Sevgilimin şeysii

Görücü usulü gibi bir şey bu görmeden cm usulü seks. Nasıl olmuş eline bi gün metre geçmiş duvarı perdeyi falan ölçerken aaaa bunu da bi ölçem mi demiş bsvdhshak
çok ölçülü bir sevgiliniz var. İdare eder biriymiş.
Şeyi de ölçsün kaç dakika sürdürebiliyormuş o daha önemli.

İllaki oylle haklisin görselde önemli öyle dedikleri için dedim Allah'a şükür benim öyle şikayetim yok 13 yıldır 😀
Evliliğin üç bacağından biri (bacak metaforu da yaptım) seks
huyu huyuna suyu suyuna olacak ki mutluluk gelsin (su metaforu da yaptım)
Görsel önemli derken görsel bi durum yok bir şeye benzemiyor. Çirkin şeyler için genelde ç.k gibi y…k gibi derler hani 😬

Evliliğin üç bacağından biri (bacak metaforu da yaptım) seks
huyu huyuna suyu suyuna olacak ki mutluluk gelsin (su metaforu da yaptım)
Görsel önemli derken görsel bi durum yok bir şeye benzemiyor. Çirkin şeyler için genelde ç.k gibi y…k gibi derler hani 😬
Görsel derken büyük anlaminda söylemek istedim

2.5 yıllık sevgilisiniz ve 2.5 senedir konu hiç cinselliğe gelmedi öpüşmediniz sevişmediniz öylemi valla kim inanır buna bilmiyorum ama ben inanmadım
Öpüşmediğimizi konuların cinselliğe gelmediğini nerden çıkarıyorsun yani her ilişikide yatakta cinsellik normalde cinsellik olmaması mı anormal

Hangi erkek juniorını küçük bulsa size ebatından bahseder ki adamın övünerek söylediği şeyin sizi hayal kırıklığına uğratması 🤣

2.5 yıllık sevgilim var ilerde evlenmeyi düşünüyoruz ikimizde. Çok seviyorum sevgilimi düşünceli ilgili komik ama bir sorun var gibi evlenecez ailemiz olacak filan derken nasıl oldu bilmiyorum konu oraya vardı sevgilimin boyu 13 imiş sonra bi sessizlik filan oldu tabi ben birşey belli etmemeye çalıştım evlere mutlu ayrıldık.
Neyse sorum, hiç ilişki yaşamadım daha, ilerde cinsel hayatımızda sorun olurmu diye kafama takıldı. Yetersiz gelirmi pozisyonlarda sıkıntı yaşarmıyız bilmiyorum. Yani bilgisi olan varmı düşünceleriniz ne böyle evliliği olupta sorun yaşayan varmı yada tecribesi olan filan. Biliyorum herşey cinsellik değil ama evliliğin o da bir yapı taşı lütfen linçlemeyin ilk ve utanarak yazıyorum benim için önemli bir konu yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.
Ilerıde derken
Daha ne kadar ılerleyeceksınız yunanlılara bırakılan adaları geri aldıktan sonra mı evleneceksıniz mesela

Olmuş 2.5 sene cunku?

2.5 yıllık sevgilim var ilerde evlenmeyi düşünüyoruz ikimizde. Çok seviyorum sevgilimi düşünceli ilgili komik ama bir sorun var gibi evlenecez ailemiz olacak filan derken nasıl oldu bilmiyorum konu oraya vardı sevgilimin boyu 13 imiş sonra bi sessizlik filan oldu tabi ben birşey belli etmemeye çalıştım evlere mutlu ayrıldık.
Neyse sorum, hiç ilişki yaşamadım daha, ilerde cinsel hayatımızda sorun olurmu diye kafama takıldı. Yetersiz gelirmi pozisyonlarda sıkıntı yaşarmıyız bilmiyorum. Yani bilgisi olan varmı düşünceleriniz ne böyle evliliği olupta sorun yaşayan varmı yada tecribesi olan filan. Biliyorum herşey cinsellik değil ama evliliğin o da bir yapı taşı lütfen linçlemeyin ilk ve utanarak yazıyorum benim için önemli bir konu yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.
Her boy için bir pozisyon var internette araştırırsan bu pozisyonları öğrenirsin evlendikten sonra yapıp denediğiniz zaman eğer ki zevk alamıyorsan mutlaka bir doktora başvur eminim güzel sonuçlar alacaksın

X