Sevgilimin eski karısındaki değişimi anlayamadım

Seviyorum çünkü onunla sevgili olmak benim hayalimdi. Onunlayken hayalimi yaşıyorum kendim için yaptığım bir şey bu hayatta.
Hayaliniz miydi? Ohooo... Yapmayın bunu ya bu hayatta hiçkimse hatta bazen evlat bile böyle bir yere konmayı hak etmiyor. Gözünüzde fazla büyüdüğünü anlamıştık zaten, sizin hayaliniz o tehlike olarak gördüğünüz kadın için sadece ihtiyacı olduğunda çalacağı bir kapı, daha fazlası değil. Siz seviyorsunuz diye herkes seviyor sanıyorsunuz sadece.

Valla size üzüldüm bile bile yanmaya gitmişsiniz evlenmiş boşanmış çocuklu sizin tercihiniz kesinlikle onay vermiyorum demiyorum aşk bu ama ilk eşler çocuklar bahanesiyle eski eşle fazla iletişimde olabilirler eski anıları canlanabilir yani bu yakınlaşma olabilir sende kıskançlık olması çok normal eskiyle iletişimde çocuklar için mecbur .. bu sizi hasta edecekse ayrılın yapacak hiçbirşey yok

evliykenmi hayalini yaşıyordun nasıl yani
Hayır boşanalı 10 yıl olmuş öyle evli biriyle Allah korusun. Onunla tanıştığımda hayalini kurmuştum çok aşık olup ağladım sonra sevgili olduk biraz bu süreçte de çok yıprandım hep hayatı ertelemiştim onun dezavantajini yaşadım vajinusmus da dahil fiziksel hastalıklarım çıkmaya başladı sonra da depresyonum geri geldi. Kötü giden hayatımda tek iyi şey olduğu için bu kadar bağlandım sanırım.

Hayır boşanalı 10 yıl olmuş öyle evli biriyle Allah korusun. Onunla tanıştığımda hayalini kurmuştum çok aşık olup ağladım sonra sevgili olduk biraz bu süreçte de çok yıprandım hep hayatı ertelemiştim onun dezavantajini yaşadım vajinusmus da dahil fiziksel hastalıklarım çıkmaya başladı sonra da depresyonum geri geldi. Kötü giden hayatımda tek iyi şey olduğu için bu kadar bağlandım sanırım.
kız sende hiçmi iyi bir yanı yoktu mesela gülüşü güzel gözleri falan :KK53:

Seviyorum çünkü onunla sevgili olmak benim hayalimdi. Onunlayken hayalimi yaşıyorum kendim için yaptığım bir şey bu hayatta.
Madem hayalinizi yaşıyorsunuz eski eşi çocuğu sorun etmeyeceksiniz adam benimle sevgili olmuş diyip görmezden geleceksiniz.
Çocuğuyla eski eşiyle görüşsün diyip kapatacaksınız konuyu malesef

Her şeyini çok seviyorum azcık kelliği bilw hoşuma gidiyor.
Hayaliniz miydi? Ohooo... Yapmayın bunu ya bu hayatta hiçkimse hatta bazen evlat bile böyle bir yere konmayı hak etmiyor. Gözünüzde fazla büyüdüğünü anlamıştık zaten, sizin hayaliniz o tehlike olarak gördüğünüz kadın için sadece ihtiyacı olduğunda çalacağı bir kapı, daha fazlası değil. Siz seviyorsunuz diye herkes seviyor sanıyorsunuz sadece.
Evet öyle sonradan beni beğenmez diye korkuyorum

Madem hayalinizi yaşıyorsunuz eski eşi çocuğu sorun etmeyeceksiniz adam benimle sevgili olmuş diyip görmezden geleceksiniz.
Çocuğuyla eski eşiyle görüşsün diyip kapatacaksınız konuyu malesef
Evet yazdım yukarıda artık kendi hastalıklarımla uğraşıyoyorum takılmıyorum artık

A
Her şeyini çok seviyorum azcık kelliği bilw hoşuma gidiyor. Evet öyle sonradan beni beğenmez diye korkuyorum
y Allah aşkına çöpsüz üzüm sizsiniz sizi mi beğenmeyecek 😂
Sizde biraz özgüven sorunu var bence bunu aşmalısınız on beden büyüksünüz bu adama siz normalde

bazen çocuklar baba nöbeti geçiriyorlar benimkiler öyle en azından.normalde bir rutin olsun istesemde 15 gün uzun bir süre çocuk için ve beni darlıyorlar ağlıyorlar suçluyorlar mecbur babalarına gel çocukları al bir kaç saat zaman geçirin demek zorunda kalıyorum.inanın kimse boşandığı adamla görüşmek istemiyor kimse sabrı taşmadan da boşanmıyor zaten.hesabını açık yapması bakın ben düşmedim demek için olabilir herkesin dostu var düşmanı var.ben ilk boşandığım zamanlar aaa bak ne kötü olmuş demesinler diye bakımsız sokağa bile çıkmadım.bu size has değildir bence.yine bence çocuklu adam zor çünkü hep iki hayatı olacak adamın ve siz sesinizi çıkaramayacaksınız.çünkü çıkarmamalısınız.istekleriniz hiçbir zaman tam karşılanmayacak çünkü adam çocuğunu bahane edecek.bence bir daha düşünün değer mi?ayrıca bir dönem bende görüştürmek istememiştim çünkü çocukları alıp bir akrabasına bırakıp(annesi kardeşi değil bildiğin dıdısının dıdısına)tatile gitmişti, bir başka sefer yine çocukları bırakıp içmeye gitmişti.yani 15 güne bir alıp 1gece bile bağ kurmaya çalışmadığı çocuklarının özlemine karşılık vermediği ve Allah korusun sapık var ahlaksız var çocuklarıma travma üstüne travma yaşatmasın diye izin vermemiştim.daha önce evlenmediğiniz ve boşanmadığınız ve yaralı çocuklarınız olmadığı için bunlar size garip geliyor olabilir.

Son düzenleme:
A

y Allah aşkına çöpsüz üzüm sizsiniz sizi mi beğenmeyecek 😂
Sizde biraz özgüven sorunu var bence bunu aşmalısınız on beden büyüksünüz bu adama siz normalde
Hem kel hem çocuklu hem de eski karısı arada bulaşık olup duruyo. Kendisi öyle kadın istemez, konu sahibi garibim ezilsin dursun güzel gülüyor diye.

selam bu konuda deneyimli hatta master yapmış biriyim :) eşimin 2. evliliği ve çocuk var. benimse ilk evliliğim.
eşim zor bir şekilde boşanmış. neyse ki bir şekilde yoluna gidip boşandı. biz beraberdik. bu süreci anlatmıyorum bile. neler yaşattı neler. nişanladığımızı duydu yine aynısı.
Göya adı anne. diyorum ki rabbim böyle kadınlara neden annelik vasfı veriyosun.
tabiki evlendiğimizi sakladık. düğünü falan basar diye . şaka gibi ama gerçek. biz balayındayız. çocuğu getirmiş çocukta 5-6 yaşlarında. kayınvalideme bırakmış.
biz geldik. nurtopu gibi bir düğün hediyem oldu. al bakalım dediler.
tabiki zor zamanlar, sinir harpleri- stres, seni anlamayan bir kaynana.
bu zor zamanlarda yanımda sadece eşim vardı. olmasaydı evliliğim ilk ayında biterdi. daha başlayamadan.
tabiki devamı geldi. velayet annede ama çocuk bizde. şaka değil ama gerçek.
BU DURUMA ŞÖYLE YAZANLAR OLMUŞ. İŞTE ÇOCUKLU BİRİYLE EVLENDİĞİNİ BİLİYODUN. EVET BİLİYORDUM. AMA BİLMEDİĞİM ŞU, BANA OYUN OYNANDI. OYNAYANLARA HAKKIMI HELAL EDİYOR MUYUM TABİKİ HAYIR.
BEN ÇOCUĞUN BENİMLE YAŞAYACAĞINI BİLEREK EVLENMEDİM. BİLSEYDİM EVLENİRMİYDİM BİLEMEM. TARTIŞILIR.

sonrasından da bahsedeyim ; velayeti aldı eşim en azından o kadına saçma ve gereksiz yere para ödemek zorunda kalmadık.
saçma sapan salak salak eşimi arar; gereksiz gereksiz sorular sorar. sırf sohbet için. eşim müsaade etmiyor tabiki elinden geldiğince. çocuk okula gidiyor. anne olarak çocuğuyla ilgilenmek, ders vs hepsini eşim yapıyor. kişisel temizliği eşimde. çünkü annesi yıkamıyor. neymiş çocuk yıkatmıyormuş. ders yaptırmıyor. yapmıyormuş.
mesela aklıma gelen bir örnek daha vereyim;
birgün çocuk onu yaklaşık 2 hafta görmedi. hatta konuşmadıda. annemi özledim diyor. eşim türlü bahanelerle atlatıyor . çünkü anne istemiyor. çocuk ağlıyor anne gelicem diye telde. bir gece önceden hazırlandı. tam eşim götürecek çocuğu aradı işim var getirme. çocuk ağlıyor ve öylece bıraktı çocuğu telde.
şimdi kim suçlu sizce?
eşim mi, ben mi,bu çocuk mu? bizim aşkımız mı? yoksa anne olma vasfına bile layık olmayan o kadın mı?

eşimin 2. evliliği ve çocuk var. benimse ilk evliliğim.
eşim zor bir şekilde boşanmış. neyse ki bir şekilde yoluna gidip boşandı. biz beraberdik. bu süreci anlatmıyorum bile. neler yaşattı neler. nişanladığımızı duydu yine aynısı.
Yazınızdan, eşinizle önceki evliliği devam ederken ilişkiye başladığınız ve beraber olduğunuz anlaşılıyor. Kendinizi yanlış mı ifade ettiniz ?

Hem kel hem çocuklu hem de eski karısı arada bulaşık olup duruyo. Kendisi öyle kadın istemez, konu sahibi garibim ezilsin dursun güzel gülüyor diye.
Seni mi çekeceğim hem kel hem çocuklusun eski eşinde bir huzur vermiyor sizinle mi uğraşacağın ben gencim güzelim yallah dese kapısında köpek olmazsa bu adam ne olayım 🥲

Şu boşanma aşaması da çok göreceli. Neticede evliyken kendini bekar tanıtan adamlar da gerçekler ortaya çıkınca hep boşanma aşamasında oldukları söylemiyor muydu kandırdıkları kadınlara ?
Bilemiyorum ama eski eşin siniri boşuna değil sanki. Boşanma aşaması da sıkıntı sonuçta, kararı bozdurup barışan var yani, çıkmadık candan umut kesilmez, çok tehlikeli işler, boşanmayan adamdan uzak durmak lazım. Bi de çocuğun benle yaşayacağını bilmiyordum diyor şunu her gördüğümde hasbinallah diyorum, çocuğu olmayanlar çocuğu şaka sanıyor. O kadın hastalanabilirdi, ölebilirdi, sen diyemezdin o zaman çocuk anlaşmamıza dahil değildi diye, gülerler adama.

Seni mi çekeceğim hem kel hem çocuklusun eski eşinde bir huzur vermiyor sizinle mi uğraşacağın ben gencim güzelim yallah dese kapısında köpek olmazsa bu adam ne olayım 🥲
kel sayılmaz kel bölgeleri var da geriye doğru tarıyor. Köpek olacak bir adam değil ve evet özgüven sorunum var kendimden görünüşümden nefret ediyorum. Ilk edapta olmaz demişti bazı sebeplerden dolayı o bana yazmıştı bu arada sonra ben ondan hoşlandım ama iliskiye dair konuşunca bazi nedenlerden dolayı olmaz demişti sonra bir şekilde oldurduk orada bile güzel değilim beni reddetti diye çok aglamiştım. Keske daha guzel olsaydim diye

kel sayılmaz kel bölgeleri var da geriye doğru tarıyor. Köpek olacak bir adam değil ve evet özgüven sorunum var kendimden görünüşümden nefret ediyorum. Ilk edapta olmaz demişti bazı sebeplerden dolayı o bana yazmıştı bu arada sonra ben ondan hoşlandım ama iliskiye dair konuşunca bazi nedenlerden dolayı olmaz demişti sonra bir şekilde oldurduk orada bile güzel değilim beni reddetti diye çok aglamiştım. Keske daha guzel olsaydim diye
Ben gerçekten senin adına üzüldüm.. insan kendini anca bu kadar sevmez. Sen kendini sevmezsen beğenmezsen kim sana değer verir. Yapma böyle. Acilen kendine gelmen lazım.

X