Şiddetli kaşıntı

Kkedi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2019
3.071
5.318
Hanımlar merhaba.
Son bir haftadır vücudum inanılmaz kaşınıyor. Öncesinde ayaklarım, bacaklarım kollarım kaşınıyordu. Şimdi göbek çevrem çok şiddetli kaşınıyor ve çok ilginç bir şekilde göbek deliğimi kaşıdığım zamam vajinama kaşıntı giriyor bir gıcıklanma oluyor. Sanki ikisi birbirine bağlıymış gibi çok tuhaf bir şey oldu. Hanilelikte kaşıntı oluyormuş ama benimki gibi olan var mı acaba?

Sizi endisenlendirmek istemem ama uyuz olabilir, bu hafta 3 kisiden uyuz oldum haberini aldım.
Göbek ve vajinada da kasinti yapar uyuz, özellikle gece çok yoğun kaşıntı yapar.
Vakit kaybetmeden doktora görünun ,bir cok doktor alerji ya da cilt kurulugu diyor ki 3 kisiye de farkli farkli doktorlar bu sekilde söylemişler. Kasintilar gecmeyip daha artınca farkli doktorlara gitmisler ve doktorlar mikroskop ile bakınca karari vermis.
Allah şifa versin inşallah

Hamileliğiniz kaç haftalık. Plesantada sorun olunca da kaşınırsınız bir an önce doktora gidin bence

Bende de geceleri inanılmaz bir kaşıntı yapıyor.. internette hamilelikte kaşıntı oluyor diye görünce hiç böyle düşünmemiştim

Hamileliğiniz kaç haftalık. Plesantada sorun olunca da kaşınırsınız bir an önce doktora gidin bence
33 olmak üzereyim
Bu salı gitmiştim doktora, her şey yolundaydı
Şimdi mi sorun oldu acaba

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin öncelikle. Çok sitrese girmeyin ama doktorunuza bu kaşıntı durumunu bildirin tahlil falan yapıyorlar

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin öncelikle. Çok sitrese girmeyin ama doktorunuza bu kaşıntı durumunu bildirin tahlil falan yapıyorlar
Uyuzdan şüphelendim ya yazınca birisi. Bunun için acaba kadın doğuma mı gitmem lazım başka doktora mı?

Gebelikte kaşıntı ciğerlerle alakalı bir soruna işaret eder mutlaka doktora görünmelisiniz bi arkadaşım 5 ay önce doğum yaptı kızın heryeri kaşıntı ve döküntü yapmaya başladı bebekte sıkıntı yoktu ama anne için tehlikeli o yüzden bebeği sezeryan ile 1-2 hafta erken aldılar kızın ciğer değerleri yükseldi Google’dan bakabilirsiniz detaylı yazıyor orda eğer bu o olay değilse ozaman uyuz olmuş olabilirsiniz uyuz çarşaflardan bulaşır eğer seyehate gittiyseniz otellerden felan çok bulaşabiliyor böyle durumlarda mutlaka doktora görünmek gerekiyor

Uyuzdan şüphelendim ya yazınca birisi. Bunun için acaba kadın doğuma mı gitmem lazım başka doktora mı?
Cildiye ya da aile hekimi diye biliyorum

Ama siz hamileseniz o yüzden bilemedim ben de . Bu aralar uyuz vakalari asiri artti , annemin de olma ihtilami var , 1.5 hafta önce kasintisi olan biriyle temas halindeydi , annemde henuz bir sey yok ama onlem amacli kimseyi kabul etmiyor evine , çünkü uyuz ilk olanlarda kulucka suresi 2 ila 8 hafta , daha önce olanlarda ise neredeyse 2 gün icinde belirti gösteriyor.

Siz de bir an önce doktora giderseniz cok cok iyi olur bebis ve kendi sagliginiz icin. Evinizde yasayan kim varsa birlikte tedavi gormeniz gerek çünkü eger uyuz ise .

Tekrar gecmis olsun , sağlıklı dogumlar olsun inşallah

Çok teşekkür ederim.
Bir yandan bakıyorum hamilelikte kaşıntı oluyormuş diye normal diye görüyordum ama onlarda bile kaşıntı varsa mutlaka doktora başvurulmalıdır diyor. Zaten pazartesi randevum vardı doktoruma. Yarına çeksem diye düşünüyorum şimdi.

Uyuz kaşıntısı böyle yaraya dönecek gibi olmuyor mu ya, ben öyle biliyorum en azından. Çatlamakla alakalı bir durum olabilir mi? Siz bence bir doktora görünün mutlaka eğer farklı bir durum yoksa bence nemsizlikten kaşınıyor olabilirsiniz. 1 hafta falan önce gece resmen kaşıntıya uyandım ben de, kendimi kaşımamalıyım diye kodlamışım sanırım o yüzden de uyanmış olabilirim, hemen kendimi nemlendirdim rahatladım.

Ben de araştırıyorum gece kaşıntıları hamilelikte de oluyormuş.
Yalnızca göbeğim değil tüm vücudum özellikle de geceleri kaşınınca tedirgin oldum. Ama onlar da oluyormuş hamilelikte.
Herhangi bir yara oluşmadı, minik minik birkaç kırmızı nokta oldu göbek bölgemde o kadar.
Yarın doktora gideceğim normalse krem verir geçer. Değilse de tahlil yaparlar büyük ihtimal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…