sezaryenden sonra

sultano

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2008
2
0
merhabalar ben bu yaz sezaryen geçirdim. bebeğimi kaybettim. 18 gün lohusa kanaması geçirdim. sonra tamamen kesildi kanamam ardından 24. günde tekrar kanamam başladı pıhtı şeklinde ve kıp kırmızı olarak. miktarı oldukça fazlaydı 5 dk. 2 ped doluyordu. ameliyatımın gerçekleştiği hastaneye gittim. bebek emzirmediğim için adetimin başlayabileceğini söylediler. ardından başka bir doktora gittim o da bana plesentadan parça kaldığını söyledi ve kürtajla alacağını söyledi bende tanıdık olduğu için güvendim ve hiç tereddüt etmeden boom kürtaj oldum.doktor bana asherman olsam hiç kanamamın gelmiyeceğini söyledi doktorum bana progynova verdi kullandıktan sonra 10 gün içinde adet olmam gerektiğini söyledi ama malesef olamadım. doktorum bana tekrar aynı ilacı dozu artırılmış olarak verdi ama bu seferde ben kullanmadım ve doğal yolla kürtajdan 52 gün sonra 1,5 gün süren kanamam oldu tam adet olmadım yani. kürtajın ardından bu arada çok şiddetli ağrılarım oldu. şimdi ikinci adetimi bekliyorum ve korkuyorum. asherman oldummu acaba diye. böyle bir şey başından geçen varmı yardımlarınızı bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…