sevgilimin annesi iddia oynadığımı düşünüyor delirmek üzereyim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

forumda adet olduğu üzere eski konularınıza atıfta bulunmam gerekiyordu sanırım ama,yapmayacağım malum zaman sıkıntısı.

ya dediğim gibi yapalım,ya da şu köşede bir yerde göz ardı et butonu vardı.

aşkdsldf hangi konuya atıfta bulunacaksın ya bulun bakalım. 21 yaşındasın yaşına veriyorum bu tavrını.

aşkdsldf hangi konuya atıfta bulunacaksın ya bulun bakalım. 21 yaşındasın yaşına veriyorum bu tavrını.

güzel bir atasözü vardı yahu,neydi o? akıl yaşta değil başta mıydı? bilirsiniz siz.

ben kimsenin konusuna gereksiz demiyorum. bakın sizin gibi birçok insan olduğu için de sonuna not düşmüşüm. eğer yapacak bir yorumunuz yoksa,derdim size göre gereksizse yazmazsınız iki taraf da gerilmez. ha klasik cümleyi de siz söylemeden söyleyeyim "istediğim konuya yazarım." bir de o vardı di mi?

hoş olmayan tavırlarla insanların konularını alt üst etmek adetiniz sanırım ama onun için önce size karşılık vermeyecek birini seçmelisiniz. yanlış adres.

şuraya bir yere de random konduruyorum. size vereceğim cevaplar bunlarla sınırlıdır. iyi günler,sevgiler.

Neden rezil olmuş oluyorsun ki? Ona ne senin iddia oynamandan..
Sevgiline sitem edebilir oğlu olduğu için. Ben de oğlumun kumara bulaşmasını istemem. Ama sen kendin için açıklama yapmak zorunda değilsin. Ih mıh diye kekeleyecek bir durum yok ortada..

Bak sana bir örnek; eşimle nişanlıyken annesine bayram ziyaretine gittim. Kv muhafazakardır. Elbisemin göğüs kısmı az biraz açıktı. Eşimle sonradan konuştuğumda kıyafetimi açık bulduğunu söylemiş. Ben de 'ben nasıl giyineceğimi bilirim' diye kestirip attım. Ve hala aynı elbiseyi zaman zaman giyerim.

Davranışlarından sen sorumlusun başkası değil..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…