Sevgilimin ailesi

ballihardal

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2024
7
7
Arkadaşlar 1 yıllık sevgilim var kendisinin en uzun ve ilk ciddi ilişkisiyim.İkizinin de kız arkadaşı var 4 yıllık bir ilişki.Ama kız benim tam tersim bir kız ve en başından beri bana bariz kötü davranıyor sevgilimin ailesi de gelip gitme tanışma konusunda rahat. O geliyorsa ben gelmem, o ne hakla bu eve geliyor tarzı konuşmalar yapıyor arkamdan.Sevgilimin annesi de bunları bilmesine rağmen gülüp geçiyor sen alttan al diyor bana. Napacagımı bilmiyorum ve bunlar bana yapılan saygısızlık resmen

kızın bu sözlerini size hangi hadsiz aktardı?
mesafe en güzeli hem o kızla hem
Konunun sevgili ailesi ile ilgili kısmı tam olarak neresi?

Niye bu kızlar bu kadar meraklı erkenden aile içine girmeye?
Hayır ben meraklı değilim aslında ama gözlerinin önünde de kız bana kötü davranıyor ben saygımı bozmuyorum ailesinin yanında ve kız sevgilimin annesine bulaşığına kadar yıkatıyo ama yine de bir şey demiyorlar bana kalsa ben zaten okulumu bitirdikten sonra tanışırdım ama ailesi tanışmak istedi

Bir kaç kez tartışma oldu sonra sevgilim tartışma sırasında küfür ettiği için suçlu konumuna düştü özür diledi.Şimdi de ben ne diyim ki diyor
Tartışma konusu neydi? Sanki durduk yere böyle şeyler yaşanmış gibi anlatmışsınız ama tartışma geçmiş arada. Ayrıca kardeşinin sevgilisine küfür etmek nedir ya çüş 🙄

Arkadaşlar 1 yıllık sevgilim var kendisinin en uzun ve ilk ciddi ilişkisiyim.İkizinin de kız arkadaşı var 4 yıllık bir ilişki.Ama kız benim tam tersim bir kız ve en başından beri bana bariz kötü davranıyor sevgilimin ailesi de gelip gitme tanışma konusunda rahat. O geliyorsa ben gelmem, o ne hakla bu eve geliyor tarzı konuşmalar yapıyor arkamdan.Sevgilimin annesi de bunları bilmesine rağmen gülüp geçiyor sen alttan al diyor bana. Napacagımı bilmiyorum ve bunlar bana yapılan saygısızlık resmen

Bu yaşadıklarını yeri geliyor 40 senelik evliler bile yaşamıyor. Sevgili ailesiyle mesafeli olunur böyle içli dışlı olunmaz. Hele bir yıllık ilişkide ne işin var bu olaylarda? Elti gelin kaynana kavgası resmen. Şaka gibi.

Tartışma konusu neydi? Sanki durduk yere böyle şeyler yaşanmış gibi anlatmışsınız ama tartışma geçmiş arada. Ayrıca kardeşinin sevgilisine küfür etmek nedir ya çüş 🙄
Kızın bana tavırları ve davranışlarıydı benim olmadığım bir anda tartışıp konuşmuşlar.Ben zaten iyi bir üniversitede iyi bir bölüm okuyorum genelde okulda geçiyor vaktim ama kız sürekli sevgilimin ailesinin evinde ve her şeyim hakkında konuştuğu için çıkmış.İlk başta kıskançlığına veriyordum

Bu yaşadıklarını yeri geliyor 40 senelik evliler bile yaşamıyor. Sevgili ailesiyle mesafeli olunur böyle içli dışlı olunmaz. Hele bir yıllık ilişkide ne işin var bu olaylarda? Elti gelin kaynana kavgası resmen. Şaka gibi.
katılıyorum.
olabildiğince uzak dur ve yüzgöz olma.
sevgililik bu belki evliliğe bile gitmeyeceksiniz anlaşamayıp. acele etmeyin karşılıklı

Hayır ben meraklı değilim aslında ama gözlerinin önünde de kız bana kötü davranıyor ben saygımı bozmuyorum ailesinin yanında ve kız sevgilimin annesine bulaşığına kadar yıkatıyo ama yine de bir şey demiyorlar bana kalsa ben zaten okulumu bitirdikten sonra tanışırdım ama ailesi tanışmak istedi
Niye sana kalmamış? Senin yerine neden başkaları karar veriyor ya da sen neden her denileni yapıyorsun? Hayır dersen sevgilin kaçar ya da ailesi seni beğenmez diye mi korktun? Al işte yine çok bağırlarına basmamışlar. Boşu boşuna yüzgöz oldun.

Kızın ne yaptığı, aileye nasıl davrandığı, ailenin ona nasıl davrandığı seni ilgilendirmez. Ne bekliyorsun aaa terbiyesize bak müstakbel kayınvalidesine bulaşık yıkatmış püüüü dememizi falan mı?

Bu tavır sana özel değil aslında, sevgilinin aile içindeki konumundan kaynaklı. Diğer oğulları daha kıymetli olduğu için o kız devamlı alttan alınıyor, senin de aynısını yapman isteniyor. Sevgilinin ikizi daha alttan alınan nazlanan konumda olduğu için bunlar oluyor. Bu garip aile ile mesafeni koru, belli ki o kıza geçilen iltimas sana geçilmiyor. Çiğ çiğ yer kızım seni bunlar.

Bu aileye girersen geleceğin belli ne olursa olsun sen alttan al diyecekler ve ilk tanıdığı geline veya büyük geline Kaynanalar toz kondurmaz o büyük der sen alttan al der veya sen suçlusun der.

X