sezeryan doğumdan sonra tüp bağlatma

Ben doğum yaptığında yanım da yatan abla tiplerini bağlatmis.
benim normal doğum olacaktı yoğun bakımda doğumu beklerken o abla sezeryandan çıkmış yanımda yatıyor,galiba 4. Çocuğuydu.
doktor geldi uyandırdı ablayı,abla biraz ah uh dedi ağrısı vardı.
doktor herşey yolunda tuplerini de bağladık iyisin dedi.
abla nasıl ağlıyor çok pişman olmuş ben bı daha dogurucaktim falan diye bağırmaya başladı 😂
doktor dedi zaten izin aldık sizden,2 sene olmadan hamile kalıyorsunuz hayatınız tehlike de ama abla dinlemedi bağırıp,ağlayıp durdu.
ama iş işten geçmişti.
Siz böyle sorunca aklıma geldi paylaşmak istedim iyi düşünün karar verin 🙏

benim normal doğum olacaktı yoğun bakımda doğumu beklerken o abla sezeryandan çıkmış yanımda yatıyor,galiba 4. Çocuğuydu.
abla nasıl ağlıyor çok pişman olmuş ben bı daha dogurucaktim falan diye bağırmaya başladı 😂
doktor dedi zaten izin aldık sizden,2 sene olmadan hamile kalıyorsunuz hayatınız tehlike de ama abla dinlemedi bağırıp,ağlayıp durdu.
ama iş işten geçmişti.
Abla da hey maşallah futbol takımı mı kuracakmis 😅

ama iş işten geçmişti.
Aman yok bacım Allah olana ömür versin. Maddi olarak durumum iyi çocuklarımın gelecekleri Allah bir olay yaşatmazsa garanti ama başka istemiyorum. Ne kadar az o kadar iyi. Çalışan bir anneyim devlet memuruyum daha yeter gari

Benim annem 4. Çocuğunu 34 yaşında doğurduktan sonra tüplerini bağlatmış normal doğum sonrası. Ama çok zor olduğunu pişman olduğunu söyler hep konusu açıldıkça. 38 yaşında da menapoza girdi zaten. Daha önce sezeryan deneyimi olmadığı için mi yoksa gerçekten ağır bir ameliyat olduğu için mi o kadar zorlanmış bilmiyorum. Ve ameliyattan sonra doktor çocuklarına çok iyi bak s... Hanım bundan sonra asla çocuğun olmayacak demiş o zaman da duygusal pişmanlık yaşamış.
Anneniz kordonlari bagaldigi icinmi acaba erken menepoza girimis merak ettim ?lutfen sorumu goruseniz cevap verin cunku bende baglatmayi dusuyorumda erken menepozdan korkuyorum bi tek😇

X