Sevgilimin yatagında saç buldum

Umaay

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2024
23
3
27
Sevgilim esyalı bi eve 1, aydır tasındı. Yakın tarihte gittgimde tencerenin kapagına dolanmıs bir saç teli gördüm suphelendim ve sordum temizlige geleen ablanın olabilir dedi ne zaman geldi en son dedim yakin tarihte ama hatırlamıyorum dedi. Sonra şüphem daha arttı yatagi kontrol ettim carsafin altında saç telleri vardı hatta biri iki tel iyice yatagın içine nufuz etmisti . Harici olarak tisortlere baskı yapilan parlak küçük taşda gördüm yine ablanın olabilir veya evin bir önceki kiracısı olabilir dedi. Carsafta yok yatağın altında var ben ne yapacağım yemin ediyor ama suphe pesimi bırakmıyor

Ve gelen temizlikçi kadın o çarsafı hiç mi degistirmedi dedim beni bilirsin o an temizse ilgilenip bakmam bile dedi. Öyle bir durum olsa çarsafn üstünde olur dedi , yersen :) feci kırıldım .

Tencere kapağına dolanmış saç ne ya offff midem kalktı ıyyyy bütün buldun saç teli aynı renk mi valla midem bulandayniyd

Tencere kapağına saç teli nasıl dolaşmış olabilir yaa. Şaka gibi

Buradaki konulardan okuduğumuz üzre yeminler ederler Kur'an'a el basarlar falan şüpheniz varsa inanmayın
Evet aynen böyle yeminler etti malesef din iman da kalmamış aksine beni psikopat buluyor suan

Tencere kapağına dolanmış saç ne ya offff midem kalktı ıyyyy bütün buldun saç teli aynı renk mi valla midem bulandı
Aynı renkti evet siyahtı tenceredeki ince gibiydi artık dolandigi için mi bilmiyorum çarşafın altındaki ise daha kalındı. Evet hem fiziki olarak hem de ruhsal mide bulandirici

Pis değilse yatağı bir süpürmüştür uyumadan önce yıllarca yardımcı ablalar geldi gitti evimize hiç tencere kapağında saç görmedim, hatta köpeğimizin tüyünü bile görmedim.
İşte savunması o kadar garipki hatta bir ara ablanın mı acaba uyuduğunu söyledi böyle de komik birisi

Bir gözlemle bakalım, birşey var anlarsın zaten hemen. Şimdilik söylediklerine inanmış gibi yap ve konuyu kapat.

Bir gözlemle bakalım, birşey var anlarsın zaten hemen. Şimdilik söylediklerine inanmış gibi yap ve konuyu kapat.
Öyle yaptım ama nasıl açığa çıkarırım onu bilmiyorum henüz buna gerek var mı kendimi bu kadar alcaltmak ister miyim onu da bilmiyorum sadece çok kırıldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…