Sevgilime nasıl doğum günün hediyesi alabilirim??

Erkekler maddi hediyeleri pek sevmezler eğer direkt ihtiyacını biliyorsanız ihtiyacını alın bilmiyorsanız eğer kendi emeginizle birşeyler yaparsanız daha etkileyici olur. Ben eşimle evlenmeden önce ona doğum gününde kendi tarifim olan bi kurabiye yaptım farklı boyutlarda kalpli kalıplar kullandım gidip özel hoş bi kutu temin ettim . Yine kurabiye hamurundan baş harflerimizi ve arasına sonsuzluk işareti yaptım kutuya itinayla yerleştirdim üzerine romantik hoş bir not yazdım . Çok etkilenmişti çok beğenmiş evlendigimizde de söylemişti. Bu sadece bi örnek siz farklı bir şey yapabilirsiniz benimki işe yaradı. Onun için emek vermem çok hoşuna gitti

Hepsi bir değil ya. Kimisi bu ne diyor öyle hediyelere :)

Eğer ağır ergen değilse bence kucumsemez tabi herkes hayatındaki kişiyi daha iyi tanır
Aslında midesine de düşkün, olabilir
Tiyatroya bilet ayarlayabilirsiniz gidip görmek istediği bir yere tur satın alabilirsiniz şehir fırsatlarından kahvaltı veya akşam yemeği ayarlayabilirsiniz anlayacağınız ben daha çok anı biriktirmeyi ve birlikte hayatımız boyunca unutamayacagimiz anılar yaşamayı seviyorum ben böyle hediyeler düşünürdüm

Ben doğum gününde zultanit taşlı gümüş yüzük ve zippo çakmak almıştım 2 tane isim yazılı bir ona bir bana.
Sevgililer gününde süet ayakkabı almıştım.
Yıldönümünde şık bir gömlek almıştım.
Ayrılmasaydık hasır kordonlu sevgili saati alacaktım pierre cardin veya homines marka.
Klasik hediyeler yani ama özellikle çift hediyeler çok hoşuna giderdi bir onda bir bende olması çok değer verirdi hatta bana çok para harcamana gerek yok ikimize aynı atkı al ben bilim sende de olduğunu hava da soğuk hiç çıkarmam derdi yada sen yerden çakıl taşı alıp getirsen senin elin değdiği için sen ona anlam yüklediğin için ben yine mutlu olurum derdi

Ben doğumgünü için alacağım hediyeyi uyguna buldum öyle sıradan bi günde verdim :) şimdi doğumgününe az kaldı ne yapsam diye düşünüyordum.

Kendim pasta yapmayı düşünüyorum kalp şeklinde falan baya özenip :) Yanına da mesela kişisel bakım ürünlerinden bi kutu yapabilirsin. deodorant, roll on, tıraş jeli vs... ya da tişört alabilirsin ya da eşofman falan filan...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…