sezeryan olanlarrrrr!!!!!!dikiş yerlerinizin uyuşukluğu ne zaman geçecekkkk???

merveseyy

canım oğlum benimmmmm....
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
521
3
39
arkadaşlar benim dikiş yerlerim uyuşuk yaaa.elleyince hissediyorum ama uyuşuk bir şekilde.sizde nasıl?ne zaman geçti?benim daha 35 gün oldu....CADIARZU

bacım dur hele yahuuuu
bi 1,5 yıl geçecek aradan
benim 2 yıl geçti anca kendine geldi valla
sana bi zararı olmaz
ama gıcık bişi biliyorum

canim su anda 11 aylik bebegim uyusukluk devam ediyor ilk dogumumda bir bucuk y1l kadar sürmüstü ama kisiden kisiye degisebilir

]QUOTE=sütlü gayfe;4336765]bacım dur hele yahuuuu
sana bi zararı olmaz
ama gıcık bişi biliyorum[/QUOTE]

2 yıl mııııı.......??????offf böyle hep uyuşuk mu kalcakkkk...senağlama

]QUOTE=sütlü gayfe;4336765]bacım dur hele yahuuuu
sana bi zararı olmaz
ama gıcık bişi biliyorum

2 yıl mııııı.......??????offf böyle hep uyuşuk mu kalcakkkk...senağlama[/QUOTE]

evet canım benim 1,5 yıl sonra geçti ama, çok az hasssiyetlik vardı.
oda geçti şimdi bişiyim yok. tam normale yaklaşık 2 yıl da dönüyor.

çok iğrenç bu ya dokundukca kötü oluyorum hatta bazen kızım dizlerimde oynarken tekmeliyor ve hala acıyor. sen daha 35 gün olmuş azcık sabret annem benim 7 ay oldu hala uyuşukkkkkkkkkkkkk

Size komik birşey söyleyeyim benim uyuşukluğum 40 gün filan sürdü ama yazın denize girerken uyuştu şimdide yağmur yağınca uyuşup geriliyor

5,5 ay oldu sanki yeni yeni hissetmeye başladım,çok sinir bişey kendi etin değilmiş gibi..

Benim daha iki ay oldu sezaryen olalı ve evet uyuşukluk sezaryenle ilgili en sevmediğim şeylerden biri :\ elleyince derimi hissetmiyorum resmen. Karnımın alt kısmı kağıt gibi.. Yaklaşık bir buçuk yıl lazım kendine gelebilmesi için..

canım benim kızım 2.5 yaşında.şöle bi bakarsam 1 yıldır fln yok.ağda fln yaparken çok korkardım bende.bi zararı yokbi süre sonra ama rahatsız edici tabi

tam 5 ayda geçti uyuşukluğum. önce bir iki hafta dikiş yerimde ağrı oldu sonra bi baktım dokununca normal hissediyorum. çok şükür. bir arkadaşıma doktoru 6 ay içinde his ya geri gelir ya da hiç gelmez sadece o uyuşukluk haline uzun süre sonra alışılır demiş ne kadar doğru bilmiyorum. gittiğimde kendi doktoruma soracağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…