sevgilim trip atıyorum diye ayrıldı

healerrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2019
5
1
24
bir haftalık sevgilimle salı günü buluştuk er şey güzeldi tekrar bulusma planları yaptık ettik. dün mesajlarıma geç cevap yazıyordu yazıyodum saat yarım saat sonra yazıyordu. çalışyor hep yazmasını beklemiyorum ama önceden her dakika yazabiliordu işteyken de. bende geç yazınca trip attım biraz üstüne gittim bana baya ağır şeyler söyledi birbirimizi tanımıyomuş kırmışız bitsinmiş bundan sonrası olmazmış. sırf bunun için sırtını mı dönüyosun dedim döndümfarz et diyor bitmesini istedi. ve ben şu an pişman oldum üstüne gitmese miydim diye ama ilk defa ona karsı ters yaptım. ilklerde alttan almaya çalıştı özür diledi bölge müdürü burda diye açıklama yaotı ama sonra ben uzatınca patladı:KK43: şu an cok pismanım haksız mıyım sizce? siz olsanız geri yazar mıydınız

Bir haftalık sevgiliyi o kadar bunaltırsan alacağı bu bekle atarsa arar aramazsa nasip değilmiş der geçersin erkekler bizim gibi değil

bende bana aynı sizin gibi bu sebepten bunaltan birini terk ettim.
pişman değilim sadece 1 ayda canımdan bezdirmişti.

Belli ki erkek arkadaşınızda benim gibi fazla ilgiden bunalan biriymiş.
Bence yazmayın iyice itici görünürsünüz.

Bana da aynısı olmuştu başta açıklama falan yaptı aynı konuyu üç kere ayrı ayrı gündeme getirdim en son bitirdi ve soğudum senden dedi ve bir daha asla dönmedi :)

X