Sevgiliniz size bir kutu hediye ediyor

Basta okurken istemsizce gülümsedim sonunu okurken bi tuhaf oldum cok karisik :/

Bi erkek ruj sürüp öpücük yapacak kadar ne yaşamış olabilir diye düşünüyorm

Sevdiğin kitapları alıp içine sağdan soldan ona gelen şeyleri eklemiş olabilir, kızların dediği gibi ona gelen bi kartı farketmeden içine atmış olabilir. Neyin üstüne atmış öpücüğü? Ayrıca öpücük attın diye adam neden gay eğilimi oluyor yahu? Benim sevgilim böyle bir şey yapsaydi geyik olsun diye yapmış der güler geçerdim. Ya da derdim ona bu ne be manyak mısın diye Aklıma bile gelmez başka şeyler ve asla tiksinmem. Ya yeterince sevmiyorsun ya da yeterince tanımıyorsun

Evimde 3 ayrı erkekten opucuklu kağıt var desem?
Plastik makyaj için kullanılan mavi-siyah rujlardan bulamadıkları icin de kirmizi rujlu
Ne var ki insaniuzaktaki sevgilisine mektup atarken öpücüğünün izi kalsın ister. Şahsen benim çok hoşuma giden birşey, birlikte olduğumuz donemlerde cüzdanımda falan taşırdim...
Adam ne güzel uğraşmış etmiş yine yaranamamiş

Bı an empati yapayim dedim. 10 yıllık eşim bana yapsa!!!! Rujumu alıp.... Yok yahu irite olurum ben. Gerci benim eşim böyle jest asla yapmaz

Bunlar 2017 yılının Mart, Mayıs ve Ağustos aylarında açtığınız konular.. Sürekli birileri girmiş hayatınıza.. Bu 3 ayda 22, 23, 24 yaşlarında olmuşsunuz.. 2 ayda bir mi büyüyorsunuz?

Mart ayında sosyal medyadan biri yazmış oluyor, Mayıs ayında aynı fakülteden sevgili.. Ağustosta yine sosyal medya.. Bu sefer tanımadık biri.. En son 30 yaşında bir sevgili..

Neden?

Çünkü bariz fake.. ortada da yok zaten. Baktı ki birileri çözmeye başladı, topukladı konu sahibi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…