Sevgilimin davranışı

Aleeyy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2023
44
21
21
Çok boş bir konu olduğunun farkındayım ama yine de icerledim. Neredeyse 3 senelik sevgilimin kız kardeşinin sınav sonuçları açıklandı. Kızla daha önce ne görüştüm ne tanıştım ne de herhangi bir yerden takiplestim. Sınav sonucunu erkek arkadaşıma sorduğum zaman bilmeni belki istemez diyerek söylemedi. Oysa ki ne yapabilirim ki sonucunu? Daha önce hiç tanımadığım görmediğim birisi , benim de mükemmel derslerim ders notlarım yok. Ben mi abartıyorum sizce ,

Ben olsam ne sorar ne de merak ederdim.

Çok boş bir konu olduğunun farkındayım ama yine de icerledim. Neredeyse 3 senelik sevgilimin kız kardeşinin sınav sonuçları açıklandı. Kızla daha önce ne görüştüm ne tanıştım ne de herhangi bir yerden takiplestim. Sınav sonucunu erkek arkadaşıma sorduğum zaman bilmeni belki istemez diyerek söylemedi. Oysa ki ne yapabilirim ki sonucunu? Daha önce hiç tanımadığım görmediğim birisi , benim de mükemmel derslerim ders notlarım yok. Ben mi abartıyorum sizce ,
Vay arkadaş ne saçma bir tepki evet bilmeni istemeyebilir de ne bileyim 3 sene gez toz elleş koklaş öpüş sonra kız kardeşin kişisel verisine saygı duy peh
Dersin ki 100 binlerde ilk 20 binde genel cevap verebilir
Ciddiyetsiz itici bir cevap

Evet.

Bana normal geldi. 10 senelik eşim bile kendisiyle ilgili olmayan kardeslerinin işlerini sinavlarini gelip bana anlatmiyor. Ben de sormuyorum o ayri.
10 sene sonra aralarında ki ilişki nasıl olur bilemem tabi kii , şuan aynı evde yaşıyorlar. Ve kızı tanımasam bile bir çok kez lafı geçiyor aramızda . Sevgilimin ailesi sonuçta. Değer veriyorum

normal. neden bilesiniz ki?
Ya amaaan söylese ne olacak gidip de sonuç belgesini atsın demiyor ki laf olsun diye sormuş der ki ilk 10 binde veya mezun kalacak der geçer. Belki bilmeni istemez değişik bir tepki daha dikkat çekiyor tam tersi :KK70: insan bir huylanıyor
Yüzeysel bie cevap verse gündem bile olmazdı. Güzel geçmiş bakalım daha tercihe karar vermedi :KK70: al bak hiç merak uyandırmıyor

bence haklısınız sohbet ederken illaki konu konuyu acar sorabilirsiniz ciddiyetinizi bilmiyorum ama suan görümce adayınız sormanız cok dogal asıl sıkıntı olan neden soyleme gereği duymamışlar nasılsa tüm akraba eş dost öyle yada böyle ögrenecekler

sevgilisinin kız kardeşi insan merak eder sorar çok dogal birsey asıl garip olan sevgilisinin soylememesi bana bu garip geldi

Hiçte doğal değil insan neyini merak etsin ki tanimadigi etmedigi insan sirf sevgilisinin kardesi diye.
O kadar merak ediyorsa once bir yuzunu görseymiş. 😀
Bana sacma geliyor bu kadar boş meraklar.

Hiçte doğal değil insan neyini merak etsin ki tanimadigi etmedigi insan sirf sevgilisinin kardesi diye.
O kadar merak ediyorsa once bir yuzunu görseymiş. 😀
Bana sacma geliyor bu kadar boş meraklar.
Arkadaşım yüzünü tabi ki gördüm. Ama tanışmak için erken olduğunu düşünüyorum, o yüzden de zaman tanıdık tanışma mevzusuna . Mesele de o değil zaten çok yanlış anlamissiniz

10 sene sonra aralarında ki ilişki nasıl olur bilemem tabi kii , şuan aynı evde yaşıyorlar. Ve kızı tanımasam bile bir çok kez lafı geçiyor aramızda . Sevgilimin ailesi sonuçta. Değer veriyorum

Aralarindaki iliskiyle alakasi yok. :) Eşim ayni evde de olsa bana bilgi vermezdi, benim bilgilerimi de onlara vermez.
Cok deger veriyorsaniz simdiye kadar bir kahve icseydiniz. Hem boylece kendi sohbetiniz olurdu aranizda o samimiyet olusursa kendiniz sorardiniz. Erken diyorsaniz ee boyle sorulara da erken o zaman.
Tanimadiginiz insanlarin sinav notunu sormak deger vermek degil.

X