Sevgilimden hastalık kaptım bunu ona nasıl söylerim lütfen yardımcı olur musunuz

semadds

Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2022
8
1
26
Merhaba arkadaşlar. Sevgilimin hayatımdaki ilk cinsel deneyimim oldu ve daha önce kimseyle birlikte olmadım 2 Yıldır düzenli cinsel hayatımız devam ediyor. Yaklaşık 6 ay önce kaşıntı ve sigil ile hastaneye gittim genital uçuk dediler ondan kaptıgımı biliyordum fakat bunu ona söyleyemedim. Eskiden benden önce fazlasıyla cinsel hayatı olduğunu biliyorum. Ve ondan başka da kapmış olma ihtimalin yok. İki üç gün önce penisinde minik yara tarzı birşey çıktığını ve acıdığını söyledi 2 haftadır da geçmiyor. Biz birlikteyken beni aldatmış olma ihtimali nedir ? Daha önceden kaptığı ve aktif olarak zaten virüs taşıyıcısı olduğu için mi penisinfe yara çıkmıştır yoksa beni aldatmış olabilir mi ? Bu konuda beni aydınlatabilir misiniz ? Suanda bende de belirti olarak kaşıntı ve vajina iç kısmında oluşmaya başladı sanırım çünkü bu ihtimal aklıma gelmeden 2 hafta içerisinde birlikte olduk bir kez muhtemelen bende de o yüzden çıkıyor Şuan. Beni yakın zamanda aldatmış olabilir mi yoksa bu virüsü zaten hali hazırda taşıdığı için mi yara çıktı ? Ve bunu onunla nasıl konuşabilirim ondan hastalık kaptıgımı

Bence siz aldatmadan once gidinde bi tedavi olun. Ve erkek arkadasiniz tedavi olmadan iliskiyi asla dusunmeyin bi ton virus var gidin keteme bi test verin. Allah korusun kotu seyler olabilir. Sagliginiz elden gidiyo siz aldatma dusunuyosunuz.

Bence siz aldatmadan once gidinde bi tedavi olun. Ve erkek arkadasiniz tedavi olmadan iliskiyi asla dusunmeyin bi ton virus var gidin keteme bi test verin. Allah korusun kotu seyler olabilir. Sagliginiz elden gidiyo siz aldatma dusunuyosunuz.H
Hastalığı bilmiyor daha önce böyle bir belirti ile karşılaşmamış bu konuda onda nasıl bir suç aramalıyım bunu danışma amaçla soruyorum gerçekten nasıl tepki vermem gerektiği konusunu da bilmiyorum taşıyıcı olduğunu bilmiyor varlığını da bilmiyor sonuçta en yakın zamanda tabiki başvuracağım

Yani şöyle bir durumda gerçekten önemli olan aldatması mı? Size hastalık bulaştıran biriyle sevgili kalmaya devam edeceksiniz? Ben olsam arkama bile bakmadan kaçardım.
Şuan inanın ne düşünmem gerektiğini bilmiyorum taşıyıcı ve hastalığı kaptığını kendi de bilmiyor ilk kez böyle bir belirtisi oluyor muhtemelen önceden kaptı ve Şuan belirti veriyor ben bu durumda bile ona karşı nasıl tepki vereceğimi bilmiyorum inanın kafam çok karışık en yakın zamanda tedavi olucam

Senden hastalık bulaştı it diyebilirsiniz kendisine.
Bilemediğim için soruyorum, önceden cinsel hayatı olduğunu biliyorum fakat bu zamana kadar başına böyle birşey gelmemiş böyle bir belirtisi olmamış kendisi de bilmeden kaptı bu virüsü muhtemelen ne yapmalıyım bu durumda

Yapılması gerekeni söyledim. Bilerek kapacak kadar salak değildir kimse. Daha önceden sahip olsa size de bulaşırdı. Haa ama ben kimseyle birlikte olmadım demek ki sen beni aldattın diye zeytinyağı taklidi de yapabilir.

Daha önce genital sigilim çıktı kendi kendine geçti o zaman da aynı şeyler düşündüm öncesinden kaptı şimdi bende de çıktı diye yorumladım. Öncesinden kapıp şimdi belirti veriyor olamaz mı yakın zamanda mı kapmıştır diyorsunuz yani

Öncesi de varsa işler değişir. Tekrar filan ediyor olabilir.

Acilen konuşmanız lazım bu konuyu. Üstü örtülecek bir şey değil.

Sevgiliniz de yara cikmis daha neyi bilmesin bal gibi biliyodurda işine gelmiyodur. Cahil insanlarmiyiz internette hersey var artik..

Bende GARDNERELLA VAGINALIS DNAUREAPLASMA PARVUM DNA

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…