sevilmeden sevebilirmisiniz??

Severim belki içten içe ama yanında olamam bunu ona göstermem
Beni sevmiyorsa bunu kabullenirim ve giderim...

Sevmem yada sevemem :1closedeyes: Duygularımla değilde mantığımla hareket ederim ikili ilişkilerde (genelde) :1closedeyes: Doğrumu yapıyorsun derseniz?..Bende henüz bilemiyorum ama hep kaybetmişimdir bu bir gerçek ..Belkide kazanacağım günlerin umudu vardır içimde..:1closedeyes: Sevmeden sevip karşılık alanlarda var ..Bir tanesi yakın çevremde..Yıllarca peşinden koştu sevilmeden hatta evinde kaldı beni sevsin diye..Sonunda oldu sevildi..Ama bu süreklimidir geçicimidir bilemeyiz :1closedeyes: Her zaman mantık derim..Mantıklı düşününce insanın canı daha az acıyor :1closedeyes:

Belki ilk başlarda duygularıma engel olamayıp sevebilirim ama bu uzun sürmez. Beni sevmeyen bi insanla nasıl mutlu olabilirim ki? Her an aldatılma korkusu terk edilme korkusu yaşamak istemem yasakkelime Bi gün ağlarım, iki gün ağlarım unuturum bulunmaz hint kumaşı değil sonuç olarak lülülülülülü

sevilmeden sevebilmek ...yapabileceğim en son şey bile değil...allah korusun asla yapamam...ben severim hemde çok severim hesapsız fakat sevdiğim kişi benim onu sevdiğimden daha çok sevmeli beni...:icecream:

cevabınızı okuyunca gözyaşlarına boğuldum beni görmeden tanımadan sanki yaşadıklarımı hissetmişsiniz.inanın bu kararı zor aldım ama geciken bir karardı biliyorum size değer vermeyen birini bir insan nasıl bu denli sever?anlamıyorum.bu benim hayat imtihanım dı diye düşünüyorum.içimden atmak istiyorum bunu inş zamanla başarırım diye düşünüyorum.ama bu dönem çok zor benim için.tek sığınağım ALLAH ımdır.yardımını ve merhametini diliyorum.bu sevgiyi içime verende o alacak olan da...sizden de ALLAH razı olsun. desteğinize yorumunuza tekrar teşekkürler...

bugüne kadar böyle birşey yaşamadım ama sevemem diye düşünüyorum..sevdiğim insanı çok tutkulu severim ama ben daha çok sevilmek isterim..sevilmeden sevenler hep acı çekiyor kimse vazgeçilmez değildir elbet zamanla unutulur ama bu takıntı halini aldıysa zaten hemen vazgeçilmeli çünkü kimse bile bile acı çekmek istemez sanırım..

yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim.eksik olmayın....

sevilmeden sevmek bir kişilik bozukluğudur.
kendini gerçekten seven,sevilmeden asla sevmez.

başarırsın canım...insan oğlu neleri başaramıyorki.. sadece zaman ...ama o da gececek ve yaşadığın hiç bir şey için pişman olmayacaksın ..hep yanında cebınde kar olarak kalacak..hep aklının bir köşesinde yaşadığın güzel bir deneyim olarak kalacak.. ve böylece kendi kıymetını degerini bileceksin..ve zor olan bir şeyi başardığın için gurur duyacaksın kendinden.. madolya takacaksın kendi ellerinle guzel kalbıne..herşeyden önce senin kıymetını bılen iyi insanlarla karşılacaksın.. allaha sığınarak en guzeli yaparsın..ben hep a.s.:1hug:burdayım canım.. mutluluklar...

canım ılk zamanlar kalbıne söz gecmez..seversın karşılık beklemeden..
ama zaman gectıkce sevıldıgını hıssetmek ıstersın
sevgı ıkı kişiliktir...sevdıgının sana sevgı dolu gozlerle bakması bıle yeter
guzel hoş bır soz dunyaya bedel...sen ne kadar cok sevıyorsan o da o kadar cok sevmelı
hem sevgıyı ayakta tutmak ıcın ıkı taraflı fedakarlık oması gerekır..
bır sure sonra yorulsun senın sevgın bıle yetmez
ılıskıyı ayakta tutmaya...ve sonunu hazırlarsın
yıne acı ceken sen olursun...

sağolasın sözleriniz beni ne kadar teselli etti bilemezsiniz...kendinize iyi bakın hızır yoldaşınız ALLAH yardımcınız olsun...

sevilmeden sevmek bir kişilik bozukluğudur.
kendini gerçekten seven,sevilmeden asla sevmez.

bunun kişilikle ne alakası var allah aşkına.belliki aşkı tadmamışsınız...tarihimize bir bakın ne aşklar vardır ne şarkılar yazılmıştır o vefasız sevgiliye... tek yaşanan sevgiye...

sanmıyorum ama yinede bişi diyemiyecem...o sevgimin derecesine bağlı sanırım.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…