Seyranim esini kaybetti

Seyran,
başınız sağolsun,çok üzüldüm inanın:çok üzgünüm:
Alllah'ım size ve evlatlarınıza dayanma gücü ve sabır versin.
Eşinizin mekanı cennet olsun.

Yazdım yazdım sildim okudum acaba o seyran mı dedim içimden önceleri.
Çünkü dün akşam seyranın bir yazısı aklıma geldi ve şimdi formda bunu gördüm.
Allahtan sabır gayret kuvvet diliyorum.
Mekanı cennet olsun eşinin.
Çocukların için sana çok iş düşüyor canım arkadaşım çok güçlü ve sapasağlam ayakta olmak zorundasın.
Yaradan yar ve yardımcınız olsun.

Seyran canim basinsagolsun, mekani cennet olsun, esin nur icinde yatsin sana ve yavrularina uzun saglikli omur vede sabir diliyorum, cok uzuldum bunu anlatacak kelime bulmak imkansiz, kendine cok iyi bak sevgilerimle

Canim arkadasim basin sagolsun o kadar üzgünümki anlatamam.
Allahdan rahmet diliyorum canim.Sanada cok sabir diliyorum.Diyecek birsey bulamiyorum.Canim arkadasim..

seyranım canımmm yazıyı bir arkadaşımın uyarısıyla yeni gördümmm inan şok oldummm sen olacağın aklımın ucuna gelmedi başka biridir dedim....Allah sana bol bol sabır versin evlatlarına bağışlasın..Eşinin de mekanı cennet olsun..Çok ağır bir imtihan şu an ne hissettiğini belki bilemeyiz ama tahmin edebiliriz..Ne olursa olsun atık daha güçlü olman gerek çocuklarının başında sadece sen varsın ayalarını daha sağlam basman gerek...Rabbim seni korusun kollasın güç versin canım benimmmm :KK43:(((((((((((((((((((((((((((

çok üzüldüm,seni çok iyi anlıyabiliyorum...ALLAH sabır versin canım,kuvvet versin.. Bu durumlarda söylenebilecek,teselli edecek kelimeler çok zor bulunabiliniyor... ALLAH mekanını cennet eylesin..senin ve ailenizin başı sağolsun...

seyranın ve ailesinin başı sağolsun.rabbim dayanma gücü versin.Allah rahmet eylesin.mekanı cennet olsun inşallah.

çok üzüldüm Allah rahmet eylesin :çok üzgünüm: başın sağolsun seyran :çok üzgünüm:

Allah gani gani rahmet eylesin :çok üzgünüm: sizlerede sabır versin :çok üzgünüm:

ablacigim basin sagolsun ALLAHIM sana guc versin,sabir versin..arkadaslar ben yesilirmagin eltisinin kiziyim.seyran ablam kendini toparlamaya calisiyor.kolay degil 19 yillik hayat arkadasini kaybetti.yasadigi aciyi ve soku tarif etmeye kelimeler yetmiyor.bu arada yesilirmak yani yengem babasini kaybetti.ALLAHIM onada sabirlar versin.malesef acilarimiz ust,uste geldi.herkese tesekkurler.

X