Sgk anlaşmasi olan ve olmayan tüp bebek merkezleri

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
İSTANBUL

ASM SGK anlaşması yok

MEMORIAL Belli değil- Ağustos un ilk haftasından sonra belli olacak.

ALMAN HASTANESİ İki hafta içinde belli olacak

ACIBADEM HASTANESİ SGK anlaşması yok

TÜRKİYE HASTANESİ SGK anlaşması var

PAKİZE TARZI SGK anlaşması var

EUROFERTIL SGK anlaşması var

FERTİ-JİN 2 hafta içinde belli olacak

INTERNATIONAL HOSPITAL SGK anlaşması yok

İSTANBUL CERRAHİ HASTANESİ SGK anlaşması yok

FERTİCENTER SGK anlaşması var

JKF SGK anlaşması yok

KADIKÖY ŞİFA HASTANESİ SGK anlaşması yok

HOSPITALIUM SGK anlaşması var

NENE HATUN HASTANESİ Belli değil

İSVİÇRE HASTANESİ SGK anlaşması yok

ŞAFAK HASTANESİ SGK anlaşması var

AMERİKAN HASTANESİ SGK anlaşması yok

UMUT TÜP BEBEK MERKEZİ SGK anlaşması var.

ANKARA

ANKARA GÜVEN HASTANESİ SGK Anlaşması devam ediyor. Hasta 402 Ytl fark ödeyerek tüp bebek tedavisi olabiliyor.

ÖZEL ANK. KADIN SAĞL.CENTRUM KLİNİK ÜYTE MRK SGK henüz belli değilmiş Bu ayın sonunda belli olacak.

ANKARA ÖZEL NİSAN KAVAKLIDERE SGK henüz belli değil. Bu ayın sonunda belli olacak.

ÖZEL GENART KADIN SAĞL.VE TÜP BEBEK MRK. SGK Anlaşması devam ediyor. Tedaviye Başlayacak hasta raporlu merkeze başvuruyor. Hasta 402 Ytl fark ödeyerek tüp bebek tedavisi olabiliyor.

HRS KADIN SAĞLIĞI VE DOĞUM HASTANESİ SGK İptal edildi. Tedaviye başlayacak hastalarımız daha önceki SGK indirimlerinde yararlanacaktır.

ÖZEL HŞ KLİNİK

SGK İptal edildi. Tedaviye başlayacak hastalarımız daha önceki SGK indirimlerinde yararlanacaktır.

İZMİR

İZMİR-ÖZEL EGE TÜP BEBEK MERKEZİ SGK Anlaşması devam ediyor.Tedaviye Başlayacak hasta raporlu merkeze başvuruyor. Hasta 402 YTL fark ödeyerek tüp bebek tedavisi olabiliyor.İlk muayene ve tahlillerden ücretler alınıyor.

İZMİR-İRENBE TÜP BEBEK MERKEZİ SGK iptal edildi.

ÖZEL KENT HASTANESİ SGK iptal edildi.

BURSA

BURSA-RENTIP TÜP BEBEK MERKEZİ SGK Anlaşması devam ediyor. Tedaviye Başlayacak hasta raporlu merkeze başvuruyor.

BURSA-JİNEMED TÜP BEBEK MERKEZİ SGK iptal edildi.

ADANA

ADANA-PROF.DR.TURAN ÇETİN TÜP MERKEZİ SGK Anlaşması devam ediyor.Tedaviye Başlayacak hasta raporlu merkeze başvuruyor. Hasta 402 Ytl fark ödeyerek tüp bebek tedavisi olabiliyor.

DENİZLİ

DENİZLİ ERPA SAĞLIK MERKEZİ SGK Anlaşması devam ediyor. Tedaviye Başlayacak hasta raporlu merkeze başvuruyor. Hasta 402 Ytl fark ödeyerek tüp bebek tedavisi olabiliyor.

ANTALYA

ANTALYA IVF TÜP BEBEK MERKEZİ

SGK Anlaşması devam ediyor.Tedaviye Başlayacak hasta raporlu merkeze başvuruyor.

Hasta 402 Ytl fark ödeyerek tüp bebek tedavisi olabiliyor.

KONYA

KONYA SELÇUKLU HASTANESİ

SGK Anlaşması devam ediyor.Tedaviye Başlayacak hasta raporlu merkeze başvuruyor.
alıntı..

• Konu Sahibi EU2
Arkadaşlar burayı gözden kaçırmayalım...

• Konu Sahibi EU2
Canım çok teşekkürler. Allah senden razı olsun arkadaşım.. Şeniz

• Konu Sahibi EU2
kıslar pekı hastaneler neden sgk anlasmasını ıptal edıyor ..yanı bazıları sadece kısıye ozel mı calısmak ıstıyor..

• Konu Sahibi EU2
rapor alacak yada rapor almis arkadaslarin dikkatine 15 gun once degisen mevzuata gore tup bebek bolumu olmayan egitim ve arastirma hastanelerinden alinan raporlar gecersiz sayiliyormus ben bugun rapor almak icin gittigim istanbul egitim ve arastirma hastanesinde bu olayi duydugumda soka girdim sizde benim gibi olmayin

• Konu Sahibi EU2
benimki malesef yer almıyor burada

• Konu Sahibi EU2

yani sadece tüp bebek merkezlerinde var rapor alma işlemi..bende buradaki hastaneden alıcaktım ama tüp bebek merkezi yok bu hastanede..öğrendiğim iyi oldu,çok sağol canım...a.s.:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…