sevgilimin yaptığının nedeni ve çözümü nedir

ya ona ne demeliyim şöyle yap böyle yap desem anlayabilir ama ne demem gerektiğini nasıl yönlendireceğimi bilmiyorum çünkü önceden hiç seks yapmadım başkasıyla
Aynen söyle işte.yavaş yavaş öpüşüp koklaşarak başlayalım, acele etmeyelim, vajinam yeterince sulansın yoksa canım acıyor, hem sen de daha çok zevk alırsın diye.tavsiyem bu ama görünen o ki bu adamın cinsel sorunları var.aynı durumu birkaç defa yaşamıştım çünkü.bir erkeğin sevişmeyi boşalmadan sonlandırması normal bir durum değil.giriş gelişme sonuç hepsinde sorun var.çok da kaliteli biri gibi gelmedi bana.şanşını bir kere daha deneyip emin ol istersen ana bu adamdan iş çıkmaz.umutlu olma yani.uyumlu değilsiniz, zorlama bir ilişkiye benziyor.

merhaba arkadaşlar sevgilimle aramızdaki bir problemden bahsedeceğim sizden de neden ve çözüm bekliyorum teşekkürler :)

sevgilimle neredeyse bir senedir sevgiliyiz, 10 kere falan ilişkiye girdik. benim ilkim onun da ilki. bunlardan hiçbirinde ben orgazm olmadım, sanırım olamama gibi bir problemim var.

sorunumuz da sevgilim çok aceleci, bunu belirttim özür diledi yapmamaya çalışıcam dedi ama kendine pek hakim olamıyor yine yapıyor. ön sevişme yapamıyoruz çünkü sevgilim hemen sekse geçmek istiyor, ben de bu yüzden pek hazır olamıyorum canım çoğu pozisyonda acıyor. sevgilim sadece doggy pozisyonunda boşalabiliyor canım acısa da katlanıyorum. kucakta yapmayı seviyorum ve ben de öyle zevk alıyorum. sevgilime başka türlü zevk almıyor musun dediğimde alıyorum tabi ki ama rahat olamıyorum kontrol bende olunca boşalabiliyorum o pozisyonda rahat yapabiliyorum diyor. benim de canım acıdığı için zevk alamıyorum, hepsi yeterince hazır olmadığımdan ön sevişme yapmadığımızdan kaynaklı bence. ama onun bu 'sadece o pozisyonda boşalma' durumu kötü hissettiriyor, ben mi abartıyorum acaba yoksa benden mi zevk almıyor.

geçen sevgilim o pozisyonda yapmak istemediğimi söyleyince biraz sinirlendi ve geri çekildi, 'biz seks yapmayı bilmiyoruz yapamıyoruz' dedi ve seksi bitirdik. ama bu normal yani sonuçta ikimizin de ilki bu. sonra pişman olup özür dilese de aklıma takıldı.

son yaptığımızda ikimiz de boşalmadık, üzüldüm ve zevk aldın mı diye sordum, boşalmamak benşm için problem değil bunu dert etsem sıkıntı olur önemli olan senle olmak dedi. sizce bu büyük bir sıkıntı mı bunu yaşayan var mı? sizce sevgilim benden zevk almıyor mu? neden sadece o pozisyon ya neden diğerlerinde zevk almıyor?
Büyük bir sorun yok. Bir ilişkide üç dört pozisyonu ardarda kullanabilirsiniz . İkinizin istediği de olsun. Yazı tura atın vs eğlenin yaa . Bunları takmayın kafaya .

cowgirlde boşalmaması avantaj değil mi?

uzun sürüyorsa acele etmesini anlıyorum ama hemen boşalmak zorunda değil. madem siz üstte iken zevk alıyorsunuz kendiniz için öyle yapın, olmadı sırtınızı ona dönerek devam edersiniz. sizin tamam dediğiniz noktada da doggye geçersiniz beyefendi boşalır. quick maths
nasıl ya tüm pozisyonların ismini biliyor musunuz? :KK70:

arkadaşlar teşekkür ederim yorumlarınız için. bu adamla ıslandığım zamanlar da oluyor tabi ki ama o anlarda istediğimiz zamanlarda pek yapamıyoruz. her şeyin ön sevişmeden ve çok aceleci olmasından kaynaklı olduğunu anladım. açık açık söyledim dediklerinizi işte yapamıyorsun ben zevk almıyorum bencilsin dedim, o da özür diledi dediklerine uyucam kesinlikle ben özlediğim için sabırsızlanıyorum dedi. hala sinirliyim ona ama size de yorumlarınız için çokk teşekkürler 😇😇

Aynen söyle işte.yavaş yavaş öpüşüp koklaşarak başlayalım, acele etmeyelim, vajinam yeterince sulansın yoksa canım acıyor, hem sen de daha çok zevk alırsın diye.tavsiyem bu ama görünen o ki bu adamın cinsel sorunları var.aynı durumu birkaç defa yaşamıştım çünkü.bir erkeğin sevişmeyi boşalmadan sonlandırması normal bir durum değil.giriş gelişme sonuç hepsinde sorun var.çok da kaliteli biri gibi gelmedi bana.şanşını bir kere daha deneyip emin ol istersen ana bu adamdan iş çıkmaz.umutlu olma yani.uyumlu değilsiniz, zorlama bir ilişkiye benziyor.
sağoll

Yaşınız küçük gibi ama . Bu yaşlarda sevismezseniz daha iyi. Yanlışlıkla hamile kalma ihtimalin çok, çünkü zaten sevişmeyi bile bilmiyorsunuz. Bi büyüyün sevişmek için çok zamanınız olacak zaten.
Hpvdir , cinsel yolla bulaşan hastalıklardır hiç oralara girmiyorum bile . Şimdi bu çocuk grur yapıp rezil oluyorum , sevişmeyi bilmiyorum diyip geneleve eskorda falan da gitmeye kalkarsa olan sana olur . Hpv rahim kanserine bile sebep oluyor , vajinal doğumda bebeğine geçiyor vs .

Sözün özü cinsel bilginiz yetersizken sevişmeyin. Sağlık, zevk , her anlamda önce bilgili olun , sonra dilediğinizi üzülmeden, strese girmeden yapın .

X