Sevgilimin ailesi izin vermiyor

ya evde kalma işine karşı olabilirsiniz burda egem, beyaz kartopu filan kısa ve öz şekilde açıklamış da
yazdığınız yorumun hiçbir manası olmadığının farkında mısınız?
siz bence konuyu bir kaç kez okuyun. konu sahibi sevgilinin kardeşinin en yakın arkadaşı olduğunu belirterek arkadaşının ailesinin izin vermemesinin sevgilisiyle bir bağlantısı olup olmadığını sorgulamak istemiş şimdi alıntı yapamıcam ama ben de aynen beyaz_kartupu gibi düşünüyorum

bence siz konuyu bir daha okuyun yazdığınız üslup biraz alaycı.

yazdığım yorumun bi manası olup olmadığını,konu sahibinin yorumlarını okuyun anlarsınız..
sadece konuyu okuyup, yorumlarını okumadan afaki olarak, yorumuma yorum yapmışsınız..yanlış..
bence de siz, yorumlarıda okuyun..

bence de kalmanız hoş değil yanlış anlaşılsın istemem ama evlenince yüzünüze vurup dururlar buda insanın tahmin edemeyeceği kadar canını sıkar ben içten içe sizinde onlarda kalmanızı kınıyorlar ve kızlarını göndermeyerek sana alttan alttan vurmaya çalışıyolar gibime geldi... ha insan her ne kadar fgeniş olursa olsun ama çevre o kadar geniş değil.. kimsenin ağzına kapatamazsınız, bana açıkcası bu durumlar normal gelmiyo bilakis anormal geliyo geniş bi insan değilim kabulümdür.....

Anlaşılmayacak bir durum yok.

Arkadasınızın ailesi cocuklarının başka biryerde yatılı kalmalarını istemiyor.ve bunu net bir sekilde
İfade etmişler.

Bunu anlamak neden bu kadar zor ki????

ha bu kadar zorunuza gidiyorsa sizde kalmayın olsun bitsin.

ısrarcı olmanız hoş değil.yani daha nasıl ifade etsinlerde anlatsınlar size.begeniyorsanda durum bu tatlım...

bence de kalmanız hoş değil yanlış anlaşılsın istemem ama evlenince yüzünüze vurup dururlar buda insanın tahmin edemeyeceği kadar canını sıkar ben içten içe sizinde onlarda kalmanızı kınıyorlar ve kızlarını göndermeyerek sana alttan alttan vurmaya çalışıyolar gibime geldi... ha insan her ne kadar fgeniş olursa olsun ama çevre o kadar geniş değil.. kimsenin ağzına kapatamazsınız, bana açıkcası bu durumlar normal gelmiyo bilakis anormal geliyo geniş bi insan değilim kabulümdür.....

evet öyle... benim ailem de kimseye beni yatılı göndermez konu sahibinin durumundan çok farklı bir örnek olcak ama bir grup arkadaşım bir arkadaşımın evine yatılı gitmişlerdi komşular kızın ailesi evde yok sanıyormuş " yalnızlardı içki içmişler de sarhoş olup etrafı kırdılar gürültülerinden sabaha kadar uyuyamadık" gibi dedikodular çıkarmışlardı.
benim ailem de beni asla başkasının evine yatıya göndermiyor, açıkça söylemek gerekirse kız arkadaşlarımı da yatıya kabul etmek istemiyorlar, dünya hali bin bir türlü şey olabilir sonuçta. atıyorum evde bir yicek bozuk çıkar ailesi siz benim kızımı zehirlediniz diye kıyameti koparır.
bir de sonradan araya küslük girince de dedikodu çıkarabiliyorlar. üst komşum en yakın arkadaşıyla küsünce kız komşum hakkında pasaklının teki gibi ileri geri laflar etmiş, aile yaşantılarıyla ilgili bir takım şeyler uydurmuş vs...

konu sahibi zaten bundan sonra daha temkinli olacaktır burda farklı bir bakış açısı kazandığını düşünüyorum :)

hahahah:) ilk sevgilim diyorsunuz tepki geliyor arkadasim icin diyorsunuz aklima bi sarki geldi binlerce dansoz vaar :KK24: :KK9::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

bildiğim kadarıyla konu içeriklerini boşaltmak yasaktı. bu kural değişti mi acaba?

Teşekkürler Mihriban :))) yahu ben de kendi kızım olsa göndermem belki :p ama zaten ben şu an tatil için buradayım aslında başka şehirde yaşıyorum yani arkadaşım burada ben ise 600 km ötedeyim normalde[/B]. onu görmek istiyorum sevgilim değil mühim olan. ben onu anlatmak istedim yanlış anlaşıldım sevgilime yatıya gidiyorum diye :/ zaten ailesi beni gerçekten severler. ailemde arkadasım cok yok ve görüşemiyoruz yaz tatili dolayısıyla biraz daha yakınız diyerek arada sırada izin veriyorlar. ben bir sakınca göremiyorum bunda. yada bir ayıp yapmıyorum arkadaşımla tüm gün odada oturup sohbet ediyoruz - ayıp olarak düşünülecek şeyler kimin aklına geldiyse o kötü huylu ben bişey demiyorum daha heheh :))))))))))))

ben şuna takıldım, bu konuda önceki mesajlarında da arkadaşınla ayrı şehirlerde 1 saatlik mesafede olduğunuzu yazmışsın. 600 km en az 5 saat sürer benim bildiğim.

ben şuna takıldım, bu konuda önceki mesajlarında da arkadaşınla ayrı şehirlerde 1 saatlik mesafede olduğunuzu yazmışsın. 600 km en az 5 saat sürer benim bildiğim.

üniversiteyi başka şehirde okuyormuş 3 merkez arasındaki uzaklığı karşılaştırmış olabilir
a'dan b'ye 600km b'den c'ye 1 saat gibisinden

keşke konuyu kapattırsaydı içeriği de silmiş cevap vermez herhalde

:KK1::KK1::KK1:
garip olan şey, iiçeriği boşaltan arkadaşın alıntıları farketmemesı..ne fark ettı ki şimdi ..konuyu yıne bılıyoruz..

yapılan alıntıya müdahale edemiyorsun ki, farketse de bişey yapamaz yani. böyle yapınca daha çok dikkat çekiyo bi de. mesela ben içeriğin silindiğini görünce girip bakma ihtiyacı hissettim.

üniversiteyi başka şehirde okuyormuş 3 merkez arasındaki uzaklığı karşılaştırmış olabilir
a'dan b'ye 600km b'den c'ye 1 saat gibisinden

keşke konuyu kapattırsaydı içeriği de silmiş cevap vermez herhalde

he teşekkür ederim, onu görememişim demek.

ya yok konu sahibi konuyu sonradan kivirtti :118: merak ettim buarada bu hangi aracla 500 km 1 saat gidiyor arkadas:KK1:

X