Sevgilinin yurt dışına gitmesi

Temiznevresimkokusu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2018
1.394
1.355
Herkese selam.
4 seneyi devirdiğim bir ilişkim var. Sadakat konusunda asla kuşkumuz olmadı. Ben biraz kıskançtım ve bunu zamanla törpüledim diyebilirim.
Sevgilim yaklaşık 2 ay sonra 3-4 aylığına dil eğitimi ingiltereye gidecek. Ve ben onu aylarca göremeyeceğim. Beni aldatacağından bu zamana dek hiç şüphe etmedim. Gerçekten efendi bir insandır. Ama bu yurt dışı fikri sebebini bilmediğim bir şekilde beni huzursuz ediyor. Insanların bu genel yargıları sebep olabilir. Sevgilin yurt dışına gidiyorsa kesin aldatılırsın gibi.. böyle olacağına ihtimal dahi vermiyorum. Ordaki insanlarda sıraya girip snapchatqueenin sevgilisi gelse de boynuna atlasak demiyor veya sevgilim gitsem de takımsam diye düşünmüyor.
Belki de 3 4 ay hiç görememe fikri, bir derdim olduğunda onun çok uzakta olma fikri beni huzursuz ediyordur.
Sizin eşleriniz sevgilileriniz yurt dışına belli bir süre için gitti mi ? Bu süreci nasıl atlattınız? Ilişkileriniz daha da güçlendi mi ?
Kıymetli yorumlarınızı bekliyorum

İçinde olduktan sonra her yerde aldatır diye düşünüyorum ama İngiltere de ne biliim. Ben olsam benim de aklım kalır hatta aklım çıkar

Biz uzak mesafe ilişkisi yaşıyoruz ve 3-4 ay görüşmediğimiz oluyor : (
Sevgilinize güveniyorsanız hiçbişicik olmaz .

İçinde olduktan sonra her yerde aldatır diye düşünüyorum ama İngiltere de ne biliim. Ben olsam benim de aklım kalır hatta aklım çıkar
Biz ilk 2 sene aynı şehirde idik ondan sonraki senelerde başka sehirlerdeydik. Hiç şüphe etmedim. Hiç kuşku duymadım. Gerçekten gözü dışarıda olan biri değildir. Ama içimde bir yerdeki özlem duygusu gitmesin istiyor. Biliyorum çok büyük bencillik bu

Daha önce gittiğinde hiç kıskanmadım, şimdi yaklaşık 1 2 hafta sonra Amerikaya tatile gidecek, yine kıskanmıyorum.
Ama bu hissi biliyorum, aldatılacağım hissi değil de, göremeyeceğim ulaşamayacağı özleyeceğim hissi bu.

İlk haftalar geçmez ama alısırsınız 3 - 4 ay kısa bi zaman

Eğitim için gidiyor, laylaylom yapmaya değil. Ben de şuan eşimden ayrıyım, iki ay oldu. Bizimki de ülke değiştirme olacak, temelli Almanya'ya yerleşeceğiz. Buradaki ev, kağıt kürek bana bakıyor. Yani bizimkinin de ucunda bir gaye var. Zor oluyor ama sıkça görüntülü veya sesli oldu mu az da olsa yumuşatıyor, azaltıyor özlemi. Nihayetinde kavuşacaksınız, mutlu olacağınız günleri getir aklına tamam. Güven ilişkinin temelidir.

Neden görüşmeyesiniz ki görüntulu arama diye bisey var hergun görüşün

Şöyle diyim sözlüyken eşim işi sebebiyle yurt dışına çıktı beni çok seviyor bu beni huzursuz etmedi ama velakin etrafta birsürü güzel kız storyler falan atınca tebi bende kayış koptu ve illaki kıskançlık sorunları oluşuyor

Her gün görüntülü konuşursunuz. O gittikten 1.5-2 ay sonra gidip 1 hafta tatil yapabilirseniz sizin için de iyi olur.

Neden görüşmeyesiniz ki görüntulu arama diye bisey var hergun görüşün
Ben aynı şehirde okuyup memleketime dondugum zaman ilk aylar her gün ağlıyordum. Onu görmeye çok alışkın olduğum için. Ki her hafta sonu görüşüyorduk. Şimdi her hafta görürken 3 4 ay görmeme fikri çok üzüyor

2 sene ayrı ülkelerdeydik, sonrasında da kısa kısa bir kaç ay.. Hala da zaman zaman ayrı düşeriz. İlk başlarda bir iki düştü aklıma ama sonra dedim ki niyeti bozmuş olanı eve de kapatsan yapacağını yapar. Herkes kendinden sorumlu, ben bir başkasının başında bekleyemem beni aldatmasın diye.

O yüzden ne sürekli görüntülü arayıp kontrol edin ne de içinizde bir kuşku ile yaşayın. Yalnızca her an herşeyin yaşanabileceğinin ve bunun sizin kontrolünüzde olmadığının bilincinde olun, o kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…