri çıkıyo ne yapacağımı ne yiyeceğimi şaşırdım ben de

Bir gün iyi gelen ertesi gün geri çıkıyo ne yapacağımı ne yiyeceğimi şaşırdım ben de
öyle valla allah kolaylık versin insallah serumdan falan da korkma hiç bir yan etkisi yok hemsireyim zaten serum cogu zaman ilaçsız vucudun kaybettigi sıvıyı toparlamak icin verilir korkutanlara da serum ve vucut sıvısı aynı ne anlarlarsa tabii :)

Ya sizin gibi hemşire den bunu duymak çok güzel içim rahatladi sayenizde çünkü araştırıyoruz ister istemez buralardan çok serumla giden yok çoğu direniyormus deneyimli pek yok ondan dolayı insanlarda korkutuyo malesef ama yorumunuz içimi rahatlattı

Tsh ın bu kadar düşük olması bebek için de benim için de kötü maalesef o yüzden tedaviye başladılar hemen
Çok geçmiş olsun benim de çok yüksek olduğu için hem düşük hem anormali tehlikesi vardı. İlacı düzenli kullanırsan eğer düzeliyor hemen Allahın izniyle

Ay aynı sayılırız inşallah artık hafifler
Aa sizin kaç haftalık Cinsiyetini öğrendiniz mi siz? 2 gün önce acildeki doktor erkek demişti ama bugün kendi doktorum bazen yanıltabiliyor biraz daha bekleyelim dedi. Kendi doktorumun ultrasonu biraz daha eski sanırım acildeki daha net görünüyor hep

Bizde 11+5 iz doktorum tahmininide söylemedi sonra canıma okursun dedi 2 hafta sonra net şekilde soylucem dedi o yüzden hiç tahmin yok benimkinde aslında özel muayneyse onların cihazları daha iyi devlettekilrr biraz eski oluyormuş galiba

Özel ama hastane açıldığından beri yenilenmemiş belli ki. Acile de aynı hastaneye gidiyorum onun makinesi philips daha net

Valla canim buraya yazdigimdan beri cekiyorum. Kiloluk serumlari yedim. Tir tir titriyodum zor gunler gecirdim kanimda iltihap cok yuksek cikti benim antibiyotik tedavisi basladi doktor cok sukur bugun zararim yok masaAllah diyeyim kendime. Kan kusuyodum ben artık. Boyle mide bulantim niye yok nezaman olacak diye konu aciyolar ya bilseler nasil şükür sebebi yasiyolar farkinda deiller. Cok isterdim hic zorluk cekmeden tadini cikararak hamilelik gecirebilmeyi. Sonsuz sukurler olsun Rabbime beterin beteri var saglikli kucagimiza almakta nasip olur insaAllah

Kesinlikle öyle çekmeyen anlamıyo bizi. Aman geçer nolcak biraz idare et gözüyle bakıyolar ama ben kusmaktan bayılacak hale geliyorum çoğu zaman. Serumlara b vitamini ekliyo artık doktorum o biraz daha iyi geliyo, sizin de aklınızda olsun

Evet son serumda banada eklediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…