Sevgilimin yatagında saç buldum

Valla Hz. kim varsa onların üstüne de yemin etse şüpheye düşünce bir daha eskisi gibi olamıyorum. Mevzu hemen bitiyor bende.
Ben de şuan öyleyim araştırıyorum yine de bilmiyorum nedense kestirip atamadım yanlış yapıyorum sanki

Açıkçası çarşafın altına yapışacak kadar saç dökülmez birkaç saatte. Ya her gece sürekli gelen biri var ya da önceki kiracıdan kalma diye düşündüm. O kadar saç 4-5 günde olmaz muhtemelen
Evet bu da muallak ama bir kere şüpheye düşünce ardını bırakamıyoruz

Sadece daha kıskanç olmaya başlamıştı tuhaf bir şekilde

Hediyeler alıyo muydu. Durduk yere size övgüler falan yapıyo muydu. Sosyal medyasında ya da wp da falan falso bir hareketini gördünüz mü, birlite resimleriniz var mı ? Bir de ne burcu 🙄

Sevgilim esyalı bi eve 1, aydır tasındı. Yakın tarihte gittgimde tencerenin kapagına dolanmıs bir saç teli gördüm suphelendim ve sordum temizlige geleen ablanın olabilir dedi ne zaman geldi en son dedim yakin tarihte ama hatırlamıyorum dedi. Sonra şüphem daha arttı yatagi kontrol ettim carsafin altında saç telleri vardı hatta biri iki tel iyice yatagın içine nufuz etmisti . Harici olarak tisortlere baskı yapilan parlak küçük taşda gördüm yine ablanın olabilir veya evin bir önceki kiracısı olabilir dedi. Carsafta yok yatağın altında var ben ne yapacağım yemin ediyor ama suphe pesimi bırakmıyor
Tencerenin kapağındaki kıl mı ıyy :kusmuk:
Kız sırf bunun için ayrıl pasaklı ile ne işin var

Her şey de temizlikçi ablanın yav, napıyor temizlikçi ablayı mı yatağa atıyor, temizliği eve attığı kızlara mı yaptırıyor. Temizlik sonrası saç mı çıkar akıl var fikir var.

Ama eşyalı ev deyince de bilemedim erkekler de pasaklı genel olarak

Hediyeler alıyo muydu. Durduk yere size övgüler falan yapıyo muydu. Sosyal medyasında ya da wp da falan falso bir hareketini gördünüz mü, birlite resimleriniz var mı ? Bir de ne burcu 🙄
Daha dün kitap almıştı onu verdi ama klasiktir aramızda kitaplasiriz övgüler normalindeydi bı kere profilini değişti nasıl sence dedi kötü dedim bilerek egosunu kırmak için fjjd birlikte bir resmimiz yok çünkü aynı kurumda çalışıyoruz

Daha dün kitap almıştı onu verdi ama klasiktir aramızda kitaplasiriz övgüler normalindeydi bı kere profilini değişti nasıl sence dedi kötü dedim bilerek egosunu kırmak için fjjd birlikte bir resmimiz yok çünkü aynı kurumda çalışıyoruz
Yengeç Burcu tam bı yengeç

Ay kaç aydır birlikteydiniz yazdıysan da hiç dikkat etmedim ama bence ayrıl.

Yıllar önce bir konu vardı burada. Kadın kocasının aldattığını evde ambalajı açılmamış misafir yatağının ambalajı açılınca fark etmişti. O zaman da yeminler vs hatta adam ve sevgilisi polisti. Belli hatırlayan çıkar. Yatak vs diyince o geldi aklıma

Tencerenin kapağındaki kıl mı ıyy :kusmuk:
Kız sırf bunun için ayrıl pasaklı ile ne işin var

Her şey de temizlikçi ablanın yav, napıyor temizlikçi ablayı mı yatağa atıyor, temizliği eve attığı kızlara mı yaptırıyor. Temizlik sonrası saç mı çıkar akıl var fikir var.

Ama eşyalı ev deyince de bilemedim erkekler de pasaklı genel olarak

Yıllar önce bir konu vardı burada. Kadın kocasının aldattığını evde ambalajı açılmamış misafir yatağının ambalajı açılınca fark etmişti. O zaman da yeminler vs hatta adam ve sevgilisi polisti. Belli hatırlayan çıkar. Yatak vs diyince o geldi aklıma
Nasıl yakalamısti acaba

Erkeklerin geneli pis ya buna şimdi ne diyeyim aşırı muallakta kaldım bilmiyorum emek verince o kadar kolay kestirip atamiyorum
Emek verdin diye pasaklı adamla seneler geçmez bacım evli insan nasihati sana :)
Aşk da bir yere kadar

X