Makyaj Ürünleri Shiftcan'ın Makyajları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

shiftcan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2008
2.025
556
arkadaşlar malum düğün mevsimleri filan yaklaşıyo bende nacizane yaptığım kolay şeyleri eklemek bi başlıkta toplamak istedim. genellikle daha önce yaptığım makyajları adım adım koyacağım.

Son düzenleme:
Vaavvvvv ne kadar yetenekliymişsin balım...:1shok:
Kirpiklerin çok güzel maşallah...
opuyorumnanaktan

daha eklicem ama imageshack hata veriyo düzelsin de adım adım yaptım bi tane:=) teşekkür ederim

ben senin makyaklarını çok beğeniyorum canım göz yapın da çok hoş iyi ki açtın bu topiği :)

hepsi çok güzel canımm...3.farının markası ve rengi nedir canımm çokk hoşş

Topiğin hayırlı olsun cnm hepsi çok güzel olmuşşş opuyorumnanaktan

kızlar farların numarası ve markası yok ne yazık ki e-bayden aldığım paletten yapıyorum hepsini:)

ee gözler ka$lar güzel olunca bide üstüne böyle güzel makyaj ..diyecek bisey yok :) hayirli ugurlu olsun yeni topigin .. göz banyosu yapiyoruz :)

canim topigin hayirli olsun makyajlarin ve gozlerin cok ama cok guzel masallah

ben makyaj yapmadan once kapatici felan kullanmiyorum gerek varmi acaba kapaticiya aslinda gerek duymadigim icin yapmiyorum hemde korkuyorum goz cevremi kiristirir diyesempatiksalakcinni

kutlarım canım herbiri ayrı ayrı güzel olmuş...maşallah sanaŞeniz

canim topigin hayirli olsun makyajlarin ve gozlerin cok ama cok guzel masallah

ben makyaj yapmadan once kapatici felan kullanmiyorum gerek varmi acaba kapaticiya aslinda gerek duymadigim icin yapmiyorum hemde korkuyorum goz cevremi kiristirir diyesempatiksalakcinni

bende normalde hiç kullanmıyorum ama böyle ağır makyaj da yapmıyorum zaten yine de özel günlerde falan kapatıcıyla daha güzel oluyo ton farkı yorgunluk falan kalmadığı için göz altında problem yoksa bencede hiç gerek yok kapatıcıya ayrıca teşekkür ederim:)

yeniklasr5.jpg

yeniklasr4.jpg

ocak20101.jpg

ocak2010.jpg

öncelikle hayırlı olsun hayatısı hep istediğimiz bir şeyi yapmışsın çok teşekkür ederiz canözüm.

özellikle bu makyajlarla kendini ne kadar çok geliştirdiğini ortaya koymuşsun ilk makyaja ben de bayıldım meleğim. özelikle orta rengine, çok şahane..

gerçi burdaki her makyajın birbirninden güzel olmuş balım çok hoş gölgelemeler

g

X