sevgilime istediğim hediyeyi nasıl aldırabilirim biraz onun bütçesine göre pahalı :/

bu ay yıldönümümüz var. ben şu kocaman ayıcıklardan istiyorum çok heves ettim ama fıyatları biraz pahalı onun bütçesine göre. 200 tl civarında. çalışmıyo şu an . ama parası var 300 tl civarında. ailesinden alıyo gerektikçe. ona çarşıda görünce ima ettim aa bak şu ayıcıklar ne kadar tatlı çok güzelmiş diye ama kendi düşünüp almaz asla. ya benim zorla gözüne sokmam lazım ya da açık açık istiyorum demem lazım. ama açık açık istemeyi de kendime yediremiyorum hem açık açık istesem bile param az baska zaman alırım der eminim :/ . napsam ne desem de kendisinin düşünüp almasını sağlasam nasıl ima etsem. önerilerinizi bekliyorumm
Hem ayıcık 200 TL hem arkadaşınız çalışmıyor ama 300 lirası var. O ayıcık bu kadar şart mı parası dursun çocuğun bişey lazım olur ya da atı yerine bir yemeğe gidersiniz kutlamak için. Ama günah yani kusura bakmayın. İlerde işe girince istersiniz

Önceki yorumları okumadım, ama ilk paylaşımınız da da yok, siz ne alacaksınız yıl dönümünüzde?

Size bir tavsiye, hediyeler sipariş vermekle olmaz, içinden ne geliyorsa o alınır... Kendinizde soğutursunuz bu şekilde, şüpheniz olmasın.

Saygım sonsuzda ya şu ayıcık isteme ayıcık sevgisi ponçikliğini hiiiç anlamadım. Yani 200 tl bi ayıcık için çok fazla. İçi pamuk dolu şeye 200 tl. Yok ordan baktım olmuyor burdan baktım olmuyor. Gönlünden geçeni alması daha güzel değil mi? 1 bardak alsın sana ayıcıklı daha iyi bence en azından arada bi çay kahve su içersin bi işe yarar.

Ayıcık (!) 200 tl, sevgilinizin cebinde 300 lirası var, o size almayı düşünmediği halde siz ona ima edip aldırmayı düşünüyorsunuz yani. Buraya kadar doğru anladıysam yorum yapayım madem...

Öncelikle yaşlar kaç çok merak ettim, yani o gereksiz ayıyla mutlu olacaksanız 5 yaşında falan olmalısınız. Tamam özel günlerde hediye beklemenize bişey diyemem lakin sevgilinizin o kadar zor durumda olmasına rağmen bu kadar pahalı bişeyi ısrarla almasını istemek bana çok garip geldi. Gerçekten seven birisi zor durumda olduğunda yardımcı olurdu siz tam tersi aşırı gereksiz bişey için cebindeki paranın nerdeyse tamamını harcamasını istiyorsunuz. Çok üzüldüm muhtemelen sırf gösteriş için kullanıyorsunuz sevgilinizi...

Cok komiksin gercekten. Sirf instagrama, whatsapp kiz grubuna atmak icin hediye istiyorsun.
Ayicik ne zaman kiymetli olur?
3 yasindaysan ya da sevgilin hic beklemedigin bir anda karsina ayi ile geldiyse (oynayacağindan değil ama seni mutlu etmeyi dusunup aldigi icin)
Eh, ne uc yasindasin ne de adamin aklina gelmis. Senin zorlamanla alsa ne olacak, almasa ne olacak? Bir kiymeti var mi cidden?
İssizmiş bir de cocuk, uzuldum gercekten. 300 lirasinin iki yuzuyle size pek gerekli ayiyi alacak, 70iyle iki kisi guzel bir yerde yemek yiyeceksiniz.
Sonra?
Aç mi kalsin ailesi yeniden para verene kadar.
Bu arada cok merak ettim, siz ne aldiniz?
valla benim sevgilim ayiyla çıksa sen varsın zaten bitanem der fircalarim niye aldin diye,bence dunyanin ennnnn gereksiz hediyesi tabi 15 yaşında degilsek:deli:

Ayip hayatim arkdslarna hava atacan die cocugu zorduruma sokkma. Ne oyle heves ettin die elin cocugu 300tl lik ayi almaya mecbur degil. Birak icinden geceni alsin. Alamiyosada almasn. Hayatta ayidan daha onemli meseleler var.

Yaş kaç 12 falan mı bide kendime yedirmem yazmışsın istersinde adam almaz diye istemiyorsun bence ne rahat kafa

Paranın birazını sen ver alsın. Çocuk calismiyor dusuncesizlik yapma canım, ailesi çok zengin olsa neyse.

Çocuk musun ayiyi ne yapcan asla o parayi ona vermem bana sevgilim asla iyi bi kizarim :)

Bir arkadaşım beğendiği bir şey olursa sevgilisinin yanında özellikle konusunu açardı. 'Ay ne kadar güzel, bayıldım' falan derdi. Sırf çocuk alsın diye. Ne kadar itici olurdu.
Paran varsa sen al, yoksa alma yani. Sevgiliden hediye istemek nedir.
Ayrıca yaşın küçük galiba. Zamanında biz de severdik ayıcık falan ama şimdi olsa acayip gözüme batardı.

X