Sevgilimin eski flörtü peşini bırakmıyor

seymaa003

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2024
17
4
21
Sevgilim bizim tanışmamızdan birkaç ay önce üniversitedeki arkadaş grubundan bir kızla takılmışlar.Kızın o dönemde ve şu anda da sevgilisi var ve sevgilisini de benim sevgilim dışında başka erkeklerle de aldatmış.Benimkiyle aralarında birkaç kez öpüşme geçmiş ama sonra kız benimkiyle olan mesajlarını ortak arkadaşlarına göstermiş ve sevgilim o arkadaş grubundan ayrılmış.Biz de tam o sıralarda yani 2.5 sene önce sevgili olduk.Geçen sene yaz başı sevgilimi okulda görmüş sonrasında da mesaj atıp ondan özür diledi.Aynı okuldalar ama bölümleri farklı.Sevgilim de mesajı bana gösterip onu rahat bırakmasını ve ilişkisi olduğunu yazıp engellemişti.Bu olaydan 3-4 ay sonra tanımadığı birinden telefonunu alıp sesli mesaj attı.Sokakta yürürken onun kokusunu hissedip pişman olduğunu ama o dönemde sevgilimin her kıza mesaj attığını ve onu kötü hissettirdğini içeren.Bunu dinlediğimde çok üzüldüm, benim sevgilim hakkında biri bunu nasıl düşünebilir diye kötü oldum.Hala daha aklıma geldiğinde sinirleniyorum ve ateş basıyor.Sevgilim o sesli mesajı dinledikten sonra direkt o numarayı da engelledi.Bana istersen engellenenler listesinden kızın numarasını atabilirim dedi.Ben de kendimş tutamayıp kıza bizi rahat bırakmasını,attığı mesajların direkt bana ulaştığını ve kendini küçük düşürdüğünü yazdım.O da kendisinin 3-4 senelik ilişkisi olduğunu o sesli mesajı da sarhoşken attığını söyledi.Ben de onu engelledim.
Ama numarasını değiştirip dün tekrar sevgilime mesaj atmış.Geçen sene sesli mesajıyla bizim ilişkimizi kötü etkilediyse diye özür dilemiş,kimsenin onu görünce yolunu değiştirmesini istemiyormuş.Kısacası tekrar yoklamış.Sevgilim de bana hiçbir yerden ulaşma beni rahat bırak yazıp o numarayı da engellemiş.
Sizce ben tekrar bu kıza bir şeyler yazmalı mıyım?

Sevgilin onla takılırken kızın sevgilisi olduğunu biliyor muymuş? Sana ayak yapıyor olmasınlar gizlice görüşüp

Sen kıza yazsan ne yazmasan ne yapacak plan her türlü yolunu bulur yapar. Mesele erkek ne yapacak, önemli olan bu. Erkek cevap vermese kız yoklamaz habire, pes ederdi. Erkek arkadaşın sağlamsa korkmaya gerek yok amma velakin güvenmiyorum karpuz kabuğu meselesi diyorsan bilemem

Erkek arkadaşın görmemezlikten gelsin engellesin her noyu veya sosyal medya hesabını. Eğer durmaz da savcılığa gidin.

Bence kız, erkek arkadaşının içinde onu tamamen bitirdiğini düşünmediği için yazıyor.
Erkek arkadaşın cevap veriyosa, engellemediyse bu zamana kadar ki engellememiş..kızın böyle düşünmesi de normal gibi

Erkek arkadaşının da hoşuna da gidiyor olabilir ilgi görmek?
Çünkü var öyleleri, sevgilisi var ama diğerleri tarafından özlenip sevildiğini bilmek hoşuna gidiyo..

Sevgilin onla takılırken kızın sevgilisi olduğunu biliyor muymuş? Sana ayak yapıyor olmasınlar gizlice görüşüp
Evet biliyormuş.Bunu öğrendiğimde ona çok kızdım. O zamanlar üniversitenin ilk senesi herkesle konuştuğunu ve önemsemediğini söyledi,yani o kızın sevgilisi kızın onu başka bir erkekle aldattığını da biliyormuş yani bunu nasıl anlatacağımı ben de bilmiyorum. Kendisi aslında gerçekten düzgün biri bana da çok sadık.Zaten istese mesajları bana hiç göstermezdi ama hepsini aynı gün içinde hep gösterdi

Olayın sana yansıması bile doğru değil aslında.Madem kesin istemiyor ilk ulaştıgında beni bir daha rahatsiz edersen seni şikayet ederim diye sert yapsaydı bunlar yaşanmazdı bence.Sonuçta karakterini biliyordur ona göre aksiyon almalıydı.Kızın bu kadar ısrarı düşündürücü acaba bir boşluk mu görüyor ki devam ediyor sana farklı mı aksediliyor.Yada ruh hastasının teki.Öleyse sen devreye girdikçe hırs yapıp devam ettirecektir girmemen bence daha akıllıca.Ben yinede tek gözüm açık uyurdum sonuçta erkek milleti

Yok mesaj attığı her numarayı görür görmez engelledi ama her defasında farklı numaradan yazıyor

Ben de geçen sene sesli mesaj attığında acaba bir boşluk mu görüyor diye düşünüp kıza mesaj atmıştım yani benim mesajımın bir etki etmeyeceğini biliyordum ama benimki bir yanlış yaptıysa erkek arkadaşın bana bunu demişti falan der diye ama öyle bir şey dememişti.Yani insan 2.5 sene önce birkaç kez öpüştüğü birine neden kafayı bu kadar takar ben de anlamadım.Evet bir daha yazmamalıyım.Haftaya üniversite de açılacak içim hiç rahat değil

Bu rahatsızlığı sürekli dillendirip aklının orda kalmasını sağlama derim.Aksine olmadığın kadar tatlı , sevgi dolu ol.Bunu yaparken uyuma tabi tetikte ol ama çaktırma.Baktın tekrar iletişim var ve gercekten tek taraflıysa arkadaşına ona güvendiğini ama kızın varliğindan rahatsız olduğunu bu konuyu acilmayacak sekilde kapatmasını iste.Şunu yapalim bunu yapalım degıl sorun ondan kaynaklı ve o çözmeli.Gerekirse devam edersen şikayet ederim diye tehdit yada ne kadar gurursuzsun benim kiz arkadaşım var hala utanmadan bana ulaşıyorsun bu kadar basit olma diye hakaret.Hangisi işine gelirse..Yineliyorum kızın boşluk bulup diretmesi daha olası o sebeple bu ihtimalide cebinde tut sonra yıkılma.

Sizce erkek arkadaşım cevap verdiği için mi yokluyor :/ geçen sene ilk mesaj attığında yanayanaydık telefonunu bana verip istediğini yaz demişti sonra da engellemiştik.sonraki sesli mesajında da beni her yerden engellemişsin gece kulübünden tanımadığım birinin telefonunu alıp atıyorum diyordu.Şimdi de numarasını değiştirmiş öyle mesaj atmış.Hepsini hemen engelledi ve son ikisini yanyana değilken atmıştı yani bir şey olsa bana bunları söylemezdi diye düşünüyorum ama bir yandan da bu kız neden bu taktı diye beynim ısınıyor

Evet ben de buna takıldığımı fazla yansıtmıyorum yani erkek arkadaşım da üzüldüğümün farkında ama sana söylemeseydim de içim rahat etmezdi dedi.Bence de hemen engellemektense daha sert konuşmalıydı,konuyu dillendirip uzatmam ama sonra bunu söylerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…