Sevgilisizlik

Ben öyle birsey demedim suan iftira atıyorsun

Ne zaman buluyirsun söyleyeyim kendine baktigimda özen gosterdiginde ruhunla baristiginda bulursun bir söz vardı ruhun şarkı söylediğinde hayat seni dansa kaldırır
Ben kendime özen gosterdigimde dikkat çekmiştim .

yaş kaç?

Daha siz kendinizi sevmiyorsunuz, bir yabancı neden tanımak istesin, sevmek istesin ki? Bu konuya çok takarsanız ışığınızı söndürürsünüz. Hayat o kadar dolu dolu yaşanabilir ki. Kendinize odaklanın, isteklerinize hayallerinize odaklanın. Sevmek sevilmek çok güzel fakat bunlar doğal akışta gerçekleşiyor. Biri beni sevsin diye kendinizi şartlarsanız yanlış seçimler yaparsınız.

Ne alakası var acaba? Ben öyle bir şey mi dedim
Sizce? al bu açtığın konu sözde '' beğenmezler mi? '' diye sorduğun ama kapalılığın amacından sapan biri olduğunun farkında olmayan birisin. Yorumlar da bunu düşünen tek ben değildim her ne kadar sadece bana sinir olsan da doğruları söylüyorum. Bi adım atıyorsun ve hepsinin ortak amacı '' ERKEK ''
Açtığın konuyu baştan sona bi oku. Açık giyinen kızlara çamur atıp sonra '' bon oylo bo şoy domodom '' diye kıvırıyorsun. Üşenmeyen girsin konularına baksın. Allah yanında bulunan herkese sabır versin diyip çekiliyorum :)

Tamamda benim kapaliligimin bu yorumlarla ne ilgisi var. Kapanma sebebim neden erkek olsun erkekler kapali kızlardan mi hoşlanıyor açık kızlara daha çok ilgi gösterir bence öyle bir düşüncem olsa acilirim değil mi

Abla kendini güzel bulacaksın önce kendinii. Kendine güveneceksin. Bu zarttirizort erkeklerden kime hayır gelmiş? Sonra dag ayısı birini bulup daha çok depresyona gireceksin al sana döngü. Erkek sevdası da değil seninki ilgi sevdası.

Hala açık kızlara daha fazla ilgi gösterir diyorsunuz bunun kapalılık ve açıklıkla alakası yok kişinin kendini sevmesiyle alakası var. Siz kendinizi zerre sevmiyorsunuz karşı tarafa da bu enerji gidiyor ve size yaklaşmak bile istemiyorlar. İkinci olarak neyi çok istersen ve beklersen o şeyi kendinden itersin. Sen hiç bir şeyi oluruna bırakmıyorsun akışa güvenmiyorsun ille de olsun ne zaman olacak hep sitem dolu cümlelerin var önce kendi düşüncelerini düzeltmekle başla.

Güzel olmak sevilmenin garantisi değil evli olmanın omurboyu o insanla olmamızın garantisi olmadığı gibi.Hayatin bile garantisi yokki.Belki bu dünyadaki son gününüz bu gün .Bilemezsiniz.Bende bilemem.Belkide böyle bakmalısınız siz vücudunuz ruhunuz beyniniz bir bütün.Sevin sevmeyin gülümseyin yada somurrtun.Bu dünyanın geri kalanı için önemli degilki burada 4 çocukla boşanan sevgilisinden ayrılan anne babasını kaybeden yada ölümcül hastalığa yakalananlar bile olsa konu.Asil mesele ne biliyormusunuz hayatla baş etmek dengede kalmak herkese karşı sevmek kendine saygı duymak vesile yaratmak gülmek kendine iyi bakmak.Yoksa yaşadım diyemeyizki.Umarim kovalarsiniz kara bulutları umarım sevmeniz değer vermeniz ve mutlu etmeniz gereken kişinin siz olduğunu geç olmadan anlarsınız .

Ah rainyycigim sevgi kelebegim,ask pitircigim. Eskiden bu soruyu her gun sorardin, sonra 2 gunde bir sormaya basladin derken simdilerde arayi cok aciyorsun ayip ediyorsun rainyy. Bu forumda en cok senin evlenmeni istiyorum cunku sonrasindaki konulari hayal bile edemiyorum. Insallah hemen evlenirsin ya cok amin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…