sevgiliniz ya da siz aşkınızı her daim taze tutmak için ne yapıyorsunuz

E

EU1

Ziyaretçi
Kızlar belirli bir sürede ilişkilerde monotonluk kacınılmaz malesef..Peki, siz mootonluktan kurtulmak icin neler yaparsınız..Ben mesela süpriz yaparım ayrı sehirde oldugumuz icin yanyana pek birsey yapamıyorum malumm..onun dısındaaa mesajlar atarım bazen guzel guzel doktururum falan naniknanik ee siz naparsınız bakalım ?

O kadar çok kavga ediyoruz ki bir türlü normal evliliğimiz olmadı..:mymeka:
3 gün kavga,3 gün barışık diğer gün de dinleniyoruz enerji toplamak için..jeyyar
Monotonluğun tanımını bile unuttum artık..:dilcikar:

O kadar çok kavga ediyoruz ki bir türlü normal evliliğimiz olmadı..:mymeka:
3 gün kavga,3 gün barışık diğer gün de dinleniyoruz enerji toplamak için..jeyyar
Monotonluğun tanımını bile unuttum artık..:dilcikar:

bende sorulan soruya kavga ediyoruz diye cevap
verecektimkafamçokkarıştı

bizim monotonluktan kurtulma şeklimiz bu..benneyaptımki

Monotonluğu kabullendim...huzur buldum...bunu bozucak bişey yapmıyorum

bende derin dondurucuya koydum her daim taze....:roflol::roflol: biliyorum iğrenç bir espiri oldu naniknanik ...

akışına bıraktım ne olursa olsun ....:kızgın:

ilk zamanlar cok surprizler yapardik birbirimize ama artik yaslanduh yavv inanin cocugun telasindan birbirimize ayiracak vakit bulamiyoruz.ama gene monoton degiliz ilginc ddegilmi sanirim bebegin mutlulugundan kaynaklaniyo :)

Evliler kavgayla cözmüs olayi:)
Sevgililer sevgi sözcükleri süprizlerle Pekistirir sanirim
Benim artik malesef öyle bir derdim kalmadigi icin daha Monotonum:)

Monotonluğu kabullendim...huzur buldum...bunu bozucak bişey yapmıyorum

:)))) ahahahaha süper süper süper daha ne diyim.
Gandhiyi hatırlattınız bana..

Bende tartışmaktan fırsat bulamıyorum monotonluğa diyenlerdenim..

bırbırımızı anladıgımızda, anlayıslı davrandıgımızda ıkımızde bırbırımıze cok sıcak davranıyoruz, evımız gulucuk bahcesı ve sureklı bırbırımızle atısır, guler sonra bogusuruz:))) oglumuzda eslık eder bagırır, tepınır:))

su aralar cok mutluyuz aılelerı bır kenara bırakma kararı aldık cok yerınde oldu, huzur ve saglık yeter cok sukur, daha ne olsun..

monotonluk da neymıs ASIGIMMMMM BEEE....

lost izliyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Valla bizim oldukça hareketli bir hayatımız var.
Bebeğimiz de olmadığı için bütün vaktimizi birbirimize ayırabiliyoruz.
Beraber gezip tozuyoruz, değişik aktiviteler paylaşıyoruz.
Birbirimize her daim sevdiğimizi söyleyip, söylemekle yetinmiyor gösteriyoruz.
Allaha şükür herşey çok hoş gidiyo..:nazar:

sevgi mesajları göndeririz sürekli her an sevdiğimizi söyleriz şimdilik herşey çok güzel gidio Allah hepimizin mutluluğunu artırsın kızlar

İlişkide biraz hareket kalmadığı zamanlar ben illa bi sorun çıkardığım için sonrada kavgadan barışmaya kadar bi çok olay olduğu için monotonluğa yer yok bizdejeyyar

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

Son düzenleme:
Düsündüm de..
Sanirim ikimiz de özel bi caba sarfetmiyoruz bunun icin..
Yani iyi günümüzde de,kötü günümüzde de mutlaka ben askimizin tazelendigini ,ona olan askimin büyüklügünü hissedebiliyorum :asigim:
Birlikte vakit gecirmeyi seviyoruz.. Her daim konusacak konularimiz vardir..
Birbirimize nazimiz cok gecer..
"Aaa erkektir,nazli olur mu hic" demeyin sakin ha,
benim sevgilim öyle nazlidir ki,sanirim su dünyada yelkenlerimi suya indirebilen tek insan odur :asigim:
Seviyorum onun "yanlizca benim tanidigim" cocuksu tertemiz ruhunu,bazen de beni cileden cikaran ukala hallerini..
Bunlar yetiyor da artiyor benim askimi taze tutmaya.. :eek:

buzdolabına koyuyuom. yemek istediğimde çıkarıyom. sonra gene dolaba kaldırıyom :teytey:

valla bu gidişattan memnunum sakin ve
huzurlu.bişi yapmayı düşünmüyorum...

:) sanırım cok sık kavga edıyoruz sevkılerımısle:)

Valla şimdi düşündümde hiç özel birşey yapmıyoruz zaten sürekli sevgi sözcükleri uçuşuyo aramızda
Ama bu aralar morelimiz çok bozuk sevgilim hala işsiz oturup ne olcak bizim bu halimiz diyoruz onunda kontürü yok benimde böyle msnde takılıyoruz ne güzel dimi :çok üzgünüm:

X