Sevgilimin ailesi izin vermiyor

benim kızım olsa bende izin vermem ki,oğullarım da gidip başka yerde kalamazlar:KK34:

İnsanların bakış açıları farklı olabılır yanı sonuc ıtıbarıyle ılıskınızı bılıyorlar ve soylenmeye acıkta bır cevre araya bu tıp seyler gırınce çekıncelık olabılır.Onlar gelmıyorlarsa sende gıtmezsın dısarda gorurusursunuz...

İnsanların bakış açıları farklı olabılır yanı sonuc ıtıbarıyle ılıskınızı bılıyorlar ve soylenmeye acıkta bır cevre araya bu tıp seyler gırınce çekıncelık olabılır.Onlar gelmıyorlarsa sende gıtmezsın dısarda gorurusursunuz...

söylenmek değil yani görümcemi bana göndermiyorlar. ben sürekli gidiyorum. sevgilim bir yana aynı zamanda arkadasımın ailesi olarak düşünüldüğünde. sevgilimi bi kenara bırakalım. sürekli arkadasınıza gitseniz ve o size gelmese izin vermeseler. kırılmaz mıydınız? bir de çok sevip saydıkları bir insansanız. anlamıyorum neden?

Madem anneleri kızlarının başkasının evinde kalmasını hoş karşılamıyor, siz de kalmayın artık. Ki bence kalmanız uygun da değil.

belkide senin gelmenide pek istemedikleri icin boyle bir yola basvurmus olabilirler sandıgım kadarıyla erkek arkadasınında ailesi hem bence sende gidip kalma fazla samimiyet iyi degil ilk zamanlarda

belkide senin gelmenide pek istemedikleri icin boyle bir yola basvurmus olabilirler sandıgım kadarıyla erkek arkadasınında ailesi hem bence sende gidip kalma fazla samimiyet iyi degil ilk zamanlarda

aslında gelip kalmasından memnundurlar ama çocuklarının başka yerde kalmsından hoşnut değillerdir.benim oğullarımın arkadaşları kalırlar ama benimkiler kalmazlar.eşim de bende istemem:KK34:

Ben zaten biz de kalmayan kız arkadaşımın evinde kalmazdım ..

Hele bir de abisi sevgilimse ohooo..

haklısınız sanırım beni istemedikleri için olabilir. zaten artık kesinlikle gitmeyecegim hem ailem istemiyor hem ben istemiyorum. ama sorun erkek arkadasımdan cok arkadasımın yönünde. annesine kırgın ve kızgınım bir araya gelince birer aileyiz yediğimiz içtiğimiz ayrı değil çok severler sayarlar ben de öyle ama. beni magdur durumda bırakıyorlar böyle durumuda acıkladım ben ama nafile. haklısınız sanırım teşekkür ederim yanıtlar için. yine de tekrar tüm görüşlere açığım

söylenmek değil yani görümcemi bana göndermiyorlar. ben sürekli gidiyorum. sevgilim bir yana aynı zamanda arkadasımın ailesi olarak düşünüldüğünde. sevgilimi bi kenara bırakalım. sürekli arkadasınıza gitseniz ve o size gelmese izin vermeseler. kırılmaz mıydınız? bir de çok sevip saydıkları bir insansanız. anlamıyorum neden?

Sevgilimi bi kenara bırakalım demişsin de bence bu konu tamamen onla ilgili ayrı olarak düşünemezsin yani sonuçta ailedenim diyosun gelinleri olucaksın ondan biraz çekiniyo olabilir erkek arkadaşının annesi

Bende çocuğumun bir yerde kalmasını istemem ama hep bana da olmaz 5 kere arkadaşı gelirse en azından 1 kerede o gidebilir madem ben o çocuğu evime alacak kadar yakın görmüşüm.

Eğer göndermemeyi düşünüyorsam da tümden yatılıyı gidip gelmeyi yasaklarım. (Bekara hatun boşamak gibi olmasında şimdilik fikrim bu, oğlan büyüğünce değişebilir bilemem)

Bundan yola çıkarak bana kırılmakta haklısın gibi geldi. Çünkü kimsede kalmasına izin vermiyorsa, içten içe seni de aileni de kınıyor olabilirler. Nasıl yatıya bırakıyorlar ki diye.

Son düzenleme:
merhabalar, konuyu kısa kesecegim cünkü cok uzun yoksa. ailecek tanışıyoruz ve beni kızları gibi görüyorlar zaten evlilik düşünüyoruz. erkek arkadasımın kız kardeşi cok yakın arkadasım ayrıca. ve birbirimize 1 saat uzaklıkta ayrı şehirlerde yaşıyoruz. ailem onlara gidip kalmama izin veriyor. ki erkek arkadasımın evi aynı zamanda. fakat annemler artık niye onlar gelmiyor diye söylenmeye başladılar. ben de sürekli annesine ee hadi siz gelin diye laf yapıyorum. ama yok nafile. kadın izin vermiyor. ne arkadasıma ne sevgilime. gidip gezin ama kalmaya izin yok. ben cok kırılmaya basladım artık. sürekli ben gidip kalıyorum yani aileme karsıda mahcup duruma düşmeye başladım bu saatten sonra bidaha gitmeme izin vermeyeceklerini sölememe ragmen izin vermediler bizde kalmalarına ailesi. ben ayıp edildiğini düşünüyorum. annesi ben ona arkadaslarında kalmasına da izin vermiyorum olmaz demiş. beni aileden biri olarak gördüklerini söylüyorlar ama sıradanmışım gibi hissediyorum üstelik arkadasım tek gelip kalmayacak abisi yani erkek arkadasımda gelecek. ben cidden hem kızıyorum hem de cok kırıldım ne yapıcam bilmiyorum. yanlış mı düşünüyorum boşuna mı tribe giriyorum sizce ?

Yapılmayacak o kadar çok hata yapmışsın ki, hangi birinden başlayayım. Bir büyüğün, bir kimin kimsen yok mu sana bunları söyleyen.
Nişanlıyken bile gidip nişanlının evinde kalınmaz ama sen gitmişsin sevgilinin evinde kalmışsın.
İssstedikleri kadar rahat, geniş insanlar olsunlar ne düşünecekler senin hakkında?
Evlenince, ki evlenirseniz artık, bu senin yüzüne vurulmayacak mı sanıyorsun?
Ayrıca sevgilin gelip sizde nasıl kalacak onu da anlamadım doğrusu?
Çok ilginç.
Yanlış yapmışsın.

valla evlenmeden önce eşimle, o kadar çıktık, bir kere bile gidip kalmadım evlerinde !!!

sevgilim değil, arkadaşlarımda dahi kalmazdım, ailem karşı çıkmazdı ama ben kendim kalmazdım. Zaman kötü, kimin ne olduğu bilinmez..

o kadar da rahat büyümeme rağmen sevgilimin evinde ne işim var !!!
helede gece kalmalarında ne işim var !!!

ne bu samimiyet hep diyorum ciddi birşey olmadan aileyle içli dışlı olmayın kafanızı vurarsınız????

daha dur evlilikden konu açılsın ozaman gör sen delirmeyi gitme bence onlara her gitmen seni değersizleştiyor gözlerinde farkında değilsin :KK19::KK19::KK19:
diyeceksin eski kafalı alakası yok bazılarının hoşuna gider onlarda adım atmaya başlar ama seninkinin ailesi zannedersin siz kız alıyorsunuz gibi nazlılar

Kalma olayina ben de son derece karsiyim.

Ustelik kadin kendi cocuklarini gondermiyorsa, sizin de orada kalmanizdan cok hosnut oldugunu dusunmuyorum.

bu ailemin rahatlığı değil bana olan güvenlerinden kaynaklanıyor zaten ben o eve arkadaşım dolayısıyla gidip kalıyordum ayrıca evde bir başımıza olduğumuzda yok gayet anane babane teyze anne baba kardeş herkes orada oluyor ben de içeride arkadaşımla uyuyorum. yani erkek arkadaşım için gitmiyorum oraya. cok yakın arkadasım için gidiyorum ama arkadasımın annesi ben de kalmasına izin vermiyor.(arkadaşım için) olay nişan yada evlilik değil arkadaşlar ne düşündüğünüzü bilemem ama forumda görüyorum nişanlıyken gizlice birbirinde kalmaya değil oturmaya gidip hamile kalan arkadaşlar var. beni bu şekilde yargılamanız hiç hoş değil dogrusu. yalnız kaldığımız yok. olayı başka yere çekmeyin derim. yani insanca fikrinizi sordum konu ile ilgili olayları nereye saptırdınız bi zinacısın demeyen kalmış. ayıp olan yaptığım değil bilmeden yargılamanız

ayrıca ben sizler gibi düşünmüyorum. evlenmek istediğim adamında ve ben de ailesini önceden tanımak isterim.sadece biz evlenmeyecegiz ailelerde evlenecek. ve ailesiyle anlasamadıgım bi insanla evlenmek istemem. bunu geç olmadan görmek daha uygun bence elimde 2 yaşında cocukla annesiyle anlaşamadığım için biten evlilik ve ortada dul kalmak bence daha saçma.

Son düzenleme:
bence de artık gidip kalma kendi kızlarının kalmasını istemiyolarsa senin kalmanı da kınıyodurlar. o yüzden en güzeli gidip kalmaman her ailenin düzeni farklı bizlere normal gelen şeyler bir başka aileye anormal geliyor da olabilir. arada gider gelirsin sen de ama kalmazsın

bu ailemin rahatlığı değil bana olan güvenlerinden kaynaklanıyor zaten ben o eve arkadaşım dolayısıyla gidip kalıyordum ayrıca evde bir başımıza olduğumuzda yok gayet anane babane teyze anne baba kardeş herkes orada oluyor ben de içeride arkadaşımla uyuyorum. yani erkek arkadaşım için gitmiyorum oraya. cok yakın arkadasım için gidiyorum ama arkadasımın annesi ben de kalmasına izin vermiyor.(arkadaşım için) olay nişan yada evlilik değil arkadaşlar ne düşündüğünüzü bilemem ama forumda görüyorum nişanlıyken gizlice birbirinde kalmaya değil oturmaya gidip hamile kalan arkadaşlar var. beni bu şekilde yargılamanız hiç hoş değil dogrusu. yalnız kaldığımız yok. olayı başka yere çekmeyin derim. yani insanca fikrinizi sordum konu ile ilgili olayları nereye saptırdınız bi zinacısın demeyen kalmış. ayıp olan yaptığım değil bilmeden yargılamanız

ayrıca ben sizler gibi düşünmüyorum. evlenmek istediğim adamında ve ben de ailesini önceden tanımak isterim.sadece biz evlenmeyecegiz ailelerde evlenecek. ve ailesiyle anlasamadıgım bi insanla evlenmek istemem. bunu geç olmadan görmek daha uygun bence elimde 2 yaşında cocukla annesiyle anlaşamadığım için biten evlilik ve ortada dul kalmak bence daha saçma.

Ama farkındaysan sevgilin senin gibi düşünmüyor ki gelip sizde kalmıyor. Yoksa evlenmeyi düşünecek kadar olgun bir erkek annesi izin vermiyor diye gitmeme kalmama gibi bişey yapmaz.

ayrıca ben sizler gibi düşünmüyorum. evlenmek istediğim adamında ve

siz değil miydiniz her türlü görüşe açığım diyen?

yorum yapıp düşüncelerini açıklayanlara, pişmanlıklarını hissettirmeyin..

her türlü görüşe açık değilseniz, o zaman, her türlü görüşe açığım, diye bir cümle kurmayınız..

dipnot: okumanız var zannediyorum, o zaman bakın bakalım zinacı diyen, ya da imalayan olmuşmu?

siz değil miydiniz her türlü görüşe açığım diyen?

yorum yapıp düşüncelerini açıklayanlara, pişmanlıklarını hissettirmeyin..

her türlü görüşe açık değilseniz, o zaman, her türlü görüşe açığım, diye bir cümle kurmayınız..

dipnot: okumanız var zannediyorum, o zaman bakın bakalım zinacı diyen, ya da imalayan olmuşmu?

ben konu hakkında her türlü görüşe açığım demek istedim sanırım sizin okumanız da sorun var. aaaa kalınır mı hiç öyle falan gibi yorumlar oldu ben sadece konu da belirttiğim gib. Konunun bi başlığı vra gördüğünüz gibi konu dışındaki görüşlerinizi kendinize saklayınız bu şekilde okumanız var sanırsam diyerek aşağılayarak umarım mutlu ettiniz kendinizi başkasını inciterek. teşekkürler.

X