sevgiliniz ya da siz aşkınızı her daim taze tutmak için ne yapıyorsunuz

her hafta cumartesi gunu acik oturum yapiyoruz
hafta ici yapilan hatalari tartismaya vaktimiz de gucumuzde olmuyo
biriktiriyoruz c.tesi savasip pazar gunu sevisiyoruz

O kadar çok kavga ediyoruz ki bir türlü normal evliliğimiz olmadı..:mymeka:
3 gün kavga,3 gün barışık diğer gün de dinleniyoruz enerji toplamak için..jeyyar
Monotonluğun tanımını bile unuttum artık..:dilcikar:

benneyaptımki malesef bizde aynı şekilde:çok üzgünüm:

offf offff yıllar geçtikçe artık herşey sıradanlaşıyo malesefff aynen katılıyorum sizlere 3 gün iyi sonra yine malum tahminininz doğruu tartışmaaaa tartışmaa tartışmaaa sıkıldım inanınnnn bunalıyorummm

cadilik jeyyar bir arkadasimdan duymustum: bir kadinin cani kavga etmek isterse muhakkak bir sebep bulur diye :) cok dogru gelmişti bana..beni anlattigi icin olsa gerek sırnaşık şey

onun disinda ne yaparim..süprizler yaparim..sonra esim istedigim tepkiyi vermesse küslük ve barisma dönemine gireriz..ay buda ayni yere cikti :roflol: sanirim ne söylesem buraya cikicak sonuc sengözlerimebaksanab

Gün geliyor kanlı bıçaklı oluyoruz kavga ediyoruz sürekli,gün geliyor bakmışız aşk tazeliyoruz yeniden aşık oluyoruz birbirimize..E haliyle monotonluk pek olmuyo..Ama ben ona sık sık onu ne kadar beğendiğimi,giydiği bir kıyafetin ona çok yakıştığını,onu çok sevdiğimi söyleyip şımartırım..Benim sayemde de haliyle aşk dolu oluyoruz

valla kızlar siz yazaın bende okuyum, fikir edineyimsengözlerimebaksanab
çünküm uzun zamandır çok monotonlaştı evliliğimiztatlicadiarzu
ne sürprizlerimiz kaldı, ne romantikliğimizKötü Kazen
gene tek çocukluyken daha bi güzeldi ilişkimiz ama bu dünya güzeli kızımı kucağıma aldıktan sonra:1no2::1no2:
sanki herşey daha bi farklılaştı:eek:
ama kızım büyüdü; sanırım birkaç aya kadar gezmelere, dolaşmalara başlarız:teytey:

X