sevgilime istediğim hediyeyi nasıl aldırabilirim biraz onun bütçesine göre pahalı :/

eternity38

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2013
442
153
bu ay yıldönümümüz var. ben şu kocaman ayıcıklardan istiyorum çok heves ettim ama fıyatları biraz pahalı onun bütçesine göre. 200 tl civarında. çalışmıyo şu an . ama parası var 300 tl civarında. ailesinden alıyo gerektikçe. ona çarşıda görünce ima ettim aa bak şu ayıcıklar ne kadar tatlı çok güzelmiş diye ama kendi düşünüp almaz asla. ya benim zorla gözüne sokmam lazım ya da açık açık istiyorum demem lazım. ama açık açık istemeyi de kendime yediremiyorum hem açık açık istesem bile param az baska zaman alırım der eminim :/ . napsam ne desem de kendisinin düşünüp almasını sağlasam nasıl ima etsem. önerilerinizi bekliyorumm

bu ay yıldönümümüz var. ben şu kocaman ayıcıklardan istiyorum çok heves ettim ama fıyatları biraz pahalı onun bütçesine göre. 200 tl civarında. çalışmıyo şu an . ama parası var 300 tl civarında. ailesinden alıyo gerektikçe. ona çarşıda görünce ima ettim aa bak şu ayıcıklar ne kadar tatlı çok güzelmiş diye ama kendi düşünüp almaz asla. ya benim zorla gözüne sokmam lazım ya da açık açık istiyorum demem lazım. ama açık açık istemeyi de kendime yediremiyorum hem açık açık istesem bile param az baska zaman alırım der eminim :/ . napsam ne desem de kendisinin düşünüp almasını sağlasam nasıl ima etsem. önerilerinizi bekliyorumm
Ayıcık mı 200 tl ? :kahve:

Şuan yaşın gereği sana sevgisini kanıtlaması için o ayıcığı alması gerekiyor öyle özeniyorsun çünkü. Ama inan zamanı gelince boş olduğunu anlayacaksın. Napcaksın ayıyı ? Cidden çok istiyorsun o paraya . De ki ayaklabı istiyorum de ki bilmem ne marka şunu istiyorum de ama boşvelrş şey için sevgilin çalışmazken anlamsız bir hediye istemen bencilce olur. Ben senin yerinde olsam güzel bir yemek yemek beni mutlu eder derim.

Gerçekten sevsen böyle bi beklentin olmazdı işsizmiş. Erkeklere hiç kolay değil canım aileden para istemek yani normal biri ise. Param yok niye dedirtesin ki küçük düşürmeye çalışıyo gibi. Hiç hoş değil.

Parası yetersizse niye zorlayacaksınız ki hoş değil bu düşünceniz.

Benim sevgilim de şuan işsiz haziranın sonuna kadar yanındaydım çok stresli bi dönemi atlatmıştım çevremdeki herkes tatildeydi sevgilisiyle falan bırak tatile gitmeyi günübirlik gitmeyi bile ona teklif etmedim üzülür diye kendini kötü hisseder diye sizin sevdiğinizi düşünmüyorum adamın cebinde kalmış 300 tl 200 tl ye saçma sapan birşey istiyorsunuz hiç düşünüyormusun o çocuk ailesinden para isterken ne kadar kötü hissediyor ? git kendin al bacım insanın kendine hediye alması daha güzel inan

Şu sevgi aşk olayını maddiyata dökmeyin nolur ya.. Hep bir beklenti içerisinde olursanız siz zararlı çıkarsınız. Bırakın o düşünüp alsın daha mutlu olmaz mısınız? Zorla aldirdiginiz hediye sizi cok mu mutlu edecek. Sonra hep bekleyeceksiniz ki benim istediğim hediyeyi alsın...

O ayıcıkları ben de sevimli buluyorum, ama fiyatlarına bakınca korkunç bir canavara dönüşüyor.. Kaldı ki işsiz olup ailesinden harçlık alan biri için değil 200, 10 TL lik bir hediye beklemek bile bencilce.. Bu durumda sizin ona ihtiyacına uygun bir hediye almanız daha zarif olmaz mı?

Cok komiksin gercekten. Sirf instagrama, whatsapp kiz grubuna atmak icin hediye istiyorsun.
Ayicik ne zaman kiymetli olur?
3 yasindaysan ya da sevgilin hic beklemedigin bir anda karsina ayi ile geldiyse (oynayacağindan değil ama seni mutlu etmeyi dusunup aldigi icin)
Eh, ne uc yasindasin ne de adamin aklina gelmis. Senin zorlamanla alsa ne olacak, almasa ne olacak? Bir kiymeti var mi cidden?
İssizmiş bir de cocuk, uzuldum gercekten. 300 lirasinin iki yuzuyle size pek gerekli ayiyi alacak, 70iyle iki kisi guzel bir yerde yemek yiyeceksiniz.
Sonra?
Aç mi kalsin ailesi yeniden para verene kadar.
Bu arada cok merak ettim, siz ne aldiniz?

Allah aşkına napcan o saçma sapan ayıcıgı .
Yazık günah birde 300tl :eek:

Ben sevgılıyken hedıye almasına nasıl utanırdım . Şimdikiler parası yok ama nasıl aldırabılırım dıyor :KK45:

X