Sevgilimin eski karısındaki değişimi anlayamadım

Ben bu konuyu açtığımda çok kötü tepkilerle karsılaştım. Senin sevgiline mi kaldı diye ama gelinen noktada kadın tekrar boşanıp bu şehre gelecegini soylemis stalker olmustum sizin gözünüzde ama hislerimde haklıydım. Barışmak için zorlayacağını da düşünüyorum hatta belki o konuşma geçmiştir bilemiyorum neyse

Bence esas basta neden cocugu gostermiyordu ona takilin siz...Yani adam ne yapmis da kadin kinlenmis bu kadar? Benzeri basina gelir yani insanlar degismez...hic merak etmiyor musun adamdan niye bosanmis

Konu sahibine bu kadar anlattiklarinizin faydasi nedir?

anlamadığına göre senlik bir durum değilmiş. o anladı ve özelden mesajlaşıyoruz. sen okumamış farzet ok.
ona deneyimlerim konusunda yardımcı oluyorum. eski kocasına yapışmış , hala sevgi dilenmeye çalışan , yanındayken kıymet bilmemiş, yanından gidince peşine koşan, çocuğuna bile saygısı sevgisi olmayıp sırf inat uğruna çocuğunu bu savaşta harcayan kadınların iç dünyasını anlatıyorum. sen neden rahatsız oldun anlayamadım????

ama erkekler kararlıdır. verdiği kararların arkasındadır. o eski eşlere de sadece kaybettiklerini izleyip iç çekmek düşer.
tüm; herşeye rağmen kazanan aşklara selam olsun....

Erkekler kararlidir , verdigi kararlarin arkasindadir....eski esler tu kaka oyle mi?

ay hic gulecegim yoktu

Erkekler kararlidir , verdigi kararlarin arkasindadir....eski esler tu kaka oyle mi?

ay hic gulecegim yoktu
eski eşler tü kaka demedim asla da demem. nice güzel saygılı ; çocukları için eş olamasalar da çok iyi anne baba ebeveyn olan çiftler var.
benim bahsettiğim tüüü kakalar; kör ölünce badem gözlü olanlar. kendisinin başaramadığı evliliği; eski eşin başkasıyla başardığını görünce sinir harbi yaşayanlar.
yani herkese tüü kaka yok. hakedene var....
halbuki o eski eşle ilgileneceğine kendi yoluna baksa, yeni birileriyle yol arkadaşlığı yaşamayı denese bence hem mutlu olur. hemde iyi bir anne... bu savaşın içinde anneliği unutanlar tüü kaka. bilse ki ; o yıllar geri gelmeyecek. bilseki o çocuk büyüyor. ama savaştan bunun bile farkında değil. yani olan yine çocuklara oluyor...

Ben bunu yeni gördüm nedense. Şimdi durum nedir? Ah bi konuşabilseniz sevgilinizle korkmadan çekinmeden.

Hem bu kadın nişanlı değil miydi nasıl boşanıyor 1 haftada?

Hem bu kadın nişanlı değil miydi nasıl boşanıyor 1 haftada?
evli ilk mesajla çok açık olsun istemedim . Çok sorunları var adam çektirmiş boşanma aşamasındalar ama dediğim gibi alıştım bu duruma. Arasa da aramasa da umrumda değil kendi hayatımdan bile vazgeçtim saldım yani.

Siz yanınızdaki adama güvenmiyorsunuz, ağzımı açarsam çıkar gider, yolu açılır diye korkuyorsunuz.

Siz yanınızdaki adama güvenmiyorsunuz, ağzımı açarsam çıkar gider, yolu açılır diye korkuyorsunuz.
Başka nedenlerden dolayı psikolojik sorunlar yaşıyorum. Hayattan hiçbir isteğim yok o sebeple onu da kendi haline bıraktım açıkçası ama gerçeği söylemem gerekirse sevgilimin güvenilir ve özverili olduğunu biliyorum bu sebeple aradığının da farkındayım hayat böyle işte.

Siz gözünüzde fazla büyütmüşsünüz bu adamı, dediğiniz gibi olsa korkmazdınız bu kadar, o kadın sizden daha çok içini açıyor sizin sevgilinize bunda bir terslik yok mu sizce? O kadın sizin gibi korkmuyor şöyle dersem ne olur ne tepki alırım diye içine hiçbir şey atmıyor, sizce de bir sorun yok mu?

Bilmiyorum açıkçası baska biriyle olsam yüzde 90 sorun yaşamıştık dedi. Benim sorunum farklı ama dediğiniz gibi içimi acamıyorum da

Bilmiyorum açıkçası baska biriyle olsam yüzde 90 sorun yaşamıştık dedi. Benim sorunum farklı ama dediğiniz gibi içimi acamıyorum da
İşte sizin sorununuz eski eş değil, ilişki dinamikleriniz. Kendinizi rest çeken tarafta göremediğiniz için içinizden geleni yapamıyorsunuz. Yarın başka birileri olur, bu sefer bir kadın bile olmayabilir, siz yine çekinen tarafta olursunuz. Çünkü ilişkinin seyrini siz belirlemiyorsunuz. Rahatta olan taraf o.

Evet maddi ve manen güçlü olan o. Ilişkimi eskisi gibi umursamıyorum zaten her gün mesaj atıp arayan soran o oluyor. Benim ona bile gücüm kalmadı

Evet maddi ve manen güçlü olan o. Ilişkimi eskisi gibi umursamıyorum zaten her gün mesaj atıp arayan soran o oluyor. Benim ona bile gücüm kalmadı
Neden bitirmiyorsunuz muhtaç mısınız ona. Hayır bu ne rahatlık ondaki siz sessiz kalırsanız arkanızdan tabi at koştururlar.
Eski eşte suç yok suç sevgilinizde benim için en az potansiyel eskilerdedir yenilerin potansiyeli daha fena doğrusu

Seviyorum çünkü onunla sevgili olmak benim hayalimdi. Onunlayken hayalimi yaşıyorum kendim için yaptığım bir şey bu hayatta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…