sezeryan olan anne adyları buraya ltfn

Sonda Berbat Bişey 2 Ay önce Sezeryanla Doğum Yaptim.ama Iyiki Takilmiş çünkü Ertesi Sabah Ayağa Kalkmama Izin Verdi Doktorum.biraz Sorunlu Bir Ameliyatti çünkü.

benim iki kızım var ikiside sezeryan oldu.ikisindede sunda taktılar iyiki takmışlar ameliyattan sonra çok rahat oluyo.tuvalete kalkman gerekmiyo.takarkende acımadı yalnız tuvaletin varmış gibi bir his oluyo.ameliyattan sonra varlığını bile hissetmiyorsun.allah yardımcın olsun sağ sağlim bebişine kavuşmak nasip etsin.:emir_bebek:

sonda acıtmıyor ama bana takılırken edepsızlıgımden ve korkumdan öyle bır bagırmısım kı bı baktım babam dayanamamıs bagırmama açmıs kapıyı gırmıs ıcerı.. lavmanda acıtmıyor ama hem utanıyorsun hemde ben kendımı ondada cok kastım sanırım ondada cıglık attım.. dogum hemsıremı hala taktır ederım.. canım yanmadan bu kadar bagırtıma hıç kızmadı...

kızlar bende tam 1 ay önce sezeryanla doğum yaptım sonta takıldı çok rahat bişey durmadan tuvalete kalkmaktansa hiç acı çekilmiyor

allahımmmm okudukca korkum daha cok artıyor sonta,lağma,sezaryen mi ,normal mi :KK43: daha bebek için zamanım war ama offf sonu tatlı oluyor bebeği kucagına alınca allah herkese nasip etsin anne adaylarına allah yardımcıları olsun analı babalı büyütsün inşallah

yok ya senin popondan ilaç veriyolar ve sende acil wc ihtiyacı duyuyosun tabi yalnız :) dogumdan önce sanırım yalnışım varsa düzeltin arkadaşlar

bildigim kadarıyla normal dogumda kesin yapıyolar ama sezeryanda dr nasıl isterse öyle yapıyolar valla bende korkuyorum cok hem sezeryandan hem normal dogumdan oglumu cok istiyorum ama bazende diyorum artık geri dönüşüde yok:) mecbur cıkacak

canim slm korkma bende sezeryanla dogum yaptim sonda taktilar ve hic hissetmedim bile inan bana korkacak hicbisey yok endise etme hem dogum sonrasinda daha rahat edersin

helen20 merhaba canım kum torbasıdamı koyuyorlarmış nasıl yaniii:S ben hamile değilim ama okudukça gözlerim faltaşı gibi açılıyo sonta,monta derken şimdide kum torbasımı :KK43: eşime ben doğuramam dedim gülmeye başladı millet çatır çatır yapıo senmi yapamıcan diooo

ya ewet ben de bunu yeni duydum yengem 2 ay önce dogum yaptı ameliyattan sonra kan gelmesi için birde heraldee test yapmak için agır bir kum torbası koymuslar karnına bayagı bir canı yanmıs 4 saat falan bırakmıslar karnında cok kötü olmus. ben de git gide korkuyorum kocam da bana herkes yapıyor sen de yaparsın korkma diyor
tabiii korkma demesii coooooook kolay

canım benim sanırım sen hamilesin şu an dimi bence hiç korkma tabi ben şu an hamile değilim belki dersin sen ne anlarsın die ama güzel şeyler düşün yarın öbür gün benimde başıma gelecek o zamanda siz beni teselli edersiniz artık ama benim sana tavsiyem çok fazla takma bebeğini kucagına alacagın dakikaları düşün süper bişey yaaaaaa allah herşeyi gönlüne göre wersin saglıcakla acısız doğur inşallah...mümkünse kocanıda al ameliyathaneye oda görsün doğum anını inanki çok duygulu bir an hemde görmüş olur kolaymı zormu dogum yapmak diye:) bazen aklıma gelıo kocamamı dogurtsam dıe:KK70::KK70::KK70::KK70:eheheh.

ewet haklısın ben 6. ayıma girdim haziranın sonunda allh nasip ederse dogumum eşim zaten benle dogumhaneye girmeyi düşünüyor bana güc verecek kacam doktorum olsa gözükapalı girerdim heralde

oh maaşallah 6 .ayındasın demek yawrum benim hazirandamı oo yaz bebeği olucak inşallah...walla benim eşimde dogum uzmanı olsa bende ona dogurturdum ama hanı tıp gelısıyorya artık erkeklerde dogum yapabılır dıe onu sey ettim biraz komik olur ama kaçış yok çatır çatır doğurcan tuğçe:S

zaten esim diyor yerine hamile kalabilsem yapardım keske olsaydı böle bişeeey yaaa oh ne rahat walla ne istese yapardım. kzımıza değer allah sana da nasip etsin canım cok güzeel bir duygu o küçücük yavru sana muhtac seni istiyor mükemmel bir sey

kızmı cinsiyeti inşallah senin kadar güzel bir kız olur :) saol canım aminnnnnn en çok istediğim şey eşimde çok istiyor ama şu askerliği bir bitsinde :KK43:

valla bana sonda takmadılar ama yinede çok zorlanmadım.duyduğum kadarıyla takarken biraz acıtıyormuş.ben asıl acıyı doğum sancısı çekerken yaşadığım için tuvalet problem bile olmadı.

canım sakın korkma.hiçbir acısı yok.sonta aynen serum hortumu gibi.hatta gibi aynen serum hortumu incecik bişey.zaten ewlisin.bilirsin incecik şeyin ne acısı olacak.hatta mutlaka taktır.doğum sonrası büyük rahatlık oluyor.

X