Sevgiliye doğum günü sürprizi

hasrett100

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2024
50
19
20
Merhaba arkadaşlar açık alanda kutlama yapmak istiyorum yazılı pasta içecek ve masa üzerine güller dökmeyi düşünüyorum ayrıyeten yiyecek başka bişey yapmalı mıyım veya balon vb şeyler de almalı mıyım süslemek için yardımcı olur musunuz ?

Peki ne gibi bişey olabilir fikir verebilir misin
Uzak bile olsa götürebileceğin güzel manzaralı sakin bir koy. İki sandalye bir masa güzel bir sofra iki kadeh bir şarap vs vs. Güzel bir meyve tabağı ve peynir tabağı. İlla istiyorsan küçücük bir pasta ancak öyle balonmuş süsmüş yapma liseliler gibi.

Uzak bile olsa götürebileceğin güzel manzaralı sakin bir koy. İki sandalye bir masa güzel bir sofra iki kadeh bir şarap vs vs. Güzel bir meyve tabağı ve peynir tabağı. İlla istiyorsan küçücük bir pasta ancak öyle balonmuş süsmüş yapma liseliler gibi.
Alkol kullanmıyorum

Güzel sakin bir sahilde küçük bir pasta, içecek, biraz çerez ile kutlamak yeterli bence ya.. Ne bileyim erkekler incelikten pek anlamıyor gibi geliyor bana 😅

Ben ilk yılımızda kendim pasta yapıp üzerine isminin baş harfi ve kalp yapmıştım 😁 sonra da her zaman gittiğimiz yürüyüş yaptığımız parkta buluşalım dedim, bi tane de balon almıştım, bi bankta pastasını üfledi birer dilim pasta yedik kalktık. Tatlıydı bence

Ve

benden bir arkadaşım gelecek onun da bir arkadaşını çağırmayı düşünüyorum
Onun arkadasi gelmeyecekse seninki de gelmesin bence. Arkadaslarin dedigi gibi süs pus gül yapragi bunlar erkeklerin umrunda olmaz pek hic ugrasma. alkol alsan sarap derdim ben de ama kullanmiyorsaniz guzel yemek pasta hediye tamamdir

Erkekler bu kadar şeyi hakediyor mu diye bi düşünürdüm 🤣🤣
Doğum gününe bir arkadaşınızı niye çağırıyorsunuz anlamadım ?
Minik bir pasta üstüne yaşı her ne ise örnek veriyorum “Yiğido, Adam , Reis , 25 “ falan yazdırırdım böyle durumlarda erkekler horoz gibi kabarıp seviniyorlar 😄 tuhaf canlılar
Çokta abartmayın erkekler süsten püsten ne anlasın .

Merhaba arkadaşlar açık alanda kutlama yapmak istiyorum yazılı pasta içecek ve masa üzerine güller dökmeyi düşünüyorum ayrıyeten yiyecek başka bişey yapmalı mıyım veya balon vb şeyler de almalı mıyım süslemek için yardımcı olur musunuz ?
Sevgiliye dogum gunu hediyesi mı alınır ya.
Ayrılınca bosa gıden paralar dıye bıde onu dusunemezdım hıc valla
Değmez alma
Evlenirseniz baslarsın almaya

Ben sevdiği tatlıyı yapıp üstüne mum koyarak götürmüştüm, geri zekalı şekeri az diye börek zannetmişti. Sonra da ayrıldık zaten, eşin dışında hiçbir erkek için abartılı kutlamalara gerek yok. Ne kadar büyük bir şey yaparsan, o kadar büyük beklentin olur. Bir pasta, küçük bir hediye yeter.

Gül balon falan komik. Erkeklerin anlayabileceği ve hoşlanacağı şeyler değil. Pastası özel olabilir belki. Yeteneğin varsa kendin yapabilirsin ya da fanatikse tuttuğu takımla ilgili bir pasta olabilir, ya da aranızda geçen esprili ya da romantik bir cümle vs olan yazılı tatlı butik pastalardan yapılabilir. Açık alanda kutlayacaksan masanın üzerine güzel bir örtü kullanılabilir o özenli durur. Pastası, hediyesi ve sen. Bence kafi. Eğer boğazına çok düşkünse kendin bir şeyler saha yap işte börek sarma kurabiye vs 😂 benim kocitom pasta börek hastası mesela bu o yüzden aklıma geldi 😏 fazla da romantizme gerek yok ayol anlamıyorlar zaten 😎

X