Anket sevgilinizin adi bi yalancı ve hırsız olduğunu öğrenseniz ne yaparsınız!!!!!

sevgilinizin adi bi hırsız yalancı olduğunu öğrenseniz ne yaparsınız

• kabul ederim ayrılmam

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    17
  • Anket Kapalı .

zeytin gxoxzlxux

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2007
4.084
4
35
evet arkadaşlar sevdiğiniz evlenmeyi düşündüğünüz adamın bi yalancı ve hırsız olduğunu öğrendiniz neyaparsınız?
ne kadar aşık olursam oluyim kesinlikle ayrılırım mı dersiniz?
yoksa sevginiz mi ağır basar kim ne derse desin ben seviyorum kesinlikle ayrılmam mı dersiniz?
cevaplarınız benim için çok önemli a.s.

Kesinlikle düşünmeden ayrılırdım
Böyle bir adamdan kime hayır gelirki kendine hayrı olmaz bunun....

büyük konuşmak istemem ama ben dürüst ve doğru yaşamaya çalışan biri olarak birlikte olduğum insanın da öyle olmasını tercih ederim... yalancı ise elbet bana da yalan söyleyecektir diye düşünürüm...

zaten hırsız olması da başkasının canına ; malına zarar verebilecek biri olduğunu anlatır bana...

öğrendiklerimden eminsem ayrılırdım... umarım başına böyle bir şey gelmemiştir... Allah korusun gerçekten zor bir durum...

buna "hırsız, adi ve yalancı olması benim için önemli değil; kocam olsun yeter" diyecek olan var mıdır acaba?

Bunlar çok ağır suçlar..
Beraber hayatı paylaşacağımız,bir ömür aynı yastığa baş koyacağımız,iki cihanda el ele olacağımız ,nefs eşimizi seçerken ,mutlaka ince eleyip sık dokumamız gerekiyor..
Tevekkülü elden bırakmamalıyız..Şahsım adına,söylerken bile çekindiğim yalancı ve başkasının malını haksızca edinen birini tabi ki istemem,gerçekten kim ister ki..
Ama kötü bir kısmet de olabilir,dört dörtlük sandığımız kişilerin daha sonra birçok hatası çıkabilir..
Beşer şaşar hiçkimse mükemmel değil
Ama ahlaken,etiken,madden manen her açıdan bu kaldırılamaz birşey bence..
En başta size karşı yapılan saygısızlıktır bu..
Olasılığın dahi düşünmek istemiyorum Allah kimseye yaşatmasın..

/B]

saolun kızlar fikirleriniz benim için çok önemlia.s.

çok yakın bi arkadaşımın kardeşi böle bi durumla karşı karşıya kaldı ve ne yapacağımızı şaşırdık üstelik evlilik arifesinde oldu bunlar haziranda düğünleri vardı bakalım kızın kararı ne olcak

bakalım mevlam neyler neylerse güzel eylera.s.

Bir insana sevgimden çok onun karakteri çok daha önemlidir ilişkimde. Böyle bir durum ortaya çıktığında ona karşı sevgim biter.

vay be erkeklere aptal derler ama sen bayağı akılmışsın beni nasıl yedin kekledin diye tebrik ederim.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…