Gebeliğe Hazırlık SEVGİLİMDEN HAMİLE KALMAK İSTİYORUM

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu nasıl bir manyaklık ya

Pamuklu iç çamaşırında oluyordu sanırım bu iş. Konu sahibi bir dene istersen

Çocuğu babadan saklamak çocuk için yapılacak en büyük bencillik. Baba bakmaz ben ona yeterim dersin tamam fakat hiç haber vermeden çocuk dünyaya getirmek çocuğa yapılacak en büyük kötülük

Şimdi bak bacım ;
Şırıngayı herifin çüküne saplayarak tam boşalma anında bütün spermleri çektiriyorsun. Sonra totonun altına yastık koyarak şırıngayı kukuna yerleştir ve içine sık. Ama ne kadar derine sıkarsan o kadar iyi. En büyük boy şırınga olursa iyi olur. Sonra 5 gün ayaklarını indirmeden yat. Çişe de gitme. Ha bunlar zor dersen millet sürtünme kuvvetiyle de hamile kalıyo dene derim. Olmadı oral yapın yut spermleri. Onlar bi yolunu bulur rahime iner. Ama mutlaka donun üstünde olsun ki kaliteli soermler süzülsün aksın içeri.

Siz tek seferde gebe kalacağınızı nasıl düşünüyorsunuz buradaki kimse evli olmamıza rağmen aylardır kalamıyoruz da ????

İntihar etmek, bir çocuğu ne olacağı belli olmayan bir hayat sürüklemek, bence tedavi olun

Dediğim gibi daha önce hamile kalma şansım vardı. Çok mutlu olmuştu. Bilmşyorum. Şuan bu psikoloji ile böyle düşünüyorum. Be yapacağıma karar vermiş değilim.
Ikinci bahar dizisini izledinmi bilmiyorum. Orda turkan Şorayin kizi fakirlikden bikiyor ve zengin sevgilisine korunuyorum dedjyi halde korunmuyor. Hamile kaliyor. Bir kaç ay gizliyor. Hani buyusun de aldirmayalim gibisinden. Sonra da erkek öğreniyor ve dimdizlak kizi ortada birakiyor. Genç yaşinda çocuk dogurup bakmasiyla kaliyor. Böyle şeyler dusunmek insanliğin en iğrenc halidir. Ay sevinmiş falan. Boşver bunlari. Ailen razi değilse gidip kaçman bu soylediğinden daha mantikli. Herkes hayatinda olesiye birini çok sever, herkes sevdiğinden çocuk yapmak ister. Ama zekasi gelişen insanlar kendine 'dur' diyerek boyle igrenç fikirden kendini uzaklaşdirir. Intihar etmeyi dusunmen bile ne kadar yuzeysel dusundugunu gosteriyor. Kendinin farkina var. Şu an ciddi sorunlarin var. En yakin arkadaşim 7 yaşinda evladini kaybetti. Inan gozleri ağlamakdan kan çanağina donmuşdu. O bile intihari dusunmedi. Artik Turkiyeye akli başinda insanlar gerekli. Kendiniz olumsuzluğun içine dustuyseniz boyle bir hayata bir can dunyaya getirmeye hakkiniz yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…