Sevgilinin yurt dışına gitmesi

En yakın arkadaşım amerikalı bir çocukla nişanlandı evlenene kadar yılda 2 kere görüşecekler maalesef.
Ancak aldatılma falan yok çok mutlular.Yeter ki bir insanın içinde olsun o istek yan odadan yapar haberin olmaz.Ha zaten farklı bir yere gittikten sonra değişiyorsa adam değilmiş der yoluna devam edersin.

Yanlis hatirlamiyorsam 4 ay kadar demistin 4 ay çok uzun bi süre degil kaldi ki telefon diye bisey var görüntülü konuşma vs. Ayrıca bana şu devirde evlenipte evlenmeden önce ilişki yaşamamış bi tane adam gosteremessin adam zaten yakisikliysa şansı bol oluyor kendilerine sorsan bu aldatma degil zaten bu kere gördüğü alelade bi insan yani mesele onu aldatma olarak bile saymiyorlar ama biz kadınlar buna alıştık malesef

Adamın elinde güzel bir fırsat var sevinmeniz gereken yerde aklınıza bu mu geliyor? Güvenmiyorum de geç işte. Aldatacak insan sizin bir alt sokağınızda da aldatır.

Adamın elinde güzel bir fırsat var sevinmeniz gereken yerde aklınıza bu mu geliyor? Güvenmiyorum de geç işte. Aldatacak insan sizin bir alt sokağınızda da aldatır.
Ben gayet seviniyorum yanlış anlaşılmasın. Çok güzel bir fırsat. Çok şanslı . Ben 3 4 ay görememenin vereceği özlemi düşünüyorum sadece. Bu da çok doğal bir duygu değil midir

Yok hayır kimseye kefil olmam zaten ilişki yaşamamıştır diye. Ama hayatında ben varken sevgilimin beni aldatmadığına eminim. Gayet düzgün efendi bir insandır. Benim endişem hiç bir zaman aldatılmak olmadı. Hamuru böyleymiş der yoluma devam ederim. Ben ayrı kalmanın vereceği özlemi düşünüyorum sadece.

Bende böyle düşünüyorum. Oranın alternatifi daha çok sadece. Ama adamın hamurunda varsa bir imkan yaratır mutlaka yapar. Endişem hiç bu olmadı benim

3-4 ay çok uzun bir süre değil. Her gün görüntülü konuşabilirsiniz. Güven konusunda yapacak bir şey yok. Güvenmek zorundasınız. Diğer türlü sadece kendinize eziyet etmiş olursunuz.

öncelikle aklınıza böyle şeyler geldiği için kendinizi suçlamayın. İngiltere gece hayatı ve sosyal hayatı hareketli bir ülke. Dil kurslarında da öğrenciler sosyal olmaya teşvik edilir ki konuşma becerilerini geliştirebilsinler benim zamanımda haftanın belirli günleri pub gecesi, dans gecesi ve başka sosyal etkinlikler düzenlenirdi. Yani sevgiliniz dilini geliştirmek istiyorsa orada bir sosyal çevre edinecek bunu da eğitiminin bir parçası olarak görmelisiniz. Aldatılma endişesi tamamen gideceği ülkeden, oradaki sosyal çevreden bağımsız bir durum bence. Bu erkek arkadaşınızın kişiliği ile ilgili bir durum.

Eşim iş dolayısıyla defalarca avrupanın ceşitli ülkerine gitti. Bunların içinde ingilterede var.

Aklımın ucuna dahi kıskanmak gelmedi.

Büyük konusmayı sevmem hayatta aldıtılmam demiyorum ama ya aldatılırsam diye diken üstünde de yasayamam. Aldatılırsam gereğini yaparım olur biter.

sevgililik icin 3 4 ay cok uzun bir sure degil. iciniz rahat olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…